🔸İsm-i Azam Duasi 🔸

H M canim arkadasinin yerinede okudum Rabbim kabul etsin inşallah Liste bitti yenisine tekrar katılmak isterim inşallah

Reactions: H M
İsmi azam okuyacağız kişi başı 8 tane düşer gibi canim sayimiza bakılırsa
Tamam canım, liste başlayınca beni de etiketler misiniz? Birde tam bilmediğim için soruyorum usulünce doğru okumak için; Okurken namaz abdetim olmalı değil mi? Birde Kur’an-ı Kerim okurken olduğu gibi başımızı örtmeli miyiz?

Guslün olmali, namaz abdestin olursa güzel olur canım mümkün olduğunca baş örtme konusunda) içinde ayette var tesbihatta var ona kesin birşey diyemem sen bilirsin yani dua şeklinde olduğu için
Etiketlerim tabiki

Tamam canım, namaz abdestli ve örtülü olarak okuyacağım, böylesi daha çok içime sinecek gibi

Renkli fiyonk hesabı dondurulmuş gibi sanki.
Eğer öyle ise 12 kişi olarak devam edeceğiz 9 tane okuyacağız kişi başı kendimize 11 tane.
Duası olanlar yazmasın duası olmayanlar yazarsa sevinirim
Pazartesi akşamı başlarız

D dilek062 tekrar katılmak istermisin?
Okuyabilcek diye bildikleriniz var ise etiketleyin arkadaşlar kalabalık olursak az düşer.
Bir de ben kaç kişi isek gün vericem okadar zamanda bitecek yani okudukça bildirim yaparsınız ya da topluca.. her gün belli saatte okuncak diye beklemeyecegim o şekilde ilerleyeceğiz.

Yok canım canlı ders olunca yapamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…