İsraili protesto edelim......

içimimiz kan ağlay ağlaya seyrediyoruz tv goruntüleriiii
arkaşlar dua edelim bütün zülüm goren kardeşlerimizeee

Dua etmekten başka bir şey gelmiyor zaten elimizden gelen tek şey dua etmektir onlar için
Rabbim inşallah zulum edenlerin cezasını verecek.
Savaşa HAYIR Barışa EVET....

bu gazze de hava pislerin de bomba yağdıran uçakların eğitimleri konya daki piste yetişiyor...
türkiye bomba eğitim alan pilotlar yetiştiriyor... bu ne UTANÇ verici...kınıyorum....filistine sahip çıkmak hawa da kalıyor.çok yakından takip edenlerdenim dernekler ayağa kalktı.....Mısır ürdün ABD ingiltere,avrupa ihanet göbeklerin de...Yeter artık MISIR senden utanıyorum kapıları aç artık satılmış dewlet.gazze de direniş bitmeyecek pes edilmeyecek,hamasislam mücahitleri yenilmeyecek 2005 de güçlü olmamasına rağmen pes etmeyen gazze şimdi daha güçlü hamas var yine pes etmeyecek hamas islam mücahitleri uçak düşürdü 5 asker öldürüldü allah yar ve yardımcıları dualar onlarda olsun

yazıyı okudum sizinle paylaşmak istedim
• Talmud'un en büyük yazarlarından biri olan Maimonides'in ırkçı fikirleri de oldukça ilginçtir. Bir yerde Türk milletine de dil uzatarak şöyle yazar:
Türklerin bir kısmı ve kuzeydeki göçebeler ve zenciler ve güneydeki göçebeler ve bizim coğrafyamızda yaşayıp da onlara benzeyenler; bunların tabiatı daha çok düşük sesli bazı hayvanların tabiatına benzer. Benim düşünceme göre, bunlar insan seviyesinde değildirler. Seviyeleri bir insan ile bir maymunun seviyeleri arasında bir yerdedir. Çünkü görünüşleri maymundan daha çok insana benzemektedir

tevrat inancın da:
Talmud'da Mesih'in zuhur edecegi zamana dair bir çok kehanet de yer alir:
"Bu Mesih yahudi olmayanlari harb arabasinin tekerlekleri altinda çigneyecektir. Büyük bir harb olacak ve bunda insanlarin üçte ikisi ölecektir. Galip yahudiler yedi yil boyunca magluplarin silahlarini yakacaklardir. Magluplar yahudilere boyun egip onlara büyük hediye vereceklerdir. Fakat kral Mesih hiristiyanlari kabul etmiyecek ve onlar tamamiyle ortadan kalkacaklardir. Bütün milletlerin hazineleri yahudilerin ellerine geçecek. Böylece zenginlikleri ölçüsüz bir hale gelecektir.
"Haham Bathan diyor ki, basi rahat olmak icin yalan söylemek en iyi isdir. Yusuf'un kardesleri yalan söyledi. Peygamber Samuel yalan söyledi, evet Allah da, o da bizzat yalan soyledi."
"Yahudiler Talmud'un emirlerine harfi harfine uyduklari taktirde. Yahudi olmayan isci olmak zorunda kalirlar ve birbirlerini yerler."

İsralli bir haham tarafından askerlere hatırlatılan ve eski hahamlardan Rabbi Shim'on'a ait olan bir "özdeyiş" ise şöyledir: "Yahudi-olmayanların en iyisi mi; öldür. Yılanın en iyisi mi; beynini parçala.
nefret ediyorum

soylenecek soz yok bogazimda dugum dugum oluyor hersey. en guzel cevabi masum minicik bir kiz anlatiyor dinlerken gozyaslarim sel olup akti.senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılan insanlık dışı vahşeti; esefle,şiddetle kınıyorum. Bebek katillerine dur diyecek birileri maalesef yok. Çok yazık....

