Göz Makyajı İsmid taşı İtanbul'da satılıyor mu ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben reklam olmasın şu çok bilinen açık arttırma sitesi var ya adı g ile başlayan ondan almıştım
sürme diye yazın en ucuz kim satıyorsa ondan alın
aynı ürünü 12 tl ye satan da var
altın rengi nylon sisede benimki, evet toz gri ve sürünce gri-siyah arası görünüyor
mesela rimelim maviyse macimsi gibi duruyor, rimelim siyahsa siyah görünüyor
herkes soruyor ne sürdün diye kesinlikle orıjınal
ben hem hashimi sürme aldım toz hem de stick gibi olan yaglı sürmeden aldım hem de cubuklu yaglı likidimsi bir sürme var ondan da aldım
3 çeside 9-10 tl ödemiştim çok memnunum
gözlerim de çok hassastır
lancome kohl süremeyecek kadar hassas hem de
asla acıtmadı, kötüyse atarım diye almıştım meraktan çatlıyordum
allahtan orijinal cıktı zaten arap ülkelerinde 1-2 tl imiş

satıcının adını hatırlıyomusun bu sitelerde sahte olayı çok oluyor da

kızlar elimde orjınal ismid sürme tası var,bilmeden fazla almısım,uygun fiyata vericem isteyenler bana ulassın

bu bana ismid taşı diye arabistandan geldi ama gerçek mi değil mi bilemedim..bide toz halde olduğu için kullanırken zorlanıyorum..sürme aparatı diye verdikleri o demiri gözüme sokmak ne kadar sağlıklı..böyle bişey kullanan var mı.. $10307412_545521955558880_1114228510758714655_n.jpg

bu bana ismid taşı diye arabistandan geldi ama gerçek mi değil mi bilemedim..bide toz halde olduğu için kullanırken zorlanıyorum..sürme aparatı diye verdikleri o demiri gözüme sokmak ne kadar sağlıklı..böyle bişey kullanan var mı.. Eki Görüntüle 1111249

Ben bu ismid tasini uzun zamandir ariyorum ama bulamamistim acaba taslardan birkacini satmak istermiydinizz? :)

Ben internetten 10 tl ye aldım . Parmak kadar cam şişe içerisinde toz halinde ve yanında tahta çubukla.
Orjinal mi bilmiyorum ama rengi gri , sürdüğümde siyahımsı oluyor ama zift gibi yazmış bir arkadaş , bende ki o kadar değil. Mineral kalemler hariç tüm göz kalemleri gözlerimi yakar , elimdeki sürme asla yakmadı .

X