istanbul avşa adası

kızlar bana yardımcı olacak varmı..
biz 2 aile gitmeyi düşünüyoruz..7 kişiyiz
pansiyonlar kişi başı 20 tl.
ama daha uygun kiralık evler yokmu acaba..

kızlar bizde 2 alile gidecez benim birde 3 aylık bebegim var,
7 kişiyiz. uygun tavsiye edeceginiz bir yer varmı ev pansiyon.vs

Avşanın denizi fena değil. Ama yol korkunç pahalı. Ve istanbuldan yalnızca ıDO gittiği için her zaman olduğu gibi halka yükleniyorlar. Yalnızca gidiş 40 tl, dönüşle bu 80 oluyo. En az 2 kişi gittiğinizi düşünün 160 tl. Kimsede sesini çıkarmıyor gerçi!! Düşünün uçak biletleri bile 49 tl'lere kadar inmişken bu fahiş fiyatlarda neyin nesi oluyor??!!

sheridans gecen sene 40 tı bu sene 45 olmuş.. vakti müsait olan mavi marmarayla gitsin dicem 6 saatte gidiyo 25 tl ...ama mavi marmarada filistine erzak götüren gemi onun yerine bişey koydularmı bılmıyrm ...onceden mavi marmara sadece avsa seferı yapıyodu.

kızlar bizde 2 alile gidecez benim birde 3 aylık bebegim var,
7 kişiyiz. uygun tavsiye edeceginiz bir yer varmı ev pansiyon.vs

bence avşaya gidince yer bakın kesinlikle kalacak bir ev veya apart bulursunuz hem görerek tutarsınız evinizi daha iyi olur zaten gemiden inince apart var diyenler çok her kapıdada kiralık yazızı çok zorluk çekmezsiniz iyi tatiller

güzel yer ama bi kaç gün sonra sıkıcı olabiliyo çok büyük bi gezme alanı yok..denizi güzel işte barlar falan var o kadar

avşaya bende gittim tam 3 kez hemde güzel yer..barları ve türkü cafeleri filan war..bir sürü restorant kafa dinleme yerleri war..çok çok kalabalık bi yer..denizi temizdir ama saat sabah 8 weya 9 gibi girerseniz daha da bi temiz oluyoo.temmuz 15 we 20 arası ağustos 15 we 20 arası gidin bence daha sıcak oluyo deniz suyu..alışweriş yerleri war..marketler bim şok filan war..uygun olan yerleri de war pahalı olan yerleride war..pansiyon fiyatları değişiyo genelde.we yeni yeni oteller moteller yapılmış..deniz kenarına yakın birçok pansiyon oteller war..bn 3 kere gittim çok memnun kaldım..hiç bi aksiliğe olumsuz bi yön görmedim.. gemiyle 6 saat sürüyo istanbuldan ido seferi..biraz bu can sıkıyo..we fiyatıda pahalı geminin..gitmenizi tercih ederim..

avşa'ya 17 temmuzda ilk kez gittik ido'yla gerçekten fiyatları ucuk netten biletleri aldığım için 40 tl
normel alırsan 45 tl
3 kişi olarak 115 tl verdim
indiğimiz iskelenin hemen karşısında bi abarat'ta gittik eşimin arkadaşının tavsiyesi ile ama beğenmedim
kaldığımız yeri isim vermeyeyim ama dondurmacı var onun üstü diyeyim
merkesi gayet güzel herşey var
eşimle dolaştık ve bir kaç yeri gözümüze kestirdik gitmek için
alperen abarat da gözümüz kaldı gayet odaları çok hoş seneye oradayız inşallah
yiğitler köyüde güzel sessiz sakin sakinlik isteyenler orayıda terçih edebilirler
ve altınkum işte orayı daha çok sevdim denize girmek için ideal bir yer
git git anca boyunu aşar çocuklar için çok hoş yer
kaldığımız abaratın sağındaki plaja gittik
çok kalabalık dı ama denizi de iyi yani hoşumuda orasıda gitti de altınkum daha güzel
tavsiye ederim gürültüden uyuyayamam diyenler daha iç mekanlardan kalacak yer bulabilirler
benim şimdilik tavsiye edeceğim yer yiğitler köyü ve alperen abarat
netten de araştırabilirsiniz güzel oteller ve abaratlarda var yani
şimdiden gidecek olan arkadaşlara bl eğlençeler dilerim

kızlar eylül ayında avşada fiyatlar 2 kişilik oda 25 tl. benim iznim eylülde bakalım belki gideriz.

canım şuandada 25 lr apartlar
eylülde soğuk olur canım orası gitme imkanın varsa şimiden git derim

canım şuandada 25 lr apartlar
eylülde soğuk olur canım orası gitme imkanın varsa şimiden git derim

şuanda 1 kişi 25 tl. eylulde 2 kısı 25 tl.
şimdi gitme gibi imaknım yok malesef toplu ızne cıkıyrouz fabrıkayla..27 agustosta ızne cıkıcam kısmetse bayrada gıtmeyı dusunuyrm havalara baglı tabıkı bakalım kısmet..
altınkumu bılıyorum gıttım daha once cok guzel bır koy.

avşa avşa avşa denizi harika dinlenmek isteyenlerede eglenmek isteyenlerede çok yönlü tatil yeri
biz 4.sene severek gittik çocugumuz oldugundan beri kalınacak yer ve banyo suyu sorunu oldugundan tercihimizden çıktı kızımız büyüdügünde insallah :)
ayrıca ulasım olayıda süper istanbulada çok yakın
temmuz 10 agustos 20 en iyi tarihler derim diger zamanlarda deniz suyu soguk oluyor
herkesin tatil anlayışı çok farklı ön yargılı olmayıp gidip görmek lazım
herkese keyifli tatiller dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…