Makyaj Ürünleri İsmit Sürmesi(Toz Halinde) Nasıl Kullanabilirim?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

voedream

Elbet bir gün Paris...
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2012
1.582
265
Kızlar annem yeni ümreden geldi, bana ismit sürmesi getirdi toz olanından $Adsız.jpg ama bir türlü kullananmıyorum, bu toz sürmeyi ansıl kullanabilirim? Elinizde varsa videolu anlatırmısınız?

Aplikatörü yatay olarak gözün iç kısmına yerleştirin.Gözünüz kapalıyken alt kapağı boyunca kaydırın.Etkili bir görünüm elde etmek için işlemi tekrar edin.Gözü daha büyük göstermek ve etkiyi arttırmak için sürmeyi belli bir çizgiyi bozmadan gözün dış çevresine de sürün.

yanlız dikkat edin gözünüze zarar vermesin
resimde ekliyim size

Eklentiler

• $BROSUR ARKA TR.jpg
    $BROSUR ARKA TR.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 4.304
  • $DSC00003.JPG
    $DSC00003.JPG
    81,9 KB · Görüntüleme: 4.714
  • $DSC00031.JPG
    $DSC00031.JPG
    73,8 KB · Görüntüleme: 2.730
ben sürmezdim açıkçası, kalitesini nasıl bilebiliriz ki? üstelik göze sürülecek, el kol gibi değil. önce bir araştırsanız keşke...

tekin acara giderseniz bu tarz sürmeler var, yardımcı olurlar.

o resimlerdeki gibi ablikatörü gözünüze yerleştiricek ve yavaşca çekiceksiniz . 3.resimdeki sürme biraz farklı kalın o oriflame dede var ondan ben de kullandım ama çok bulaşıyo o ve gerçek sürme değil bana hac tan gerçek ismit taşı geldi onu ufalayınca toz haline geliyor benimki biraz sertti elle ufalanmadı bende havanda dövdüm ve bir temiz kutuya döktüm eski sürmemden kalma sürmedanlığım vardı onun çubuğunu batırıp çekiyorum resimdeki gibi gözleri güzel gösteriyor bir rsimde kendimden ekleyim

$311845_2210703019740_2041718531_n.jpg $535370_4190025661569_218414833_n.jpg $300090_2210697819610_1358564729_n.jpg

Son düzenleme:
yanlız aktarlarda filan olan sürmeler malesef boya tozu kalitesiz hactan getirtme imkanı varsa ismit taşı olan yararlı olan o diğerlerinin kalitesiz makyaj malzemesinden farkı yok ben şimdi o hactan gelen sürmeyi sürüyorum çok süper çekerken dikkat etmek lazım ama el alışkanlığı olana kadar yavaş yavaş acele etmeden çekin kürdanla çekende var ama o bence daha tehlikeli göz çok değerli bir organımız ona zarar vermemeliyiz . tercih size ait ben bilgilerimi paylaşmak istedim sizinle ben hacca gitmekte olan bir akrabama sıkısıkı tembihledim de getirttim ama gerçek olan o . onuda nasıl anlarsınız gri renkte parlak oluyor gerçeği toz halinde değilde taş olarak geliyor siz onu ufalayıp toz hale getiriyosunuz bazıları daha sert oluyor benimki ufalanmadı mesela bende tahta havanda dövdm öyle sürüyorum . ama şunu tekrar beirtmeliyim gerçeğini bulamıyacaksanız 3-5 liralıkları gözünüze sürmeyin o renkli olanlar da gerçek değil mesela mavisi yeşili kahvesi de var ama gerçeği gri oluyor siyah olan da var ama kesinlikle renkli olma imkanı yok umarım yardımcı olabilmişimdir .

İnternette bu sürmenin aynısını ve bir daha iyisi diye satılandan aldım memnunum suudi arabistan malıdır yazıyor üzerinde hacmalzemesi.com diye bir siteydi heralde.. ordan getirmeden kullanıyorum yalnız gözde kalıcılık akmama gibi şeyler beklemeyin şifa olarak sürüyorum sadece pek kalıcılığı yok bende söylemesi..

X