İşler çok karıştı işin içinden çıkamıyorum😕

Çok çok üzüldüm.
Bebeğin istenmemesine ayrı üzüldüm,bu zihniyette bir adama yaklaşmanıza ayrı üzüldüm.
Bu işin sonunda her türlü yük size biniyor.
Diliyorum bundan sonra adımlarınızı daha dikkatli atarsınız.
Hakkınızda hayırlı olsun inşallah.
Çok teşekkür ederim 🙏🏻

Neden böyle bi adamla hemde boşanma arifesinde birlikte oldunuz ki😐
Tam boşanma aşamasındayken aslında barışma aşamasındaydık buna rağmen boşanmayı ben istedim şuan iyiyiz ama bu durum ne kadar devam eder bilemiyordum güvenemediğin için bizi bağlayıcı resmî bi şey kalmasın anlaşırsak ne güzel nikah tazeler devam ederiz diyordum

Tam boşanma aşamasındayken aslında barışma aşamasındaydık buna rağmen boşanmayı ben istedim şuan iyiyiz ama bu durum ne kadar devam eder bilemiyordum güvenemediğin için bizi bağlayıcı resmî bi şey kalmasın anlaşırsak ne güzel nikah tazeler devam ederiz diyordum
Ey evlilik kurumu ne hallere düştün...ağlayanin yok.
Tak çıkar lego gibi boşan evlen kafa nereye biz oraya.

Korkuyorum aslında çok istediğim bir şeydi ama ona bi aile ortamı sevgisi veremeyip ilerde bana beni böyle bir ailede niye dünyaya getirdin derse ne yaparım diye düşünüyorum
Sizden mal kaçıran, yanıma yakışmıyorsun diyen adama niye geri döndünüz? Madem geri dönecektiniz niye boşandınız? Madem sevgili gibi takılmaya karar verdiniz neden korunmadınız?
İki yetişkinin saçma sapan kararlarının cezasını masum bir bebeğe kesip onu öldüreceksiniz öyle mi? Bravo gerçekten Bravo

istemiyorum diyen adamı baba yapmayın. bu çocuğa haksızlık olur. ben olsam aldırırdım.

Herkese merhaba arkadaşlar
Kısaca yazmak istiyorum eşimle 2 temmuzda anlaşmalı boşandık.. Aileme bu durumu henüz söylemedim çünkü boşanmaya ben ikna ettim boşandıktan sonra da deneyebileceğimizi hayatın ne getireceğinin belli olmayacağını söylerek gerçekten de bu şekilde düşünerek ayrıldım hatta boşandığımız gün yemek yedik sakinlemek ve sürece kolayca geçmek açısından iyi oldu o dönemler… Tabi ben bu konuyu aileme açamadım davalık olduğumuzu biliyorlar ama resmî işlemlerin gerçekleştiğini bilmiyorlar :KK43: Bu 1
İkincisi ise arkadaşlar boşandıktan sonra hamile olduğumu öğrendim şuan 8haftalık ve bunu da aileme söylemedim henüz. Açıkçası keşke boşanmamış olsaydım diyorum bu durumlar sonsuza kadar gizli kalmayacak ortaya çıkınca rezil olacak gibi hissediyorum. İnanılmaz stresliyim 😕 ömrümde böyle bir duruma düşmemiştim ailemden gizleyeceğim derken onlardan da uzaklaşmış gibi oldum 😖 çok kötü bir ruh halindeyim sanki hatalar yapmış gibiyim

edit:Gebelik sonlandırma için Samsun veya Ankara’da doktor önerisi olan var mı?
Buyuk bi sorun var ki bosanma olmus. Cocuk sorunlari çözmez kii..

X