istanbul avşa adası

evi olan için avşada fiyatlar gayet makum bence 2 ay kaldım bu yaz evde hiç yemek yemedim diyebilirim dışarda yemek daha keyifli geldi 350 tl harcadım bence çok iyi 2 ay için :))) ve bu 350 tlnin hepsi yemeğede gitmedi hediyelikler kıvır zıvırda içinde 2 kişi doya doya eğlendik yani gözümüz kalmadn hiç bişeyde yani önerebilirim avşayı seviyorum

ayrıca bizim duş sularımz su motorları yardımıyla kuyudan gelir ve tatlı sudur depolara doldurulur ordan kullanılır motor zaten su bitince hemn kendiliğinden devreye girip suyumuzu doldurur daha ne denr bilmiyorum :)

10 sene evelki gittigim Avsa nerde....2 sene evvel gittigim avsa nerde...:sinifsinif:

Ilk gittigimde cok memnun kalmistim..denizi dogasi cok güzeldi...muhtesem bir tatil yapmistik ailecek...

Fakat iki sene evvel gittigimde cok büyük hayal kiriligi yasadim....:1no2:bir kere öyle kalabaliklasmiski o sahilde igne atsan yere düsmez....heryer full kafa dinleyecek bir yer kalmamis....bir daha gitmeyi düsünmüyorum....malesef.:çok üzgünüm:

evet bazı günler kıyıları deniz anası basıyo...
ama bazı günler sürekli değil....

En azından bodrumda avşada ki gibi hayatlarında hıc bıkınılı kızlar gormemısler gibi hödük hödük bakanlar yok..Aıııyy çok rahatsız edıcı..

Hey bende burdayım kızlar.Çok güzel avşa çoook.3 defa gittim çok beğeniyorum orasını hem istanbula yakın hem çok güzel hemde ekonomik.Özledim yaaa bu yıl gitmedim avşa ya:sinifsinif:

bence en güzeli ne biliyomusun cadaloz cum ,mutfaklı bir motel e gidin ,dia dan bim den alışveriş yapın ,doldurun dolabı ,sabah kahvaltınızı akşam yemeğinizi motelde yiyin ,zaten kahvaltı yapıp çıkıyosun bütün günün plajda geçiyo ,sonra dinlenmek ve uyumak için zaten motele dönmen gerekiyor,dinlenirsin sonra hazırlarsın yemeğini yer çıkarsınız sonra tüm gece gezersin ,bar ,türkü evi ,veya sahilde minderler olur akşamları oturursun ,iskeleye yakın bir kafe var ,nargile içersiniz ,canlı müzikte yapıyo ohhh keyif senin..üstelikte ucuz ,çay heryerde 1 tl ,bodrumda,marmariste 3 tl ,az para harcayarak dönersin
biz eşimle ve kızımla birlikte motele 4 gün 240 tl verdik o kadar da yedik desen ortalama 500 tl ye geldi ki hiç bişey değil ,antalyada 2000 tl harcadık bu sene ..oda 1 hafta yani..

Cadalozcum şimdi farkettim de.Avşa adası ıstanbul a bağlı değil canım yanlış hatırlamıyorsam Balıkesir e bağlı olması gerekiyor.

evet balıkesırmıs ben ıstanbul sanıyordum ben arkadasım ve anneler gıtcez bu sene erkeksız tatıl yapcaz :) 1 hafta anca kalırız yemeklı oteller nasıl bu sene sole rahat bı tatıl yapalım her sene annecım ugrasıyo hep yemektı oydu buydu pansıyona gıdıyoruz genelde

avşa adası Balıkesirin adasıdır zaten maramarada bir çok ada Balıkesire bağlıdır.

evet idoyu protesto ediyorum burdan fiyatlar çok pahalı idonun en pahalı seferi avşaya..biraz daha uygun olabilir..paramız çok olsa güneye gideriz zaten avşada ne işimiz var.

bizim avşa adasında 15 yıldır evimiz var. gayet güzel bir yer . denizi mükemmel. postahane , lunapark tarafını geçtikten sonra deniz ve kum mükemmel. merkezde kumsal kalabalık fakat bu söylediğim yerler daha güzel. herşey gayet ucuz istanbul fiyatı. Avşaya gidipte TANZ diskoya gitmeden gelmeyin. Biz bayılıyoruz. Giriş ücretsiz içerde birşey içerseniz parasını ödersiniz. eğlence bedava .üstelik güvenlik mükemmel , içeri girerken didik didik arıyorlar ve güvenlik elemanlarıyla dolu. Tavsiye ederim. pansiyonlar bazıları rahatsız edici. fakat eğlence , deniz çok güzel. Türkiyenin pek çok lüx tatil bölgesine gittik. otellerde çuvalla para ödeyip sıkıcı tatiller geçirdik. maliyet - eğlence, deniz diye oranlarsak çok güzel. Biz aslında avşanın çok kalabalıklaşmasını istemiyoruz. fakat kötüleyenlerin yazılarını okuyunca dayanamadım yaniiiiiii..........................................

Avşa güzel bir belde ama belediyecilik anlamıda hiçbir hizmet yok yoksa istanbula yakınlığı büyük bir ada oluşu denizi ile başka bir ülkenin adası olsa ihya edilirdi bende zaman zaman gidip kalmışımdır ama yıllardır yerinde sayıyor kıymeti bilinmiyen ve kalite anlamında düşük bir belde olduğunu söyleyebilirim....Bundan 20 yıl önce ilk kez gitmiştim geçtiğimiz yıl tekrar gittiğimde inanın 20 yıl önceki insan profilinin çok daha kaliteli olduğunu düşündüm....

avşanın pansiyonları leş gibi berbat.

Sen leş gibi bi pansiyona gitmişşn snırım.. bende çok pansyon gezdm berbat olan yerlerde wardı aşırı temiz yerlerde .. biraz gezip araştırsaydnz ....Ben ortamını çok beyenyrom en çok kalabalk mekanlar her zmn tercihim.. geceleri çok güzel. orda yazın geçirdğm geceyi istnbulda en lüxs clupte geçiremiyorum ama bişe dikkatimi çekti Dul bayanlar dolu... yada eşlerini geride bırakmış insanlar war hep yaa bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…