İşlerimizi Zamanında Yapıyoruz

Günaydın kızlarrrrrrrrrr ,
Bugun işyerınde girmedğim faturalar vardı onları giricem ve inş. bugun yenı ajandam gelırse ona başlangıc yapıcam :KK53:

Günaydın... bugünkü planim...etrafi toplayip supurmek lavabolari ovmak...bugun buranin balik pazari günü yemek yapmiycam balkonda pisirme oglanin ignesi bulasik.. camasir katlama ..utu ....

bende dün evi tersine düzüne kattım evirdim çevirdim komple odaları falan değiştirdim başladım :KK70: oh bugun cok rahatım yav

Sabah 5 buçukta kalktığım için benim bir işim kalmadı bugün. Yemeğim var. Bulaşığım yok. Kahvaltı edildi. Evi dün temizledim. Yapacağım tek şey kızımla oynayıp kitap okumak. Erteleyecek bir şeyim kalmadı çok şükür :)

Çok güzel bir topik olmuş, ben de ertelediğim zaman çok sıkıntı oluyor, ama nedense hep erteleniyor. Yazarak yaptığım zaman çok güzel ilerliyorum yalnız, tavsiye ederim, sabahtan liste yapın, yaptıkça tik atın. Çok güzel ilerleniyor o zaman.

Çok güzel bir topik olmuş, ben de ertelediğim zaman çok sıkıntı oluyor, ama nedense hep erteleniyor. Yazarak yaptığım zaman çok güzel ilerliyorum yalnız, tavsiye ederim, sabahtan liste yapın, yaptıkça tik atın. Çok güzel ilerleniyor o zaman.
Yazmak çok güzel ya. Hele benim kadar unutkan biri için. Mutlaka yapılıyor işler de, sona kalınca acayip sıkıştırıyor.

beni hatirladin mi canim birikim topiklerindrn. Napiyorsun? Ben artik biriktiremiyorum tup bebek yaptirdigim icin butu birikim oraya gidiyor.
Bugun spor yapicam dun gitmemistim yorgunum diye. Bugunde erteler gibi oldum sonra dedim ki hayir gitmelisin :KK70:

Ccelik Ccelik seni tebrik ederim saat 5te kalkmanin bir sebebi var mi yoksa hep o saatte kalkar misin?
Vallahi ben ise giderkem saat 7.30da zor aciyorum gozlerimi

Su ana kadar etrafi topladim.tuvalet ve banyoyu yikadim....oglani uyutunca vucuduma biberiye yagi surup korsemi giydim..hava kapaliydi bisey yapasim gelmedi oglanin yanina kivrildim uyumusum yarim saat.:anne::110:birazdan mutfagi topliycam kahvalti daginikligi duruyo

Selam kızlar,

Bende hafta içi çalışıyorum normalde. C.tesi temizlik günüm ama akşama kadar bitmiyor temizlik iş güç. Bende hafta içi plan yapar uyarsam haftasonu rahat ederim. Bende bundan sonra burdayım.

beni hatirladin mi canim birikim topiklerindrn. Napiyorsun? Ben artik biriktiremiyorum tup bebek yaptirdigim icin butu birikim oraya gidiyor.
Bugun spor yapicam dun gitmemistim yorgunum diye. Bugunde erteler gibi oldum sonra dedim ki hayir gitmelisin :KK70:
Merhaba canım, uzun zaman oldu hatırlayamadım, nick değiştirmiş olabilir misin? Ben de biriktiremiyorum canım çünkü çalışmıyorum. Allah gönlünüze göre bir bebiş versin inşallah. Spor ben de yapmıyorum aslında kilo vermek istiyorum ama aslında bugün ben de yapayımbari. Hadi size uyayım spor yapmak olsun bugünkü işim, eve gidince en az 30 dakika spor.

Yazmak çok güzel ya. Hele benim kadar unutkan biri için. Mutlaka yapılıyor işler de, sona kalınca acayip sıkıştırıyor.
Yazmak işleri bitirmenin en kesin yöntemi, yazdığım zaman sanki vakit bol bol yetiyor, ama yazmazsam geniş geniş davranıtorum, işler sanki bitmitor.

X