Islak Koltuk Altları Nasıl Kurur?

Arkadaslar dun burda okuduklarımla aksam eczaneye gittim kursept kremi aldım fiyatı suan 3,47ytl ve gece yatmadan once uyguladım daha 1 gun kullanmama ragmen bugun cok rahatım hemen etkisini gordum ben kesinlikle tavsiye ediyorum, kullanın ve bu sıkıntıdan kurtulun derim. maxim fiyatı cok pahalı hemde bazı arkadaslar kasıntı falan demıs hem o kadar para vermeye degmez hemde o ıskenceyı cekmeye ucuz ve etkılı cozummus oneren arkadaslara tesekkurler

Arkadaşlar ben de koltuk altımın çok terlemesinden şikayetçiydim gittiğim cilt doktoru beni göğüs cerrahisi bölümüne yönlerdirdi. Bende gittim doktorla konuştum ve ameliyat oldum yapılan tetkiklerde benim terleme nedenlerim arasında sinir sıkışması olması ortaya çıktı akciğer ve akciğer zarımın arasındaki siniri aldılar sağ tarafımdan haziran ayında oldum. Sol tarafımdan da bir ay önce oldum.Yazın sağ tarafım kuru sol tarafım ıslak dolaşıyordum ama şimdi artık sol tarafımda kuru:sm_cool:Gelecek yaz rahatlıkla kollarımı hareket ettirebilecem :teyteyDaha önceden birileri koltuk altımı farketmesinden çok çekinirdim)

Son düzenleme:
Kızlar bende buradan duyduğum maxim'i internette online bir satış sitesinden aldım ve ilk günden itibaren terlemeyi inanılmaz derecede azalttı. İlk günler kızarma ve kaşıntı yaptı ama sonradan olmadı hiç. Ve inanılmaz mutlu oluyor insan sürekli kolllarını açıp dolaşmak istiyor Ben herkese tavsiye ederim,bu illet şeyden kurtulmak için...

bana sorarsanız 50ytl vermenıze gerek yok ben yıne bu sıteden okudugum kursept kremı eczaneden aldım aynı ıslevı goruyor ve ılk gunden ıtıbaren asırı olan terlememı kesmıs durumda 4-5 gundur kullanıyorum hıc terleme yok ayrıca fıyatı 3,47ytl, su kriz doneminde bazı seylere dıkkat etmek lazım para kolay kazanılmıyor arkadaslar

ben roll-onu sürdükten sonra küçük bir karton gibi bişeyi koltukaltıma sallayarak roll-onu kurutuyorum:lepi:
o zaman terleme falan olmuyo:lepi:

Tansaşta koltuk altı terlemesi için yapılmış pedler vardı. İşe yarar birşey gibi gözüküyor, illaki tansaşta olacak diye birşey yok ama bence büyük marketlerde mutlaka vardır, bir bakın derim.

Sonuçta kimyasal birşey kullanmaktansa eğer bunlar işe yarıyorsa çok daha iyi olur değil mi.

önce kurspt i
işe yaramazsa maxim i kullanıcam
aslında herşeyin ilacı kk mış
ne çözüm arıyorsan burda var
teşekkürler kızlarhihoyyyt

kızlar karbonat gerçekten işe yarıyor boşuna para dökmeyin burda okudum ve denedim banyodan sonra sürdüm kolumun altına gece sabah kalksam bile terli olurdum kupkuruydu akşama kadar gene terlemedim

ya kızlar bende koku sorunu yok sadece terleme var.. terkur kullanıp memnun kalan var mı.. bende maxim almayı düşünüyordum ama terkur daha aklıma yattı..

