🔸İsm-i Azam Duasi 🔸

Tamam ben katılıyorum buraya da Allah’ın izniyle vakit varmış. Diğer gruptaki dualarımı da 2-3 gün sonraya erteledim. Çünkü yalnız kalacağım birkaç günüm olacak hepsini huşu içinde okumayı tercih ediyorum 💕 buraya da katılırım adetim bitince de okurum kaçar tane okunacak sayısı belli mi?
Şimdi sayı 6 gibi duruyor eğer liste tam katılıyor ise bakalım yarın toplarım listeyi artık takipte ol insallah Allah razı olsun 🌹

Bir de niyetimiz nedir diğer gruptaki gibi anne olabilmek mi yoksa sıkıntı gitmesi için falan mı? 🤗

Tamam ben katılıyorum buraya da Allah’ın izniyle vakit varmış. Diğer gruptaki dualarımı da 2-3 gün sonraya erteledim. Çünkü yalnız kalacağım birkaç günüm olacak hepsini huşu içinde okumayı tercih ediyorum 💕 buraya da katılırım adetim bitince de okurum kaçar tane okunacak sayısı belli mi?
Hoşgeldin canımm🤗 yeni gelen arkadaşlarr💜💜

✨✨İsmi Azam dua listemiz ✨✨

Oriana Oriana
M Maviayyy
5 528mucizemmm
SoLeiL12 SoLeiL12
@Renkli Fiyonk
H M H M
Life light Life light
R rana20
Birdemetumut Birdemetumut
@Sm2014
S Sabr-Sukur-Dua
kirpapatyasiii kirpapatyasiii
love_story love_story
@ciceklibocekli111
@Aylinnn_06
Mucizemsn Mucizemsn
muhursuzpusula muhursuzpusula
Aktif Lora Aktif Lora
Merayyy Merayyy

Herkes katılıyormu? Listeyi guncelleyecegim 🤗 yine kişi başı 6 tane filan düşer arkadaşlar 🤗
Hadi gelmek isteyen varsa gelsinnn daha fazlaa oluruz sayı az düşer 😍😍
Sayı az düşer bir de bir o kadar fazla ağızdan duamız okunmuş olur. Hangi din kardeşimizin gıyabımızda okuduğu dua kabul olur bilinmez H M H M

Yeni arkadaşlar beni etiketleyerek dualarını yazsın
eski arkadaşlardan da yenilemek isteyen olursa yenilesin duasını
ben de yarın toparlarim inşallah

Allah’ım Sen dilimizle söylediklerimizi de kalbimizde taşıdıklarımızı da bilirsin. Hiçbir şey sana gizli değildir. Sen Azim ve Kadir olansın. İçimdeki muradın gerçekleşmesini kabul eyle, gönlümdekinin bana geri dönmesini, yaşadığımız tüm sorunların çözüme kavuşabilmesini, birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı ve sevgi dolu bir yuva kurmamızı nasip eyle. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Bana ve birlikte dua ettiğimiz tüm arkadaşlarıma yardım et H M H M

X