İstanbul Bakırköy 12 Nisan Buluşma Fotoğrafları

Acayip kıskandım hepinizi en çok da ben gelmek isti,yodum ama olmadı kılzar yaa çok üzgünüm, o kadar programlamıştık herşeyi of off

oh ohhh.ne güzel ne hooşş.maşallah maşallah

analı kızlı valla bayıldımm.

böçüğüm allah buyamış fıstığım seni zatii.bülede çok güselsin .:asigim:

ama herkez güzel yahuuu.:asigim:a.s.

kızlar süper görünüyorsunuz hepiniz
böcüğümede kırmızılar pek yaraşmış maşallah 1 gr. makyajda yapmamış doğal güzelim benim
buluşmalarınız ve dostluğunuz daim olsun :enbuyukkk:

ay yazma özürlüsüyümdür de biraz :)
olm nerdesın sen :mymeka:

hay senin unutkanlıını tükürüm şakkıdı
yoh bişi :dilcikar:
kaydirigubbakcemile3
Acayip kıskandım hepinizi en çok da ben gelmek isti,yodum ama olmadı kılzar yaa çok üzgünüm, o kadar programlamıştık herşeyi of off
kıskan emı bıdahakıne gelmessen resıl ederım senı
şükür yolu buldun saol cnmbenım

saol cnm ablam yalnız sen daha guzelsın ben yanında bı seye benzemem

lan böcük sen baya insana benziomuşsun-tatlicadiarzu-
ben hep böcük olarak hayal etmiştim seni

maaşallah hepiniz çiçek gibisiniz:asigim:
öperim tek tek a.s.

lan böcük sen baya insana benziomuşsun-tatlicadiarzu-
ben hep böcük olarak hayal etmiştim seni

maaşallah hepiniz çiçek gibisiniz:asigim:
öperim tek tek a.s.

ben ınsan deıldım evrım neyım gecırdım o gun şanslarına ılk gunden tırssınlar ıstemedım aramısda kalsın:jeyyar:

hmm nefissiniz nefiss... bayıldım daha nice buluşmalar... canışkolar.. keşke benm annemde yanımda olsaydı dun bende onu göturseydimm...

bu kadın milletinden korkulur hee. daha kaç saat oldu açıldı bu topic 12. sayfalara gelmişsiniz. -tatlicadiarzu-

ne güzel buluşmuşsunuz. özendim açıkçası benneyaptımki

Maşallah maşallah.ınşallah bi daaki buluşmada daha kalabalık olur.çok güzel olmuş.ama ben hep şöyle çılıgnlar gibi alışverişte koştururken hayal etmiştim fotoları kaydirigubbakcemile3

çok memnun oldum arkadaşlar fotoğrafları görünce..hepiniz öyle güzel, güler yüzlüsüzün ki.....çok memnun oldum hepinizle tanıştığıma......ne güzel vakit geçirmişsiniz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…