Aşılama Istanbul Avrupa yakasinda Aşilama Icin Onerebileceginiz hastaneler var mi ?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Isi ticarete dökmüşler ya bazi doktorlar .. haram para yedikleri ictikleri .nasil icleri rahat ediyorlar mi acaba ? Nerde yaptirmayi dusunuyorsunuz ? Insallah daha fazla bekletmez rabbim isini hakkiyla yapan doktorlara denk gelelim de biz de kavusalim yavrularimiza 💕
Sağolun amin. Rabbime havale ettim umudumuzu bitirdiler sırf para almak için rahimde yapışıklık olmasına ve tutmayacağını bile bile transfer yaptılar. Tez zamanda cezalarını versin Rabbim .Yine deneyeceğiz , ne olur dua edin .Bende size edeyim. Buraya yazmamın sebebi başka insanlar gidip inanmasın , umutları kırılmasın . Zor bir süreç. Dr mehtap , doktorsitesi ile anlaşmış hakkındaki olumsuz yorum yapanlara izin verilmiyor
Lütfen yanlış yönlendirmeyin siz gerçeği bilmiyorsunuz. Dr mehtap tüp bebek yapmıyor. Erkut Attar a hasta yönlendiriyor. Aracı sadece . İkisi de maddiyata çok düşkün pahalı tedaviler yapıp insanların umutlarını bitiriyor. 😥
merhaba annecik, öncelikle çok geçmiş olsun Allahtan umut kesilmez inşallah tez zamanda bebeklermize kavuşuruz. Dr Mehtap hanım a bende gidiyorum yalnız henüz ilaç tedavisindeyim en son çare tüp bebek ama demek ki bu doktora yaptırmayacağım bilgilendirdiğiniz içn teşekkür ederim

Ben memnunum sadece onerdım zaten o sızın gorusunuz tup bebek doktoru olduğunu soyledı bana degılse neden soyledı bılmıyorum gıdın orda tup bebek yaptırın demedım zaten kımseye
Lütfen yanlış yönlendirmeyin siz gerçeği bilmiyorsunuz. Dr mehtap tüp bebek yapmıyor. Erkut Attar a hasta yönlendiriyor. Aracı sadece . İkisi de maddiyata çok düşkün pahalı tedaviler yapıp insanların umutlarını bitiriyor. 😥

Ayrıca ben onun tedavısı sonucu uc bucuk hamıleyım cok şükür vesıle oldu herkeze vesıle olacak dıye bu durum yok bana guven verdı ve sonucunda bekledıgım haberı aldım ınsallah sagsaglım herkes kavusur yavrularına

Isi ticarete dökmüşler ya bazi doktorlar .. haram para yedikleri ictikleri .nasil icleri rahat ediyorlar mi acaba ? Nerde yaptirmayi dusunuyorsunuz ? Insallah daha fazla bekletmez rabbim isini hakkiyla yapan doktorlara denk gelelim de biz de kavusalim yavrularimiza 💕
Memoria Bahçelievler Özkan Bey ile görüştük, ilgili bir doktor orayı düşünüyoruz

Ben memnunum sadece onerdım zaten o sızın gorusunuz tup bebek doktoru olduğunu soyledı bana degılse neden soyledı bılmıyorum gıdın orda tup bebek yaptırın demedım zaten kımseye
Sizde yanlış biliyorsunuz çünkü yanlış yönlendiriyor, bir dahaki gittiğinizde sorun, kendisi yapmıyor. Ama lütfen dikkatli olun, maalesef göründüğü gibi ilgili değiller

merhaba annecik, öncelikle çok geçmiş olsun Allahtan umut kesilmez inşallah tez zamanda bebeklermize kavuşuruz. Dr Mehtap hanım a bende gidiyorum yalnız henüz ilaç tedavisindeyim en son çare tüp bebek ama demek ki bu doktora yaptırmayacağım bilgilendirdiğiniz içn teşekkür ederim
Benim umudumu bitirdi, lütfen dikkatli olun. İnşallah dürüst işini iyi yapan doktorlara rastlarız. Buradan haberleşerek olumsuzlukları öğreniyoruz. Tez zamanda kucağımızda bebeklerimize kavuşmak dileği ile.

Ayrıca ben onun tedavısı sonucu uc bucuk hamıleyım cok şükür vesıle oldu herkeze vesıle olacak dıye bu durum yok bana guven verdı ve sonucunda bekledıgım haberı aldım ınsallah sagsaglım herkes kavusur yavrularına
Ne güzel, hayırlı olsun inşallah. Siz tüp bebek mi yaptırdınız?

Dikkatli olun, tüp bebeği o yapmıyor sadece aracı. Dr Erkut Attar ile anlaşmış ona yönlendiriyor. Mehtap hn sadece muayeneleri yapıyor. Ayrıca yakınında bulunan laboratuvara yönlendiriyor tahlil için ve normalin 2 -3 katı bu laboratuvarda fiyatlar. Bir genç kız var kan aldı benden bir hafta kolum morardı.Yumurta toplama ve transferi Erkut Attar yapıyor, fiyatları çok yüksek. Normalin 2-3 katı. Lütfen dikkatli olun kandırılmayın

Siz nerede yaptıracaksınız?Ben Özkan bey için herhangi bir yorum okumadım, tesadüfen hastaneye uğradık konuştuk
Gop tup bebel merkezinde yaptircamgim yer doktorum da murat keskin insallah vesile olurlar . Keske tuttugu garanti olsa da insan servetini verir 1 bebek icin .

X