bende protestonunuza katiliyorum
icimdeki hisleri nasil anlatabilirim bilemiyorum , orada her saniye bir cocuk bir kadin bir asker yani bir insan öldürüyorlar...acimasizca..
o cocuklarin feryatlari duydukca icimden bir parca kopuyor cünkü benimde cocuklarim var onlarin hic bir eksikleri yok ama o yavrulara bakinca onlar silahlarin bombalarin icinde maruz kalmislar...
Allah´im onlarin yar ve yardimcilari olsun onlarin dualarini kabul etsin en kisa zamanda insaallah bu zulüm biter orada......

bu konuyu yazmısttım ama yenıden yazmak ıstıyorumm arkadaslarr .. sıcak evlerımızde ettıgımız beduallar ne yazıkkı yeterlı degıll.. ev hanımları olarakk yaptıgımız pastalarla kermes duzenleye bılırızz . ben bu fıkrımı arkadaslarıma actımm ve suan kartopu mısalıı o kadar buyudukkı anlatamamm yapa bılenler yaptıklarıyla destek verdıler calısanlar meyve suyu vs aldılarr ve yarın acıcaz ınsallah.. sızlerde kucukte olsa bıseyler yapa bılırsınız ve kendınızı cokk daha huzurlu hıssedeceksınızz.. dusunun ısralıl zulmumden yaralanmıs bı yavrucagın amelıyatıı sızın burdakı cabalarınızla yollanmıs ılacla yapılıyoo .. mevlam mukafatına naıl etsın ınsallah ve BASBAKANIMIZDA BU AKSAMKI HABERLDE HESAP NOLARI VERDII ne olur dıkkate alınn . YARADA na emanet olunna.s.

arkadaslarr net basında pretosto yetmıyoo ne olurr gürlemeyelım yağmanın vaktıı hatta sel olup akmamın vaktıı maddı yonden testek verelımm kermeslere agırlık verın lutfenn

verilen bir söz için, sonucun oluşması için sebep yaratmalı ki, israile hesap sorulsun.insan ırkı olarak üstün yaratıldılar yahudiler, yani teknoloji onlarda.tilkiye karşı koyun gibi düşünürsen kaybedersin.onlar uzun vadede de kötülük tohumları ekiyorlar.biçilen intikam olacak!

arkadaşlar marka vermeyin dediğim halde hala mı veriyosunuz?.:kızgın:lütfen marka verdiğiniz mesajları editleyin..........iki gündür açamadım pc yi....sağolsun site yönetimi bir güzellik yapıp editlemiş bazı mesajları.....a.s.kazen abiye teşekkürler.....kaydirigubbakcemile5bu arada görüntüleme 3000 olduğu halde katılımın 284 kişiyle sınırlanması dikkatimi çekti....gerçekten enteresan........:çok üzgünüm:..

arkadaslar bende filistinin durumuna üüzşlüyorum ve görüntüleri görünce gözlerimden yasalar akıyor ama neye yarar eylemde yapsak bi ise yaramaz çünkü israil denen devlet(ortadoğudaki 2.abd) göüzünü hırs bürümüş bir devlettir ve kimseyi tanımaz siz hiç duydunumzu abd nin ve israilin böle olayalarda ceza aldığını söle bir örnek vereyim koca bir devin yaptığı yıkımlara ufacık bir cücenin karsı cıkması. tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali.

sakın beni kınamyın ben içimden gelenleri söleedim acı ama gerçek

Şu an israilin izlediği politikada bu...adamlar şu an Filistini vururken 30 yıl sonrasını görerek,düşünerek vuruyor...Çünkü biliyor ki eğer şimdi tedbirini almazsa 25-30 yıl sonra bugünün çocukları kendilerinden nefret eden birer mücahid olacaklar ve kendilerine karşı şavaş açacaklar..işte bu çocuklarımıza,bebeklerimize 30 yıl sonraki gözleriyle baktıkları için şimdiden soy kırım yapıyorlar....30 yıl sonraki kendilerine tehlike oluşturacak filistin askerlerini şimdiden yok ediyorlar....

Bu yüzdende hiç düşünmüyorlar çocukmuş,bebekmiş,anaların yüreği yanıyormuş...

mesajını okuyunca aklıma birden israilin bugün bombaladığı okul geldi ......ve ölen çocuklar..........

