🔸İsm-i Azam Duasi 🔸

Hm canım arkadaşın Büşraya okudum RABBİM hayırlısıyla kapanmasını hayırlı eylesin içine bir sıcaklık versin inşallah

Reactions: H M
D dilek062 arkadaşımıza okudum ALLAH kabul etsin inşallah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli salih bir evladı olur

Herkesin duasını bitirdik arkadaşımla elhamdülillah

Arkadaşlar herkes bildirim yapiyor bu hafta içinde bitirmediysenizde bitirseniz iyi olur
Yapmayan tek arkadaşımız var
İlk başta sordum okuyabilirmisiniz diye eğer okunmadiysa hiç ve okumayacaksa herkes kendine 1 tane okuyabilirmi ben ilk çıkan arkadaş yerine bitirmek.icin çabaladım
Bu seferki ne de herkes kendine 1 kere daha okusa öyle bitse sevinirim
Ama yarına kadar haber bekleyeyim okuyacakmi ona göre kendimize 1 adet daha okuyalım.allah razı olsun okuyanlardan zor durumda bırakmadınız okudunuz

Haber gelsin canım okunmadıysa okuruz. Allah sendende razı olsun vesile oldun hepimizi bir araya topladın okuduk.

Haber gelsin canım okunmadıysa okuruz. Allah sendende razı olsun vesile oldun hepimizi bir araya topladın okuduk.
Estagfirullah canim.. çok Güzel bol tesbhli bir dua bir iki kişi daha olsak okumaya devam etsek keşke bu vesileyle bolbol tesbih çekiyoruz sizdende Allah razı olsun 111 defa herkese okudundu binden fazla defa okunmuş. Oldu bu vesileyle

Canım gelir inşallah bir kişi devam ederiz bizde. Okudukça insana bir rahatlama huzur geliyor. Çok sevdim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…