Mezeler - Ordövrler Ispanaklı Lezzet Dilimleri Ve Kırmızı Lahana Topları(Eclipps Mayonez Sponsorluğunda)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben eşimin hava durumuna göre yapıyorum yani o evde yoksa ama bizim hamarat kızlar ince eleyip sık dokuyorlar :))
çok zorlanacağımı düşünmemiştim.inanılmaz stresli.çocukalrı yatır malzemeleri hazırla falan ses çıkarma diye aletleri kullanama parmak uçlarında yürü inanılmaz stres yaşadım

çok zorlanacağımı düşünmemiştim.inanılmaz stresli.çocukalrı yatır malzemeleri hazırla falan ses çıkarma diye aletleri kullanama parmak uçlarında yürü inanılmaz stres yaşadım
Çok mu hafif uykulari ? :)) Benimkiler evde yokken yapıyorum ben küçüğe de telefonu veriyorum malzemeleri çekip ara ara telefonu alıp çekim yapıyorum

estağfurullah:).eclip duysa sinir olurdu ben her yaşlarını yazdıkça sinir oluyor biri 3 ü bitirdi diğeri 22 aylık.seni,nkiler kaç yaşında
Evet bayağı kucukler mis bizim küçükler aynı yaşta yani ayda :)))

En büyük 9 yaş ortanci 6 yaşında sonuncu Şubat'ta 2 yaşında olacak :))

Evet bayağı kucukler mis bizim küçükler aynı yaşta yani ayda :)))

En büyük 9 yaş ortanci 6 yaşında sonuncu Şubat'ta 2 yaşında olacak :))
aa aynılarmış.Allah bağışlasın.şubat annelrinde tanışmışmıydık dicektim ben katılmadım oraya sonradan geldi aklıma.o ara yoktum sitede

Ellerine sağlık canım ,özellikle kırmızı lahana mezene bayıldım ,mutlaka deneyeceğim ,başarılar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…