İsraili protesto edelim......

sus dünya sus bu insan katline....
sus ki insanlığın sona erdiğini bir kez daha anlayalım.
iki kızıma, bu çocukların, el kadar bebeklerin neden öldürüldüklerini nasıl açıklayabilirim ki...????
kendimize nasıl açıklarız???
sebep olsa bile bu yapılır mı ya!!!!!!
israil ,,,, kendine gel...
salavat getirerek can veren o müslüman kardeşlerimizin ahı yerde kalmayacak inşallah .....
bu dünyaya, gelecek nesillerimize, insan gerek....
insan ol israil......
çek o ahtapotlarını camilerin üzerinden......

Son düzenleme:
filistin içimizde kanayan yara,yaklaşık 41 yıldır kanıyorsun ama işte sen öyle heybetli imanınla öyle güçlüsünki seni asla yenemiyecekler bunu bildiği için 1 avuç bebeğe bir avuç kadına hem havadan hem karadan hem denizden bomba atıyor şerefsiz israil.ama başaramzsın onların senin bombandan daha güçlü imanları var.biz imanımızla güçlüyüz ve dualarımızla gücünüze güç katacağızz ve bu dava bitmedi bitmeyecek GAZZE ASLA YENİLMEYECEKKKKKK

sadece dua ederek değil bu ürünleri almayarak da destek olalım yapabileceğimiz en güzel davranışlardan birisi bu olurr

arkadaslarr elımızden duadan baska bı sey gelmıyoo mevlam yardımcıları olsunn .. ne yapa bılırın dıye bende cokkkkkkkk dusundumm ve bır kac arakadasımla evde yapacagımız pastaları stant kurarak satmayı dusunuyoruz.. arkadaslarım sızlerde cevrenızde boyle bı kucuk kermes duzenleye bılırsınızz .. burda meblanın buyuklugu onemlı deegıll..dusunun her ımkanı olan kucukte olsa bı seyler yapma kartopu mısalıı buyuruzz ne olur bu soyledıgımı dıkkate alınn .. caresızlıgımızı degıldee cabalarımızı anlatmıs olalım burdan a.s.

Tüm bu vahşet, insanlık katliamı yaşanırken, seyirci kalan tüm arap ülkelerini, islam birliklerini şiddetle kınıyorum

ne zaman birlik olacaklar bilmiyorum

boykotun katılıyorum arkadaşım ve bütün tanıdıklarımı yakınlarımı da uyardım dikkat ettim evimde kullandığım ürünlerin %90 ı israil malı yada onlara yardım edenler çocuğuma kullandığım beze kadar artık dikkat edeceğim almayacağım ve yakınlarımada aldırmayacağım israil küçücük bir ülke ama ekonomisi okadar güçlüki kimin sayesinde tabiki bizlerin

evet kızlar turk askerınıde alacaklarmış allah yardımız olsun tum askerlerımızın yanında olsun

evet kızlar turk askerınıde alacaklarmış allah yardımız olsun tum askerlerımızın yanında olsun

Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah.beşikte can veren bebelerin,öksüz,yetim kalan yavruların ahı yerde kalmasın...

Askerimize ihtiyaçları varsa (ki var) tabiki girsinler. Bizim evladımız canımızda, onlarınki değil mi?
Yardımımız olacaksa elbette sonuna kadar varız.

Nerede nerede Kızıl Haç nerede? Neden Ulusal Tıbbi yardım örgütleri derhal yardımda bulunmuyorlar.
Trabzonda Rahip öldürüldüğünde nasıl dünya basınında, Avrupa'da yankı buldu. Buralara kadar gelinildi.
Hrant Dink öldürüldüğünde (tek bir insan), bütün Ermeniler ayağa kalktı.

Nerede bu dünya. Küçücük İsrail'e bir dur diye yada diyebilen demeliyim yok mu?
Herkes İsrail'i ABD'nin maşası sanıyor. Oysa bütün dünya, toprağını parayla satın alan İsrail'in maşası.