Türk Kızılayı’nın Gazze’deki ihtiyaç sahiplerinin acısını dindirmek amacıyla bölgeye gönderdiği 11.000 gıda kolisi Filistin halkına ulaştı.

Gazze’de meydana gelen son saldırıların ardından bölgeye ilk etapta gönderilen 10 tırdan oluşan insani yardım malzemesi Türk Kızılayı ekipleri tarafından Filistin halkına ulaştırıldı. Temel ihtiyaç malzemelerinden oluşan yardım malzemeleri bölgede zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren Filistin halkına umut oldu.

Ankara’dan yola çıkan ve geçtiği rota üzerinde her yerde coşkuyla karşılanan yardım konvoyu, Şam’da sevgi gösterileriyle karşılanmış, Ürdün ve İsrail üzerinden Gazze’ye ulaşmıştır.

Binlerce ailenin 1 aylık temel ihtiyaçlarını karşılayacak olan ve toplam 220 ton ağırlığındaki insani yardım malzemeleri İsrail-Gazze Sınırındaki Kerem Şalom Sınır Kapısı’nda Gazze’ye geçiş yaptı. Filistinli yetkililer ve Filistin halkı tarafından sevinç ve şükranla karşılanan yardımlar, bölgedeki acıları bir nebze olsun dindirecek.

Türk Kızılayı’nın bölgeye yönelik yardımları devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

( Türk Kızılayı sitesinden alıntıdır )

Türk Kızılayı Kurumsal Sitesi :: :: - Ana Sayfa

https://secure.kizilay.org.tr/Default4.aspx?BagisTuru=70

arkadaşlar gönderdiğim linklerden türk kızılayı vasıtası ile çeşitli yardım şekilleri vardır lütfen inceleyiniz

lütfen yorumlarınız kin kokmasın. Başımıza ne gelirsekoyu fanatizmden geliyor zaten.Ne demek Allah'ın aşağıladığı ? Allah kullarını sever, hesabı sonradan görülür, o ayrı. Millet dediğiniz yekpare birşey değil ki hem, içinde türlü türlüsü var. Biz kimiz ki bi milleti lanetleyelim?

4.Kitapta İsrailoğulları'na şu hükmü verdik: "Muhakkak siz yer(yüzün) de iki defa bozgunculuk çıkaracaksınız ve muhakkak büyük bir kibirleniş-yükselişle kibirlenecek-yükseleceksiniz. (İsra suresi 4. ayet)

7.Eğer iyilik ederseniz kendinize iyilik etmiş olursunuz ve eğer kötülük ederseniz o da (kendi) aleyhinizedir. Sonunda vaad geldiği zaman, (yine öyle kullar göndeririz ki) yüzlerinizi 'kötü duruma soksunlar', birincisinde ona girdikleri gibi mescid (Kudüs)e girsinler ve ele geçirdiklerini 'darmadağın edip mahvetsinler.'

8.Umulur ki, Rabbiniz size merhamet eder, fakat siz (bozgunculuğa) dönerseniz Biz de (sizi aşağılık kılmaya ve cezalandırmaya) döneriz. Biz, cehennemi kafirler için bir kuşatma yeri kıldık. (İsra suresi 7-8, ayet)
Onlar (yahudiler) nerede bulunurlarsa bulunsunlar, Allah'ın ahdine ve insanların (müminlerin) himayesine sığınmadıkça kendilerine zillet (damgası) vurulmuştur; Allah'ın hışmına uğramışlar ve miskinliğe mahkum edilmişlerdir. Çünkü onlar, Allah'ın âyetlerini inkâr ediyorlar ve haksız yere peygamberleri öldürüyorlardı. Bu da, onların isyan etmiş ve haddi aşmış bulunmalarındandır.( Al-i İmran suresi 112, ayet)
Yahudiler dediler ki: "Allah'ın eli(gücü) bağlıdır." Kendi elleri bağlandı/elleri bağlanasıcalar! Söylemiş oldukları yüzünden lanetlendiler. Söylediklerinin aksine, Allah'ın iki eli de(tüm gücü) alabildiğine açıktır; dilediği gibi bağışta bulunur. İnan olsun ki, Rabbinden sana indirilen, küfür ve taşkınlık yönünden onları iyice azdıracaktır. Onların arasına, ta kıyamet gününe kadar düşmanlık ve nefret atmışızdır. Ne zaman savaş için bir ateş yaksalar, Allah onu söndürür de onlar yeryüzünde yine bozgunculuğa koşarlar. Ama Allah, bozguncuları sevmez..(maide suresi 64, ayet)

