İsraili protesto edelim......

sizin hümanistliğinizi anlıyorum..ama yazık ki sizdeki insani özellikler yok onlarda..bu konuda daha fazla yazmayayım en iyisi ben..çünkü o ırktan kimseye herhangi bir hoşgörüm yok artık..neyse dediğim gibi yorum yapmayacağım artık..

okadar üzülüyorumki inanın artık tv izlemek istemiyorum yazık değilmi ya o savunmasız çocuklara her namazın peşine dua ediyorum rabbim o islam düşmanlarına fırsat vermesin osavunmasız çocukları korusun....

Göreve gelince Obama bişeyler değişirmi acaba Bu Bush ayakkabıyı gercekten hakkediyo
İsraili protesto ediyorum.Ab yi ve Abd yide!

*İsrail'in son iki gündür yaptığı hava saldırılarında 32 Filistinli ölürken İsrail savunma Bakan Yardımcısından Filistin'e soykırım tehdidi geldi....
Müslüman kardeşlerimizin mekanı cennet olsun.ALLAH yakınlarına sabır versin Ve artık birileri dur desin İsrail'e

israilin başına birşeylerin gelmesini beklemek bence çok acı verici. bekledikçe o masum insanların ölüşünü izleyeceğiz.. küçücük bedenlerin ölüm acısını tatmasını... her hayatını kaybeden yavruda kendi yavrum aklıma gelir. nasıl böyle tepkisiz kalabiliyor devletimiz. nasıl tepkisiz kalıyor müslüman ülkeler. aslında müslümanların birleşip bu na bir dur demeleri gerek. sevgili abd acaba kendi ırklarına, dinlerine böyle bir saldırı yapılsaydı vurdumduymaz olur muydu. biz neden birleşemiyoruz aklım almıyor. çok saçma. elimizin kolumuzun bağlı durması kime yarar. her dakka binlerce mermi,top yağar günahsızların üstüne....

zalimin zulmü varsa.mazlumun allah'ı var.rabbim elbet layıklarını verecektir.yapabileceğimiz tek şey dua etmek ve böyle cennet bir ülkede rahatça yaşayabildiğimiz için şükretmek.

Niyeki başbakanımız barış için ülke ülke geziyor adam daha ne yapsın tüm dünya müslümanlarının birleşmesi gerekiypr o zamanda 3 .dünya savaşı çıkar ahir zaman ve kıyamet alametleridir bunlar hazırlıklı olalım kardeşler bugün onlara yarın bize rabbim sonumuzu hayır etsin
anaların ve yetim kalmış yavruların gözyaşlarında boğulacaklar zalimler

şuan bir tv kanalında reklamlar var ve çok reklam o pis yahudilerin malları.hala satmak istiyorlar ve çok bomba harcadık para lazım bizden mal alın der gibi.sinirden çıldırıcam..Allah sabır versin tüm müslümanlara.o pisliklerde layıklarını bulsun...

ALLAHIN gazabı israillilerin üzerinde olsun ...ALLAHIM filistinlilleri israilin zulmunden korusun.Amin

ordakı kardeslerımız o kardar zor durumdakı her an olum korkusu ıcındeler ne zaman olumun gelecegı ve nerden gelecegını bılmıyorlar oysa bız sıcak yatagımızda yatarken onlar orda sabahlara kadar uyumuyorlar olum korkusunun yanında yakınlarının kaybetmelerı ınanın artık ordakı kardeslerımızı ızleyıpte elımden bır sey gelmemesı benı kahredıyor ancak elımızden gelen tek bır sey var ısraıl mallarını boykot etmek cunku aldıgımız her ısraıl malı fılıstınlı kardeslerımıze kursun bomba olarak gerı donuyor barı bırsey yapamıyoruz boykot ederek onlara bır nebzede olsa faydamız olur (ALLAH ım ordakı kardeslerımıze yardım et )

Allah yardımcıları olsun meleklerimizin, azraillerde gelsin alsın artık şu canileri ya yeter artık! Ya hergün içimiz kan ağlıyor hergün mahvoluyor dünya bu dünya nmereye gidiyor bugün onlara yarın bize ,nereye kadar bu zulm bu işkence bu istismar nereye kadar!
Allah cezalkarını versin bu katliamı bu istismarı gerçekleştirenlerin !

