İşlerimizi Zamanında Yapıyoruz

- Oda temizlemeye başlanıldı fakat yine yarıda kaldı ve hatta odam şu an fena halde olduğu için salonda yatacağım :KK53:
- 2018 ajandasına başlanmadı.
- Dede arandı, ziyaret edildi.
- Oje sürülmedi.

Ama yine de verimli bir gün geçirdim diyebilirim. İnsan ilişkileri açısından iyiydi. Babamla alışverişe gittim, dedemi ziyaret ettim, arkadaşımla da güzel bir akşam geçirdik.

O zaman yarın

- Oda temizliği (Kıyafet - makyaj/kozmetik - Kitap/malzeme temizliği, düzeni)
- 2018 ajandasına başla.

Başka da bir şey koymayacağım.
Canım konun çok güzelmiş :) ben de temizlik ya da mutfak işim varsa hareketli müzik koyuyorum (tahmini bi saate biter derim) 15-20 dk daha erken bitiririm hep o artan süreyi ödülüm yaparım dinlenme , kitap okuma , kişisel bakım, maske falan :KK49:

Canım konun çok güzelmiş :) ben de temizlik ya da mutfak işim varsa hareketli müzik koyuyorum (tahmini bi saate biter derim) 15-20 dk daha erken bitiririm hep o artan süreyi ödülüm yaparım dinlenme , kitap okuma , kişisel bakım, maske falan :KK49:

Sen süpersin canım hoş geldin :) :KK200: Çok güzel bir fikir.

Bilmez miyim o masa başlarını 20 yıl çalıştım. Kışın özellikle daha zor olurdu, karanlıkla git, karanlıkla gel. Şimdi çok şükür evdeyim. Sen de toparlarsın inşallah canım, mevsimsel de olbilir.

evet olabilir mevsimsel . bir bıkkınlık var şu ara çünküü

Bilmez miyim o masa başlarını 20 yıl çalıştım. Kışın özellikle daha zor olurdu, karanlıkla git, karanlıkla gel. Şimdi çok şükür evdeyim. Sen de toparlarsın inşallah canım, mevsimsel de olbilir.

kendimi toplar toplamaz bu topikten faydalanmaya geleceğim :)

Yarınki planım

- Odamı toplayıp temizlemek
- Sonunda 2018 ajandama başlamak
- Dedemi aramak, müsaitse ziyaret etmek (bir hafta önce gitmem gerekiyordu, şu an vicdan azabı çekiyorum)
- Oje sürmek
Akşam da arkadaşıma gideceğim.

Suçluluk duymadan yaşamaya niyet ediyorum. Kendime vicdan azabı çektirmeye son veriyorum. İşlerimi zamanında yapıyorum.
Bu ajanda isini nasil yapiyorsunuz bi kac kere basladim beceremedim internette ornekler var cok guzel resimli falan ..bir iki ornek atabilirmisiniz?

Bu ajanda isini nasil yapiyorsunuz bi kac kere basladim beceremedim internette ornekler var cok guzel resimli falan ..bir iki ornek atabilirmisiniz?

Youtube'da aslı kınık diye ararsanız bullet journal için 13 fikir diye bir başlıkta benim yaptığımı bulabilirsiniz örneğin, bir sürü yaptığı başka şey de var, özetle ayı planlıyorsunuz işlerinizi, istediklerinizi, harcamalarınızı vs senelik de yapabilirsiniz ama aylık plan yapmak daha makul benim için :/

Nası gidiyor kızlar?

En son pazarda kalmıştım, pazarı da güzel geçirdim, 2 işimi yaptım.

Ptesi yoga yapmak hedefimdi yaptım ama yürüyüş diğer 2.hedefimi yapamadım, yürüyüşü bugün de yapmadım :KK43:( çoook soğuktuu ama tabii ki bahane paşa paşa evde leslie'yi açıp yapabilirdim :KK43:(

Bugün biraz verimsiz geçti yani puff ama yine ufak tefek yapıyorum bir şeyler istikrarı oturtamasam da :/

Nası gidiyor kızlar?

En son pazarda kalmıştım, pazarı da güzel geçirdim, 2 işimi yaptım.

Ptesi yoga yapmak hedefimdi yaptım ama yürüyüş diğer 2.hedefimi yapamadım, yürüyüşü bugün de yapmadım :KK43:( çoook soğuktuu ama tabii ki bahane paşa paşa evde leslie'yi açıp yapabilirdim :KK43:(

Bugün biraz verimsiz geçti yani puff ama yine ufak tefek yapıyorum bir şeyler istikrarı oturtamasam da :/
ben de 2 gündür yediklerime dikkat ediyorum ve 45 dakikalık leslie yapıyorum. İnşallah hedef kiloma kadar uygulayabilirim, 2ay yeter bana aslında.
Bugün de temizlik yapacağım. 2 gündür erteliyorum.

ben de 2 gündür yediklerime dikkat ediyorum ve 45 dakikalık leslie yapıyorum. İnşallah hedef kiloma kadar uygulayabilirim, 2ay yeter bana aslında.
Bugün de temizlik yapacağım. 2 gündür erteliyorum.

Ben de 2-3 gundur hic etmiyorum :KK43:
Yarin artik duzene girmem leslie yapmam lazim benim de, 3-4 kilo aldim, vermem lazim, hayir bir sey degil daha da almaya devam edicem :KK43: paketli gida tuzak resmen :KK43:

Ben de 2-3 gundur hic etmiyorum :KK43:
Yarin artik duzene girmem leslie yapmam lazim benim de, 3-4 kilo aldim, vermem lazim, hayir bir sey degil daha da almaya devam edicem :KK43: paketli gida tuzak resmen :KK43:
dikkat etmemiz lazım, biz bşr de bayan olduğumuz için kiloya yatkınız, alınca vermesi apayrı bir dert.

X