İşler çok karıştı işin içinden çıkamıyorum😕

Boşanalı 6 hafta olmuş. Boşanma protokolu hazırlanması, tarih alınması derken çok daha uzun zaman önce boşanma aşamasına girmişsinizdir. Ama sevişmeye devam etmişsiniz. :işsiz: Çok ilginç bir konu gerçekten. Ama konu sahibi bombayı atıp gitti ses soluk yok:rolleyes:
Bombayı eski kocası kadının rahmine bırakmış 😁

Çok sikintili süreçleri vardi
Bir an önce kurtulmak istiyordu
Adam belalı tıp gibi anlatıyordu başka yere tayin isteyeceğim vs diye
Şimdi ebediyyen bağlandı.

Istese hamileligi sonlandirabilir, belali biri ise. Orasi ayri, ama bence konu sahibi de net ne yaptiginin farkinda degil. Insan bosanmasini neden aileden gizler

Arkadaşlar yazamadım tüm yorumları okudum şuna açıklık getireyim evet o dönem karışık şeyler oldu kendisi benim bi avukata danıştığımı para konusunda hakkımı isteyeceğimi avukat tanıdığı çıkınca öğrenip çevresindekilerin yönlendirmeleriyle arabayı satmış bunu böyle söyleyip açıklamıştı. Herşeye rağmen birbirimizi affedemediğimiz şeyler olmasına rağmen birbirimizden de tam olarak vazgeçmedik hal böyle olunca boşanıp adeta sevgili gibi birbirimize ilişkimize güvenip güvenemeyeceğimizi denemek yine sorun yaşarsak bağlayıcı bir şey olmadan yollarımızı o an ayırabilme rahatlığı mantıklı gelmişti bana en azından karşılıklı tam olarak ne istediğimizi görür ona göre davranırız baktık sorun yok evleniriz hemen diye onu buna ben ikna ettim. Bebek konusu inanılmaz sürpriz oldu mantığım bunun sırası değil diyor duygularım ise tam tersini.. Aileme de boşandığımızı söylemedim çünkü devamı gelebilecek bir şekilde resmiyette ayrıldık. Şimdi ben ne yapayım bilmiyorum evlilik gibi bi düşünce hala yok eşken güvenimi sarstı baba nasıl olacak diye düşünüyorum bilmiyorum kafam çok karışık:/

Arkadaşlar yazamadım tüm yorumları okudum şuna açıklık getireyim evet o dönem karışık şeyler oldu kendisi benim bi avukata danıştığımı para konusunda hakkımı isteyeceğimi avukat tanıdığı çıkınca öğrenip çevresindekilerin yönlendirmeleriyle arabayı satmış bunu böyle söyleyip açıklamıştı. Herşeye rağmen birbirimizi affedemediğimiz şeyler olmasına rağmen birbirimizden de tam olarak vazgeçmedik hal böyle olunca boşanıp adeta sevgili gibi birbirimize ilişkimize güvenip güvenemeyeceğimizi denemek yine sorun yaşarsak bağlayıcı bir şey olmadan yollarımızı o an ayırabilme rahatlığı mantıklı gelmişti bana en azından karşılıklı tam olarak ne istediğimizi görür ona göre davranırız baktık sorun yok evleniriz hemen diye onu buna ben ikna ettim. Bebek konusu inanılmaz sürpriz oldu mantığım bunun sırası değil diyor duygularım ise tam tersini.. Aileme de boşandığımızı söylemedim çünkü devamı gelebilecek bir şekilde resmiyette ayrıldık. Şimdi ben ne yapayım bilmiyorum evlilik gibi bi düşünce hala yok eşken güvenimi sarstı baba nasıl olacak diye düşünüyorum bilmiyorum kafam çok karışık:/

Ona söylediniz mi?

Herkese merhaba arkadaşlar
Kısaca yazmak istiyorum eşimle 2 temmuzda anlaşmalı boşandık.. Aileme bu durumu henüz söylemedim çünkü boşanmaya ben ikna ettim boşandıktan sonra da deneyebileceğimizi hayatın ne getireceğinin belli olmayacağını söylerek gerçekten de bu şekilde düşünerek ayrıldım hatta boşandığımız gün yemek yedik sakinlemek ve sürece kolayca geçmek açısından iyi oldu o dönemler… Tabi ben bu konuyu aileme açamadım davalık olduğumuzu biliyorlar ama resmî işlemlerin gerçekleştiğini bilmiyorlar :KK43: Bu 1
İkincisi ise arkadaşlar boşandıktan sonra hamile olduğumu öğrendim şuan 8haftalık ve bunu da aileme söylemedim henüz. Açıkçası keşke boşanmamış olsaydım diyorum bu durumlar sonsuza kadar gizli kalmayacak ortaya çıkınca rezil olacak gibi hissediyorum. İnanılmaz stresliyim 😕 ömrümde böyle bir duruma düşmemiştim ailemden gizleyeceğim derken onlardan da uzaklaşmış gibi oldum 😖 çok kötü bir ruh halindeyim sanki hatalar yapmış gibiyim
Eski eşin haberı var mı bu durumdan ?Neden boşandınız.Aılenızle paylasmalısınız.Aılen onlar senın .

Ona söylediniz mi?
Söyledim aynı şeyi o da düşünüyor ama o da ben de inanılmaz duygusal ve kararsız insanlarız.. Böyle bir belirsizliğe çocuk getirmek ne kadar saçma diyorum bi taraftan üç yıldır Allah vermedi şimdi böyle bir şey verdi bunda bir hayır mı aramalı diyorum bebek 8haftalık oldu gün güne büyüyor

Söyledim aynı şeyi o da düşünüyor ama o da ben de inanılmaz duygusal ve kararsız insanlarız.. Böyle bir belirsizliğe çocuk getirmek ne kadar saçma diyorum bi taraftan üç yıldır Allah vermedi şimdi böyle bir şey verdi bunda bir hayır mı aramalı diyorum bebek 8haftalık oldu gün güne büyüyor

Sahsen bebek aldirma taraftari degilimdir, ama bu benim rahat pozisyonumdan söylemek de her zaman kolaydir. Bebek süpriz oldu kafanizin karismasi normal. Dediginiz gibi bebek her gün gelistigi icin size saglikli karar almaniz icin psikolojik destege basvurmanizi öneririm. Su anda bir cok seyi birden yasiyorsunuz. Profesyonel biri sizi daha saglam yönlendirecektir. Eski esiniz bir yana sizin ne yapacaginiz önemli su anda. Allah yardimciniz olsun.

Sahsen bebek aldirma taraftari degilimdir, ama bu benim rahat pozisyonumdan söylemek de her zaman kolaydir. Bebek süpriz oldu kafanizin karismasi normal. Dediginiz gibi bebek her gün gelistigi icin size saglikli karar almaniz icin psikolojik destege basvurmanizi öneririm. Su anda bir cok seyi birden yasiyorsunuz. Profesyonel biri sizi daha saglam yönlendirecektir. Eski esiniz bir yana sizin ne yapacaginiz önemli su anda. Allah yardimciniz olsun.
Çok teşekkür ederim son mesajımı yazarken aklımdan geçiyordu bir uzmana danışmak..

X