Aşılama Istanbul Avrupa yakasinda Aşilama Icin Onerebileceginiz hastaneler var mi ?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Loriklorik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
11.650
17.271
Istanbul avrupa yakasinda bize asilama icin onerebileceginiz bi ozel ya sa devlet hastanesi var mi ? Esimde varikosel vardi ve ameliyat oldu 8 ay once hala bi gebelik olusmadi ve biz de bu ay asilma yapmaya karar verdik . Bu yuzden bize önerebileceğiniz bi devler ya da ozel hastane var mıdır? Gidip de memnun kaldiginiz iyi sonuc aldığınız .

Valla hastane degıl ama benım doktorumun ozel muayenehanesi var bakırkoy incirli caddesınde mehtap şentürk çiçek kendınden emın ve guven veren bır doktor tavsıye ederım ben tedavı oldum bu ay hamıle kaldım ama kımyasalmıs degerım dustu ve adet olucaksın bekle dedı doktorum beklemedeyım tabıkı çok çok üzüldüm çokda ağladım cunku 12 aydır bunu beklıyordum hıc gebe kalmamısdım en azından gebe kalabıldıgımı gormus oldum Allahım saglıklı evlatlar versın hepımıze

Sizin adiniza üzüldüm. Insallah sağlıklı hayirli evlat sahibi oluruz . Peki ne kadar ucret verdiniz .

Peki toplam tedavilere ne kadar odediniz . Ilaclar falan dahil mi oluuor
Valla doktorum testler ıstedı onlar bıraz malıyetlı oldu asılama yaptırmadım ama ben ılac tedavısı ve catlatma ıgnesı kullandım ıkı muayıne parası ve300 tl falan tutuyo tum ılaclar

Valla doktorum testler ıstedı onlar bıraz malıyetlı oldu asılama yaptırmadım ama ben ılac tedavısı ve catlatma ıgnesı kullandım ıkı muayıne parası ve300 tl falan tutuyo tum ılaclar
Ben de oyalanmak istemiyorum. Direk yaptirmak istiyorum . Insallah tutar.

Ben de oyalanmak istemiyorum. Direk yaptirmak istiyorum . Insallah tutar.
Belki ılaclarlada tutabılır baska sorunun yoksa ben ılk tedavımde hamıle kaldım oda kımyasal oldu benım ıcın mucızeydı 12 aydır hamıle kalmıyordum buda hücresel bı bozuklukdan kaynaklı bır sey kımyasal gebelık yanı rahım fılmın hormon testi esının sperm fılmı sımır testı bunlar varsa dırek gıt derım bunları gorup tedavıye oyle baslıyor ınternetten gır doktor takvımı sıtesınde yorumlarını oku yorumlara bakarak tercıh ettım bende

Nasil bir tedavi yontemi bu ilacli . Ben de 14 aydir korunmasiz deniyoruz . Olmuyor. Cocuk yapmak gercekten bu kadar zor muydu ya

Nasil bir tedavi yontemi bu ilacli . Ben de 14 aydir korunmasiz deniyoruz . Olmuyor. Cocuk yapmak gercekten bu kadar zor muydu ya
Hap ıle yumurtayı gelıstırıp çatlatma ıgnesı ıle catlatıyo ılıskı gunlerı soyluyor nasıpde varsa hamıle kalıyorsun bana oyle yaptı pco vardı bende sende bı gıt sana tedavısı baska da olabılır ama dırek asılamaya gerek yok benve bı gıt belkı baska bı durum vardır engel bısey

Her testi falan yaptirdim . Rahim filmi cektirdim. Alttan muayene oldum cok sukur bisey cikmadi . Hersey normaldi . Insallah ama bana uzak biraz orasi ben gaziosmanpasa da oturuyom.

Her testi falan yaptirdim . Rahim filmi cektirdim. Alttan muayene oldum cok sukur bisey cikmadi . Hersey normaldi . Insallah ama bana uzak biraz orasi ben gaziosmanpasa da oturuyom.
Metrobuse yakın bı kerede olsa dene derım zaten ınfertılıtede uzman yanı tup bebekde yapıyormus

Merhaba, yorumlardan okurken size denk geldim dr mehtap hanım a bende gitmek istiyorum eşimle benim hiçbir problemimiz yok ama 1 senedir bebeğimiz olmuyor aşılama denediniz mi tüp bebekten önce ilk aşılama yaptırmak istiyorum ama mehtap hanım yapıyor değil mi

Ben asılamada tup bebekde yapmadım henuz ılac tedavısı oluyorum umarım onlara gerek kalmadan anne olurum ama tup bebek yapıyorum demısdı asılamada yapıyordur sanırım ılk gıttıgımde ben ınfertılıte uzmanıyım alanım bu falan demısdı tabıkı ama dogumlarada gırıyor cok cok ıyı bır doktor ılgısı alakası cok guzel hıssettırıyor tavsıye ederım ben cok sevıyorum kendısını umarım vesıle olur ve sonuç alırım

Bende polıkıstık over var ben yumurta gelırstırıcı ılaclar kullanıyorum çatlatma ıgnesı vesaıre senın ıcın ne uygular bılemıyorum ama bence bır danıs ınsanın ıcı rahatlıyor bende oyle oluyor umutlarım yeserıyo gıttıkce oyle söyliyim

Çok teşekkür ederim bahçelievler de oturuyorum benim için daha kolaylık olur. Allahım evlat isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ne guzel ben beylıkduzunden gelıyorum uzak ama yınede katlanıyorum yani gıttıgım ucuncu doktor en ıyı ılgılenen doktor oldu bende kendımı maddı manevı zorlayarakda olsa gıtmeye calısıyorum Rabbım kucagımızı bos bırakmasın ınsallah gözümüzdeki yaşı dındırsın

Aminn tez zamanda inşallah Artık kimseyle konuşasım bile gelmiyor konuştuğumda direkt bebek var mı sorusuna maruz kalıyorum keşke herkes her şeyi kolaylıkla sormasa :) Allahım size de en yakın zamanda bebeğinize kavuştursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…