İstanbul Avrupa Yakası Önerebileceğiniz Tüp Bebek Merkezleri ve Doktorları?

Merhaba ben de Memorial Şişli tüp bebek merkezinde tedavi gördüm. İlk görüşmede Semra hanım için çok ısrarcı oldum bende normal yolla kalamayip , aşılama denedikten sonra tercih ettim. Doktor olarak Yücel hocayi tercih ederek devam ettim. Kısaca böyle merak ettiğin birşey varsa yardımcı olmaya çalışırım

Bende Aret kamarda tubbebek yaptırdım ilk deneme negatif oldu hemde hiç bir sorun olmadığı halde. Geride kalan embiro var onları taşımakla uğraşmak istemiyorum onları da orda tranfer ettirip negatif olursa başka yerde yaptırmayı düşünüyorum artık malum sürekli basarız olduğum yerde kimse durmak istemez. Her merkezin her doktorun olumlu yada olumsuz hastaları var pozitif olan doğuran iyi der olumsuz olan kötü der. Bence belirlediğin yerlerle git kendin yüz yüze görüş gerçi en başta hepsi güler yüzlü tatlı dilliler ama negatif olunca ilgilenmiyorlar fazla.

Merhabalar. Acaba Aret hoca ilk deneme de çift embriyo transferi yapıyor mu yaş 35den aşağı olunca ?

Merhabalar. Acaba Aret hoca ilk deneme de çift embriyo transferi yapıyor mu yaş 35den aşağı olunca ?
Merhaba ben 36 yaşındayım o yüzden sorgulamadan çift embriyo transferim sağlandı. 35 ten aşağı olunca yasal olarak 2 başarısız deneme olması gerekiyo diye biliyorum. Direkt ilk denemede yapıyor mu bilmiyorum açıkçası.

Aret kamar, klomenle mi büyüttu yumurtalarinizi? Yorumlar genelde iyi o doktorla ilgili ama bende labaratuarlarina güvenemiyorum. Sanırım çok yoğun bir doktor ve fiyatlarda çok yüksek.

Hic dusunmeden amerikan hastanesi prof dr bulent urman derim. Bastan sonra gozum kapali guvenebilecegim bir doktor oldu ve tum surecim cok pozitif gecti. Turkiyede tup bebek konusunda kendisi 1 numaradir
selamm, siz sonuç aldınız mı deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim. bende operasyon okdum memnun kaldım ama tüp bebek konusunda olumsuz yorumlar var ondan tüpr bulent bey ile başlayıp başlamamakta kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…