İsraili protesto edelim......

onlara dua etmekten baska birsey gelmiyor elimizden.hic vicdan allah korkusu yok israilde olsa zaten yapmazdi.filistinde güclü silahliari olsaydi bunlari yapamazlardi,israili allaha havale ediyorum.dua edelim,cok üzülüyorum .

Ben uzunca bir zamandır zaten İsrail malı olan şeyleri ucuzda olsa almıyorum.Çocuğuma hamburger de alacaksam başka yerlerden alıyorum İçecek olarak dışardada içerdede ayranı yada meyve suyunu tercih ediyorum. Yıkadığım çamaşırda bile kullandığım deterjan onlara ait değil şampuanım bile. Daha birsürü şey. Allah israili kahretsin ve onun yandaşlarınıda. Önce Allaha dua edelim sonra onların mallarını boykot edelim.

arkadaşlar hepinize güzel yorumlarınız dualarınız dilekleriniz için şahsım adına çok teşekkür ediyorum, ancak söylemek istediğim birşey var, neden sadece dua ediyoruz neden sadece lanet okuyouz, neden sadece duadan başka yapabileceğim ne var diye kendimizi kandırıyoruz, inanın yapabileceğimiz birçok şey var, filistine yardım kampanyası başlatmış bir sürü kuruluş var, bir sürü banka hesabı var, gsm operatörlerinin bağış numararaları var, lütfen daha duyarlı davranıp internette yada orda burda geçirdiğimiz vaktimizi bunları aramak için de harcayalım, lütfen ufak tefek bağışlarla onlara destek olmaya çalışalım, herkes gücü yettiğince koşsun onlara, ben yapabileceklerimizin sadece bu kadar olduğuna inanmıyorum, hangimiz 5 ytlyi çarşıda harcayıp gelmiyoruz hangimiz 1 paket sigara için bu parayı vermekten çekinmiyoruz, eminim yolda düşürsek bile haberimiz olmayacak kadar küçük bi meblağ birçoğumuz için, mademki bizi sarsmayacak kadar küçük bi meblağ neden damlaya damlaya göl olur misali yardımlarımızı göle çevirip onlara uçurmuyoruz,kazen beyden ve diğer yönetici arkadaşlarımdan yalvararak rica ediyorum, eğer yapılabilecekse kendilerine nacizhane fikirlerimi söylemek istiorum, kk adına bi bankadan hesap numarası alınsa, gsm operatörlerinden bi numara alınsa, kk üyeleri olarak hepimiz 3-5 kuruş bağış yapsak, yada yardım kuruluşlarının internet siteleriyle irtibata geçilse, ortak işbirliğiyle buradan da bağış yapılarak o kuruluşların bu bağışları filistinli kardeşlerimize ulaştırması sağlansa, lanet okumalarla elimden bu kadarı geliyorlarla bir yere varamayız ki, duamızla birlikte cebimizdeki paramızı, sırtımızdaki ceketimizi, dolabımızdaki ekmeğimizi paylaşalım lütfen, bu konuda sağduyulu davranacağınız umuduyla hepinizi gönülden kucaklıyorum, yardımlarınızı esirgemeyeceğizden eminim arkadaşlar, hepinize şimdiden çok teşekkürler
Not: Kazen beyden ve sorumlu arkadaşlarımızdan bu konuda bir cevap bekliyorum, cevabınızın olumlu olması dileğimle

ates dustugu yeri ykiyor onlarin durumunda ulkemizi dusunuyorum kendimizi onlarin yerine koyuyorum cok aci artik bir dur densin

arkadaşa tamamiyle katılıyorum bende.çorbada bizim de tuzumuz olsun arkadaşalar

NEHİR21 arkadaşım ben yazacaktım teşekkür ederim sen yazmışsın eşimle ciddi bi araştırma yapıyoruz internetten israil ve israile yardım eden özellikle amerika malları hakkında bi arkadaş sağolsun yazmış 869 la başlayan kodlar türk malı diye eşimde söyedi türkiyede üretilen ve israil, amerika ürünler var örneğin bebeğime kullandığım bebek maması m.... (ismini yazamıyorum yasak diye bnuda anlamadım niye yasak) israil malı olmasına rağmen barkoduna baktık 869 ile başlıyor keşke marka ismi verebilsek b...... ile başlayan da aynı fabrikada üretiliyormuş bebeği olan arkadaşlar hangi markalar olduğunu bilir

