İşler çok karıştı işin içinden çıkamıyorum😕

1ceylin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
465
445
Herkese merhaba arkadaşlar
Kısaca yazmak istiyorum eşimle 2 temmuzda anlaşmalı boşandık.. Aileme bu durumu henüz söylemedim çünkü boşanmaya ben ikna ettim boşandıktan sonra da deneyebileceğimizi hayatın ne getireceğinin belli olmayacağını söylerek gerçekten de bu şekilde düşünerek ayrıldım hatta boşandığımız gün yemek yedik sakinlemek ve sürece kolayca geçmek açısından iyi oldu o dönemler… Tabi ben bu konuyu aileme açamadım davalık olduğumuzu biliyorlar ama resmî işlemlerin gerçekleştiğini bilmiyorlar :KK43: Bu 1
İkincisi ise arkadaşlar boşandıktan sonra hamile olduğumu öğrendim şuan 8haftalık ve bunu da aileme söylemedim henüz. Açıkçası keşke boşanmamış olsaydım diyorum bu durumlar sonsuza kadar gizli kalmayacak ortaya çıkınca rezil olacak gibi hissediyorum. İnanılmaz stresliyim 😕 ömrümde böyle bir duruma düşmemiştim ailemden gizleyeceğim derken onlardan da uzaklaşmış gibi oldum 😖 çok kötü bir ruh halindeyim sanki hatalar yapmış gibiyim

edit:Gebelik sonlandırma için Samsun veya Ankara’da doktor önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
Neden bosandiniz?
Bosanma arefesinde hala sevistiginize ve belki tekrar deneriz diye dusunerek bosandiginiza göre siddet, ihanet gibi sebepler yok sanirim.

Deneseniz mi tekrar, bebek icin?

Kısaca yazmak istiyorum eşimle 2 temmuzda anlaşmalı boşandık.. Aileme bu durumu henüz söylemedim çünkü boşanmaya ben ikna ettim boşandıktan sonra da deneyebileceğimizi hayatın ne getireceğinin belli olmayacağını söylerek gerçekten de bu şekilde düşünerek ayrıldım hatta boşandığımız gün yemek yedik sakinlemek ve sürece kolayca geçmek açısından iyi oldu o dönemler… Tabi ben bu konuyu aileme açamadım davalık olduğumuzu biliyorlar ama resmî işlemlerin gerçekleştiğini bilmiyorlar :KK43: Bu 1
İkincisi ise arkadaşlar boşandıktan sonra hamile olduğumu öğrendim şuan 8haftalık ve bunu da aileme söylemedim henüz. Açıkçası keşke boşanmamış olsaydım diyorum bu durumlar sonsuza kadar gizli kalmayacak ortaya çıkınca rezil olacak gibi hissediyorum. İnanılmaz stresliyim 😕 ömrümde böyle bir duruma düşmemiştim ailemden gizleyeceğim derken onlardan da uzaklaşmış gibi oldum 😖 çok kötü bir ruh halindeyim sanki hatalar yapmış gibiyim
Neden boşandınız?

Eş kişisi çocuğu biliyor mu, bilmiyorsa en önce onu bilgilendirin.
Tekrar evlenebiliriz diye boşanmışsınız zaten şimdi bebek olunca keşke boşanmasaydık diyorsunuz ama gerek yok, tekrar evlenin.
Evlenin, çocuğunuzu doğurun kimseye de birşey söylemeyin. Herkes herşeyi bilecek diye birşey yok.

Eşiniz hamile olduğunuzu biliyor mu , biliyorsa bu konuda ne düşünüyor

Boşanalı 6 hafta olmuş ve 8 haftalık hamilesin. Boşanma protokolu hazırlanması, tarih alınması derken çok daha uzun zaman önce boşanma aşamasına girmişsinizdir. Ama sevişmeye devam etmişsiniz. :işsiz: Çok ilginç bir konu gerçekten. Ama konu sahibi bombayı atıp gitti ses soluk yok:rolleyes:

Son düzenleme:
X