Aşılama Istanbul Avrupa yakasinda Aşilama Icin Onerebileceginiz hastaneler var mi ?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
soruyolar evet sormasalarda konusu acılınca nasılsa uzuluyoruz ya ben ılac tedavısının ılk ayında kan degerım 9 bucuga cıktı testler pozıtıfdı bı anda dustu adetle duser dedı doktor kımyasal gebelık dedı bende umutlandım sevındım falan sonra bırden yıkım oldu tabı temmuzda oldu bu olay ondan berı zaten bır duygusallık aldı benı ne olsa aglıyorum ota boka bebek aklıma geldıkce aglıyorum degısık duygular ıcındeyım suan bıle gozlerım doluyo Allah aratmasın gercekden zor bır durum

Amın senıde kavustursun ınsallah ısteyen herkez kavussun yavrusuna

1 senedir her ay umutlandım geçen ay kendimi nasıl şartladıysam hamile hissettim gebelik testinde de silik çizgi görünce kan testi yaptırdım yine hüsran :) ama biliyorum elbet bebeğimiz olcak ne zamansa kısmeti o zaman nasip olcak ben buna inanıyorum ne kadar tükensek de hep inanalım güçlü olalım

Güclü olmaya calısıyorum elbet umut var ama ınsan fazlaca yoruluyo bazen dıyorum kı belkıde bu benım ımtıhanım belkıde bır omur surecek cok canım acıyor ama bazen yavrulayan hayvanları goruyorum dıyorumkı onlar bıle hamıle kalıyor doguruyor hamıle kalamadıkca gozumde ulasılmaz hale gelıyor Belkı gunaha gırıyorum ama rabbım evlatsız bırakmasın kımseyı

Amin bende de oluyor şeytan dürtüyor:) doktorunuz umut verdiyse olacaktır elbet yoksa doktorlar oyalamıyor da.. umarım kısa imtihanımız olur

Amin bende de oluyor şeytan dürtüyor:) doktorunuz umut verdiyse olacaktır elbet yoksa doktorlar oyalamıyor da.. umarım kısa imtihanımız olur
İnsallah Doktorum engel bır durum yok dıyor fakat kendılıgındende olmadı ıkı yıl olacak evlenelı hıc korunmadım polıkıstık over var adet oluyorum bazen duzensızde olsa oluyorum ama sanırım saglıklı yumurtlama olmuyor doktorumda ılaclarla desteklıyor ıste ınsallah tez zamanda güzel haberler alırız

Devlet hastanesinde aşılama yaptırsak nasıl oluyor Acaba hani istedikleri bişey var mı süre nasıl ilerliyor bilgisi olan varsa anlatabilir mi

Bende 2 yıldır evliyim siz merak etmeyin isteğiniz ve gayretinizden bebeğiniz olcak polikistik olup hiç gebelik geçiremeyenler var Allahın izniyle hepimiz yavrularımıza kavuşacağız

Insallah canım ısteyen herkes tatsın bu duyguyu yasayanlar olark zorlugunu en ıyı bız bılırız
Bende 2 yıldır evliyim siz merak etmeyin isteğiniz ve gayretinizden bebeğiniz olcak polikistik olup hiç gebelik geçiremeyenler var Allahın izniyle hepimiz yavrularımıza kavuşacağız

Merhaba, ben Bahçelievler’de doktor takvimindeki yorumlara aldanıp Mehtap Şentürk Çiçek e gittim. O sitede bu Dr hakkında 500 yorum içinde hiç olumsuz yorum yok bu da tuhaf ve benim o an dikkatimi çekmedi. Bu Dr kendisi tüp bebek yapmıyor. Erkut Attar isimli bir Prof ile anlaşmış ona yönlendiriyor lütfen inanmayın.Hastayı Dr Mehtap buluyor, Erkut Attar hiç muayene etmeden çok yüksek fiyatlara başarısız tüp bebek denemeleri yapıyor. Rahmimde yapışıklık olmasına rağmen hsg filmi istemeden 3 embriyomu feda etti. İkisine de lanet okuyorum. Allah versin cezalarını.

Metrobuse yakın bı kerede olsa dene derım zaten ınfertılıtede uzman yanı tup bebekde yapıyormus
Lütfen yanlış yönlendirmeyin siz gerçeği bilmiyorsunuz. Dr mehtap tüp bebek yapmıyor. Erkut Attar a hasta yönlendiriyor. Aracı sadece . İkisi de maddiyata çok düşkün pahalı tedaviler yapıp insanların umutlarını bitiriyor.

Rabbim yardimcimiz olsun insallah kim de diyorsa oraya yoneliyoruz resmen . Ben de gop tup bebek merkezinde basliycm kismet olursa

Rabbim yardimcimiz olsun insallah kim de diyorsa oraya yoneliyoruz resmen . Ben de gop tup bebek merkezinde basliycm kismet olursa
Amin, Aryalina. Böyle zor bir durumda aldatılmak çok zor. Erkut Attar ve Mehtap Şentürk Çiçek maalesef düzgün şekilde insanları düşünerek hekimlik yapmıyor , bizi hiç umursamıyorlar.umudun boşa çıkması çok zor, Rabbim gereken cezayı versin.

Rabbime havale et er gec bogazlarindan gecmez o para .bu zamanda işini duzgun yapan doktor bulmak cok zor .

Rabbime havale et er gec bogazlarindan gecmez o para .bu zamanda işini duzgun yapan doktor bulmak cok zor .
Sağolun amin. Rabbime havale ettim umudumuzu bitirdiler sırf para almak için rahimde yapışıklık olmasına ve tutmayacağını bile bile transfer yaptılar. Tez zamanda cezalarını versin Rabbim .Yine deneyeceğiz , ne olur dua edin .Bende size edeyim. Buraya yazmamın sebebi başka insanlar gidip inanmasın , umutları kırılmasın . Zor bir süreç. Dr mehtap , doktorsitesi ile anlaşmış hakkındaki olumsuz yorum yapanlara izin verilmiyor

Isi ticarete dökmüşler ya bazi doktorlar .. haram para yedikleri ictikleri .nasil icleri rahat ediyorlar mi acaba ? Nerde yaptirmayi dusunuyorsunuz ? Insallah daha fazla bekletmez rabbim isini hakkiyla yapan doktorlara denk gelelim de biz de kavusalim yavrularimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…