arkadaslar yarın yapacagımız yıyecek kermesı ıcın yaptıklarım fırından tek tek cıkıyoo .. sızler hala hazırlıklara baslamadınızmı

arkadaslar suanda aklıma gelen bı seyı sızle yaplasmak ıstedımm buyuk capta bı seyler yapamam bebegın var dısarı cıkamam v.s gıbı sepeplerınız varsa sızde soyle bı sey yapınn.. mesala dostlarınızı evınıze davet edınn ve yapacagınız ıkramlarıda kermeslerdekı gıbı ucret karsılıgı olcagını soyleyınn:dilcikar(bu arada ceplerı dolu gelmelerınıde soyleyın ) sızce kotu bı fıkırmı tv seyrettıkce neler yapa bılırız dıye dusundukce aklıma sımdıde bu geldıı

Merhaba,
Bu konuda bir hesap numarası vermemiz yasal olarak suç olacaktır. En doğru adres Türk Kızılay'ı diye düşünüyorum ve zaten bunu bir arakadaş ta sizlerle paylaşmış.

bu aşağalık millet zaten lanetlenmıs bır mıllet..cehennemin en son katmanında yanacaklar hepsi...
haberlerı dınleyemez oldum o kuck bedelerı gordukce ıcım gıdyor..
bır an olsun orada yasananları yasadığınızı dusunup ve empatı kurunca nasıl bır vahset olduğunu anlamaya yetıyor..

Son düzenleme:
Bu kermese bende katılmak isterim ...ancak kimlerle iletişime geçicez pek anlayamadım...İHH düzenliyor heralde yanlış anlamadıysam....

neler götürüyorsunuz, tam olarak nerdeki bu merkez hergün bi kermes oluyormu cumartesi falan varmı

arkadaşlar geçmiş mesajlarımdan birinde türk mallarının 869 barkot nosu ile başladığını yazmıştım . çoğunuz gibi bende farklı yollarla israil malları adı altında birçok markanın bulunduğu mail ve msj gördüm okudum nehir 21 arkadaşımızın atladığım bir noktayı belirtmesi üzerine bende kendi kontrolümü yaptım ve evet bazı yabancı menşeili ürünlerin türkiye de üretim yapması sonucu barkot nolarının 869 olduğunu farkettim.hemen tüketici hakları derneğine msj yazdım bu konuda bir cvb alabilmek için . umarım sonuç alabilirim ve sizede iletebilirim.int de belirtilenen yazıların doğruluğuna da nekadar güvenip güvenemeyeceğimide bilemedim sonuçta haksız bir karalamaya maruz bırakılan isimler markalar olabilir . işi sağlam güvenilir bir kaynaktan öğrenmek en iyisi diye düşündüm . umarım en kısa zamanda bir cevap gelir

çok iyi düşünmüşsün canım çünkü internette bir sürü liste var birbirinden farklı bizde tek tek internet sitelerine giriyoruz onların hangi gruba ait olduğuna bakıp araştırıyoruz

Bilinçli insanları her zaman takdir etmişimdir...

teşekkürler

çok iyi düşünmüşsün canım çünkü internette bir sürü liste var birbirinden farklı bizde tek tek internet sitelerine giriyoruz onların hangi gruba ait olduğuna bakıp araştırıyoruz

bu konudaki hassaslığımızı faydalı olabilecek somut eylemlere dönüştürmeliyiz, gerek yardım kampanyalarıyla ( bu konuda en güvenilir yardımın türk kızılayı vasıtası ile olacağına yürekten inanıyorum )gerekse aldığımız ürünlere dikkat ederek bunu yapabiliriz. duyarlı ,sorumluluk sahibi olan her kişinin yapması gerektiği gibi.topikte tüm emeği geçen düşüncelerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim fakat katılımın sınırlı olması beni de üzdü.biraz daha gayret diyorum

ben inanıyorum israilll bu kadar masum insanı öldürdü yaraladı ağlattı ama bedelini çokkkk ağır ödeyecek er yada geçç ödeyecek
Rabbim filistindekilerin yardımcısı olsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…