Bu boykot yıllardır süregelir. Filistin'in acıları Allah'ın izniyle dindindiğinde, gene devam edecek miyiz boykota. 1 kere alayım ne yapayım onun kadar iyisi yok demeyecek miyiz gene. Acımız tazeyken yürekleniyoruz ama bunu devam ettirebilecek miyiz?
Bir arkadaşımız demiş, çok hak verdim kendisine. Bunları boykot edeceğiz ama Türk mallarının gizli ortakları var. Bunu nasıl bileceğiz ben bunu düşünüyorum.
Ülkemizin çok fazla toprağı yabancılara satıldı. Bizde sattık topraklarımı. Bunu inkar edebilen var mı?
Milli sermayelerimiz olan fabrikalarımız, kuruluşlarımızı sattık...Bunu inkar edebilir miyiz?
Hükümet ne yapabilir demiş biri. Ne kadar talihsiz bir açıklama bu.
BOP eş başkanlığından istifa edebilir Başbakanımız. İsrail'le olan tüm anlaşmalarımızı iptal edebilir.
Bizki Güneydoğuda mayın aramalarımızı İsrail şirketlerine yaptıran devletiz, o yüzden Filistin için daha çok fazla şey yapabilir...
Bu iş kınamakla olmaz. Filistin SOYKIRIMı siyaset üstü bir hal almıştır.
Bu resmen, açıkça SOYKIRIMDIR. Kundaktaki müslüman bebeği öldürmenin başka bir açıklaması ve amacı yoktur.
Bu operasyona bugün karar verilmedi. Onlar 50 yıl 100 yıl sonrasını düşünerek, planlayarak hareket ederler.

Filistinizmideki bebekler, kadınlar, çocuklar, tüm siviller, askerler Allah'ın izniyle şehid oluyorlar.
Ne güzel mertebe...
Önemli olan biz ne yaptık. Yarın herkes bunun hesabını verecek.
Biz ne yapabilirzki deyipte zayıfça ve cahilce düşünülmesin artık.
Biz müslümanız, biz insana değer veririz, biz barış isteriz...Biz müslüman kardeşimiz için ne istiyorsak, gayrimüslimler içinde onu isteriz. Müslümanlık budur...Biz bu ülkeyi iman gücüyle kurtarmış bir neslin evlatlarıyız. Bizim atalarımızda genç yaşlarında savaşlar yaptılar, ne çabuk unuttuk bunları.
Biz Türküz...Bizim yapacak birşeyimiz mutlaka vardır ve mutlaka olmalıdır!

ben israil kadar bu topice yazı yazmayan protestosunu dile getirmeyen tüm kk üyelerini kınıyorum.

isterseniz beni banlayın isterseniz üyeliğimide silebilirsiniz. ama az önce oft ye baktımda çatır çatır yazıyo bizim hatunlar herhangi bir konuya ama görüyorumki bu konu açlalı 3 gün olmuş ve sadece 20 sayfa var. neden doldurmuyoruz bu topici he neden? bide duyarlı olacaksınız anne olacaksınız hani nerde merhametiniz şevkatiniz herkesin derdine az çok yardımcı olmaya çalışıyoruz burda dimi neden diğer topiclere yazılar yazıp dolduruyosunuzda buraya yazmıyorsunuz ama doğru belki burda size puan vermezler dimi??????

şimdi benim bu yazıma dünyanın yarumu gelecek biliyorum ama kusura bakmayın haklıyım :dilcikar:

Doğruları yazmak ile deli cesaretini karıştıranlar kaybetmeye mahkumdur...

ayrıca seni kimse kaale almayacak sadece ben sözlerini dikkate alıp sana cevap yazacağım...

Ayrıca neden yazmıyorlar biliyormusun ? Beddua etmenin sonuca ulaşmayacağını biraz yaratıcı olup gerçekçi şeyler yapılması gerektiğini biliyorlar. Beddua ile elimize birşey geçmeyeceğini biliyorlar... Bedduanın dönüp dolaşıp kendimize geleceğini biliyorlar... Siz ne yazmışsınız diye baktımda bela okumuşsunuz. Bumudur kınamak ? Bumudur boykot ? Çok güzel katılımlar var arka sayfalarda cezanız bitince bir okuyun...

Banlanma sebebiniz diğer üyelere hakaret...