fılıstınlı kardeslerımıze bol bol dua edelım arkadaslar olen kerdeslerımıze herkes 1 fatıha okusun lutfen arkadaslar elımızden ancak bu kadarı gelıyo

son dakika haberleri
türk askerleri de filistine girebilirmiş
allahım sen koru askerlerimizi

bu konuda konuşamıyorum ama aklımdan o kadar kelime o kadar cümleler geçiyorki hangi hakareti hangi bedduayı söylesem şaşıyorum o lanet olası israile herşey kafamda birbirine giriyor en çokta evladını kaybeden bi anne olarak o çocuk hastanesi yapılan saldırıdan sonra cümlelerim tükendi.

kendimi orada düşünüyorum....Çevremizde normal bir ölüm bile bizi okadar yıpratıyor ki...ama orada

Düşünün;
Sağınızda anneniz yaralar içinde, solunuzda evladınız yaralar içinde, az ilerde çok sevdiğiniz dostunuz, beride canınızı vereceğiniz eşiniz...ama sizde yaralısınız ...eliniz kolunuz bağlı...ve teker teker onların ölümünü görüyorsunuz....onların ölümünemi üzüleyim,yoksa onlar için sevdiklerim için bir şey yapamadığıma mı üzüleyim...

Bir dakikalığına bile kendimi onların yerine koyunca kafayı yiyecek gibi oluyorum...onlar bu acıya nasıl direniyorlar...hemde yıllardır....

Ya Rabbi ne olur Filistinli kardeşlerime dayanabilme gücü ver.....

Kardeslerimize en buyuk destek dua,dua,dua arkadaslarrrr,baskada birsey yapamiyoruz zaten,rabbim yar ve yardimcilari olsun kahroluyoruz haberleri baktikca: (

KAHROLSUN ISRAIL HESABLARI COK,COK,COK ACI OLACAK AMA .......

Ey yaralı Kudüs Bugün ahde vefa günüdür. Bugün sana sevda günüdür. Bugün elleri kınalı kızların, düğün günüdür. Senin gelinliğin özgürlük olsun Senin bahtın açık olsun Senin sevdalıların bahtiyar olsun Resul kokan kurtarıcının gelmesi yakın olsun Seni bizlere armağan edecek Allahin vadi yakın olsun Seni bekleyen gönüllere müjdemiz yakın olsun. Velhamdüllahi Rabbil Âlemin ZALİMLERİN SONU İÇİN YAŞASİN CEHENEMM CENNET UCUZ DEĞİL CEHENEMDE LÜZUMSUZ DEĞİLDİRR

öyle bir acı ki bu tarifi imkansız birşey yapamamak kahrediyor bizleri rabbimin lanetlediği bir halka rabbim nasip etmez inşallah galip gelmeyi...
yatağımda rahat uyuduğum zaman, yemek yediğim zaman sıcacık evime girdiğim zaman vicdanım sızlıyor filsitinli kardeşlerimizin zaruri ihtiyaçları bile lüks oldu artık
Rabbim sana sığınıyor senden yardım bekliyoruz sen görücü bilici işiticisin gereğini yaparsın sana havale ediyoruz sen Ol dersen olur semud kavmini depremle nuh kavmini tufanla ve birçok kavimleri gazabınla yıktığın gibi onları da helak eyle Rabbim
Amin.

Hükümet Sözcüsü Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Ortadoğu'da Bir Barış Gücü Oluşturulması Durumunda Türkiye'nin de Asker Gönderebileceğini Belirtti.

Hükümet Sözcüsü Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Ortadoğu'da bir barış gücü oluşturulması durumunda Türkiye'nin de asker gönderebileceğini belirterek, "Türkiye, barıştan yana samimiyetini ispat etmiş bir ülkedir. Böyle bir katkı olacaksa Türkiye buna hayır demez" dedi.
-----------------------------------KONU MECLİS'TE GÖRÜŞÜLECEK-

Hükümet olarak, konunun TBMM'de de ele alınmasını arzu ettiklerini belirten Hükümet Sözcüsü Çiçek, "Bu nedenle de yarın İç Tüzüğün verdiği bir imkanı kullanarak, Hükümet olarak konuyu TBMM'nin gündemine getireceğiz. Sayın milletvekillerimizden ve gruplarımıza bu konuda bilgi verilecek. Ve böylece siyasi partilerimizin de konuya fikri katkıları Meclis'te gündeme gelmiş olacak" dedi.

İNŞ BİZİM MEHMETÇİĞE GEREK KALMAZZ

X