Artık lütfen elimizden duadan başka birşey gelmiyor demeyin lütfen lütfen lütfen!!!
Nasıl gelmiyor elimizden birşey. Boykot diyoruz. İsrail malı diyoruz almayalım diyoruz. Ama bunu 1 gün 1 hafta 1 sene değil ömrümüzün sonuna kadar yapalım diyoruz.
Filistin'e yardım toplayan güvendiğiniz kuruluşlara maddi yardım yapın diyoruz.
Bir hadis-i şerif var: Müslümanın namazı orucu yetmez, parasını nereye harcadığına bakın diye.
Allah yolunda harcanmıyorsa para biryerde eksik var demektir.
Tabiki dua. Herzaman her yerde dua. Dua her kapıyı açar. ama oturduğumuz yerden yapabileceklerimiz varken elimizden başka birşey gelmiyor demek çok yanlış, çok eksik.
Dayanamıyorum mesajları okuyunca.
Varsa yoksa elimizden gelen birşey yok.
Bir düşünün bakalım gerçekten yapabilecek birşeyiniz yok mu?
Evdeki ürünlerime baktım. Ne yazıkki İsrail malı olduğunu bildiğim halde aman alayım dediğim ürünler.
Ve barkodlarıda gayet Türk barkodu! İğrendim kendimden. Saçımı yıkadığımda saçıma döktüğüm şampuandan. İsrail'in bu kadar güçlenmesinin sebebi biziz. Ürünlerini alan başta ben hepimiziz...
Bildiğim halde aldığım için utanıyorum kendimden.
Bu ürünlerin çoğu zaten Türkiye'de üretiliyor.
En çok içilen cola markası olan.. da Türkiye'de üretiliyor. Tabiki Türk barkodu olacak.
Barkodla olmaz bu iş. Markaları bilmemiz lazım.
Almamamız lazım...
İsrailki ne petrolü, ne tarımı, ne fabrikası olan bir ülkedir.Bütün gücünü tüm dünyaya yaydığı ürünlerinden kazanmaktadır.
ABD tüm ülkeler yandaşıdır İsrail'in.
Ürünleri kullanmayalım. Bunun mesuliyetini almalayım artık. Sözüm size değil yalnızca. Aynı zamanda kendime.
Ramazanda reklamlarda en çok gördüğünüz içecek markası nedir acaba?
Milli takımlar resmi sponsoru kimdir acaba?
Yapmayalım etmeyelim...Ömür boyu devam edelim artık boykota.
Bir kurşunda biz atmayalım artık, kendi kardeşlerimize.

Yapacak şeyimiz var. Burası çaresizlik topiği değil.
Sanki şu anda hesap soruluyor bizdende hemen açıklama yapıyoruz. Ama elimizden birşey gelmiyorki diyerek.
Bunun hesabı bizden gerçekten sorulacak. Ne yaptın Filistin için diye.
Artık harekete geçme zamanı!
Buna bir dur deme zamanı.
Silkelenin kendinize gelin!
Bizim yapacağımız şeylerde var deyin!
Bu kadar çaresiz olamayız! Biz olamayız!

allah oradaki insanlara sabir versin

lanetlenmiş bi kavim uslanacakları yok....zalimler için yaşasın cehennem....şeytanın torunları bunlar ya vicdan olur insanda az bişe vicdan oradaki masum halk neler çekiyor gece yatınca diyorumki ben rahat uyuyorum ama ya onlar napıyo ya çocuklar düşünün büyüselerde nasıl sağlıklı bireyler olacak o yavrular nasıl atacaklar o durumu üzerlerinden yazık Allah kahretsin onları ama Rabbim büyük koymaz bunları onların yanına....:kızgın:

X