Son düzenleyen: Moderatör:
Filistin'e el sürülemez. Türkler bölgedeki yabancı işgali kabul edemez. Hz. Muhammed'in ve kutsal değerlerin hürmetine İslam'ın mukaddes topraklarının Yahudilerin ve Hıristiyanların nüfuzuna girmesine engel olacağız. Ordumuzun buna gücü yeter. Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra Arap kardeşlerimizden uzak kaldık ancak onların aralarındaki karışıklıkları kimse bizden iyi bilemez." demiştir Atatürk.

Birgun butun muslumanlar gulucek ama onlar aglayacak Allah buyuk....

SELAM OLSUN MINIK SEHITLERE

Bence en güzel israil mallarını almamakla gösterebiliriz tepkimizi. sonra yardım kuruluşları aracılığıyla onlara yardım göndererek ve onlar için bol bol dua ederek onlara destek olabiliriz. Allah yardımcıları olsun kardeşlerimizin.

bende katılıyorum arkadaşlar yapabilecegimiz en güzel şey israil mallarını kullanmayarak onları boykot etmek sadee şimdi degil hayat boyu bu boykotu devam ettirmek neymiş onların malları daha iyiymiş boşverelim bunları iyi mal kullanmak ugruna orada müslüman kardeşlerimizin katledilmesine seyircimi kalacagız varsın bizim beyaz çamaşırlarımız mosmor olsun adi mallar kullanalım ama Rabbimizin huzuruna nur gibi parlayarak çıkalım ve elimizden geldigince müslüman kardeşlerimize dua edelim..Allah o katillere fırsar vermesin inşallah.....

Sebep ne olursa olsun, bu şekilde acımasızca sivil halkın vurulmasını, yaşlı kadın çocuk demeden ezip geçilmesini şiddetle kınıyorum..

Akşam haberlerin bir kısmını zor izledim....Korku dolu gözlerle ağlayan çocukları, çocuğu ölmüş mü diye çocuğunu sallayan annenin çaresiz çırpınışlarını izlemeye yüreğim fazla dayanmadı gerçekten..
TV ekranına yapışıp sanki ordan çekip alasım geldi o çocukları, kadınları..

''Bu tür savaşlarda, sivil halkın, çoluk çocuğun ölmesi normaldir ''diyen İsrail yetkililerini şiddetle kınıyorum..

Çoluk çocuğu acımasızca katleden İsraili, sözde cılız sesleri ile uyaran dünya ülkelerini kınıyorum..

Savaş yöntemini, etkili yöntem olarak görüp, savunmasız insanların kanını dökmeyi meşrulaştıran zihniyeti şiddetle kınıyorum..

Allah, orda, açlık, susuzluk, hastalık ve sıra bize ne zaman gelecek diye çaresizce bekleyen halka yardım etsin......................................................

İsrail kanlı elini kardeşlerimize vurduğu zamandan beri, müslümanlığımdan, insanlığımdan utanıyorum. Bir bardak su içerken dahi şükrediyorum. Öyle ki, bu dünya da 10 tane penguen ölse toplanan hayvan hakları savunucuları var... Yunanistan'da bir genç öldü diye ülkeyi iç savaşa sürükleyen gençler var... Bir ermeni öldü diye "hepimiz ermeniyiz" diyen bir topluluk ve adı sanı olmayan gerçekle ilişkisi bulunmayan soykırım iddiaları için özür dileyen aydınlarımız var... Peki, nerde mümin kardeşlerinin katliamını göremeyen müslüman topluluğu, nerede canlıların zulmüne isyan edenler, nerede soykırıma karşı olanlar... Dünya tarihi boyunca daha nasıl bir soykırım bekliyorsunuz. İşte soykırımı İsrail yapıyor, ABD destek veriyor, tüm dünya ve bizler uyuyoruz.. Benim vicdanım hiç rahat değil, yemeyeceğim, içmeyeceğim, elimden ne geliyorsa kardeşlerim için yapacağım...
Allah'ım sen onları kafirlerin zulmünden koru!

BEBEK KATİLİ israil bu günkü haber sitelerini gezin dün israil köpekleri 20 çocuğu katletmiş bebeklerin resimlerini görenler mahvoluyor peki bu dünya müslümanları avrupa ülkeleri ne zaman müdahale edicek neyi bekliyorlar FİLİSTİN müslümanlarının hepsinin katledilmesinimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…