terkur ayak kokusu için eşime almıştım işe yaramıştı. ama terleme için hiç denemedim.
ben yazın burada bir arkadaşın tavsiyesi ile fa roll on aldım. içi beyaz kapağı yeşil tam adını hatırlayamadım. bütün yaz ter kokusu ve ıslaklıktan uzak kaldım. ilk kez işe yarayan bir şey buldum. kışın kullanmıyorum kurutması zor oluyor. kışında nivea dry stick kullanıyorum. sadece kokuyu önlüyor fazla terlemediğimden kışın rahatım. ama fa roll onu kesinlikle tavsiye ederim.hihoyyyt

bende cok terliyordum simdi nivea double effect rol kullaniyorum bi r kazagi ikigun ust uste giysem bile koltuk altlarim hic kokmuyor artik cok memnunum

enaaaaaa ben bu doktorla aynı hastane de calışmıştım!!!!cok tatlı bı adamdır mutevazıdır dedikleri de birebir dogrudur bence urun satmak amaclı öylesine konuşmazz..dürüsttür

Kızlar burda duyunca maxim krem kullanmayı düşünüyodum ama fiyatı pahalı geldi biraz ve kaşıntı falan gibi problemleri varmş.. biraz daha okudum başlıkları terkur ve kursept kremleri gördüm.. kaydirigubbakcemile2 dünde gittim ezaneden terkur krem aldım ve dün gece ilk kremi kullandım:lepi: ne kaşıntı ne bişey yaptı valla.. bi sürdüm geceden kupkuru kalktım sürekli bakıyorum gerçekmi diye :sm_cool: mükemmel kızlar ya ki ben ipli tşörtlerle kar yağarken terleyen bi insanım.. şimdi kupkuru koltukaltım geziyorumsositososito

Arkadaşlar maximi tavsiye ederim ben harika bir ürün. Açıkçası ilk başta bende tereddüt ettim fiyatı pahalı gelmişti çünkü ama aynı zamanda çokta bıkmıştım o ıslak görünümden. Daha sonra paraya kıyıp aldım ve ilk günden itibaren inanılmaz bir azalma oldu 3.günün sonunda tamamen kesti deliler gibi koşup yorulsam bile bir damla bile terleme olmadı. 4.günün sonunda sanırım, biraz yanma ve kaşıntı yaptı ama sonra ara verip kullanmaya başladığımda hiçbirşey olmadı. Ben herkese tavsiye ederim, inanın ne kadar mutlu oldum anlatamam size istediğiniz herşeyi giyebiliyorsunuz bence paranıza kıyıp alın derim hem uzun sürede götürüyor 3 ay falan..

ya ben bu terkuru kullandım.. ilk günlerde çok iyiydi kupkuru.. sonra iki günde bir yapmama rağmen yine terledim.. ben mi yanlış yapıyorum kızlar koltukaltımı sıvı sabunla yıkıyorum kurutuyorum.. sonra sürüyorum 1 saat snra falan yatıyorum.. off napcam ben benneyaptımki kursept daha mı işe yarıyo acabaa..

Maxim galiba işe yarıyor 2 yıldır koltukaltım da yaz-kış aşırı bir terleme oluyordu.Bu sitede birçok kişinin tavsiyesini okudum ve denemek istedim.Üç gün önce internetten sipariş verdim 2 gecedir sürüyorum şimdilik terden eser yok gibi fiyatı biraz pahalı 49 tl gibi fakat yapacak birşey yok senağlama yeterki işe yarasın denemenizi tavsiye ederim.Yan etkisi olarak kolaltında hafif tahriş,kızarma ve kaşıntı yapabilir yazıyor bende çok hafif yanma hissi oldu gibi onun dışında birşey yok.Denemeye değer

kızlar bende maxim almayı düşünüyorum ama endişelerim var ,ter kanallarını tıkayıp ilerde ciddi bir sorun oluşturmasın sonra
benim sadace koltuk altımda terleme oluyor ,diğer yerlerde aşırı bir hareket olunca herkeste olduğu kadar bir terleme oluyor ama koltuk altlarım sanki ağlıyor:))şıpır şıpır
ben dr a gittim bütün tetkikler temiz çıktı ,psikolojik olabileceği söylendi ama ben kendimi bildim bileli kol atımdan terlerim(

kızlar bende dün kursept aldım sabah kupkuru filanda olmadım az önce yine sürdüm sanki terliycem gibi yaaaa ben analamdım ilk günlerde doğalmı böle olması???

Arkadaşlar Terkur sanırım eczanelerden alınıyor..Fiyatı nedir acaba ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…