Islak Koltuk Altları Nasıl Kurur?

Gerçekten maxim süper çok memnun kaldım ilk birkaç gün ard arda kullandım şimdi ise 3-4 günde bir kullanıyorum sonuç mükemmel süprizzzzz

kızlar tabi herkezın koltuk altı farklı ama ben normal deodarant kullanıyorum memlunum.

Kızlar ıslaklık dan çok kokuyu sorunm var,f.c bodycare krbont kulladım aama gçmedi,maximi bayadır kullanıyorum ama azıcık termeesm bile koku oluyorr,ne yapıcam yardm edin

esma88 baharatlı ,sarımsaklı yiyecekler ter kokusunu arttırır,rool onların hepsi ter kokusunu önler aslında
deotak ın yeşil renkli olanı ter kokusu için mükemmel ,fiyatıda çok makul ,dene istersen ,hem aşırı terlemesi olmayan içinde terlemeyi önleyici etkiye sahip

ıslaklık için TERESON spreyli, 4-5 gece kullanımdan sonra 25-30 gün etkili,
koku için SıBA F.C. foot care ayak için, Body Care koltuk altı için krem şeklinde 24 saat ciltte kalıyor, 4 ay etkili..
bizzat tarafımdan denenmiştir.

4 ay etkili derken bir kere sürmek bu süre icin yeterli manasında mı dediniz acaba_? bir de ıslaklık ve koku için farklı şeyler söylemişsiniz ikisini farklı zamanlarda üstüste sürsek işe yarıo mu_? bir de fiyatları hk kısaca gecerseniz cok mutlu edersiniz.. cok mu sey sordum ne kusura bakmayın insan bu konudan müzdarip olunca cok sey kafasına takılmıs oluo simdiden cok tsklerrr

sibanın ürünlerini 1 sefer sürüyorsunuz. ve 24 saat teninizde kalıyor. koltukaltında 30 gün, ayaklarda 4 ay boyunca koku olmuyor. fiyatı 39.90 TL olmuş az önce baktım. enson aldığımda 35 TL'di.

tereson ise 4-5 gece kullanıyorsunuz daha sonra haftada 1 veya 2 defa kullandıktan sonra 25-30 gün terleme yapmıyor. fiyatı 50 TL. 2 tane alırsan 90 TL.
ikisini de denedim sonuçtan memnunum.

Ancak şunu belirteyim. terleme olmayınca koku da olmuyor. koku için olanı geçen yıl kullanmıştım. şimdi tereson kullanıyorum. çok rahatladım :)
Kısacası terliyeyim ama koku olmasın diyorsan siba, terlemek istemiyorsan tereson. teresonla dediğim gibi koku da olmuyor. (ikisi bir arada ürün gibi yani) :)

çok geçmiş olsun arkadaşım, belirtileri ne bu hastalığn peki?

arkadaşlar hepinize meraba öncelikle.bende yaz kış koltuk altı terleyen biriydim takii maxim adlı ürünü öğreninceye kadar.haziran ayının başında bu ürünü aldım ve gerçekten çok memnunum.ilk 4 gün her gece kullandım şuan haftada bir sürüyorum.bazı arkadaşlarda olduğu gibi herhengi bi kaşıntı falan olmadı. ama kesinlikle koltukaltını temizledikten sonra 3-4 gün kullanmayın.ben bi kere o hatayı yaptım ve aşırı derecede bi yanma oldu.onun dışında herhengi bi sorunla karşılaşmadım. almayı düşünenler varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.

Slm herkese.koltuk altınızın ter kokusunu önlemek için en iyisi DEOTAK.ben 10 yıldır kullanıyorum.çok memnunum.1 tüpün fiyatı 7 tl ve 1 yıl gidiyor.çok çok memnunum.koltuk altım berbat kokuyordu.inanın insan içine çıkamıyordum.kışın da çok terler koltuk altım.kazaklarımın o kısmı hep erirdi. ama deotakın sayesinde kurtuldum.

Merhaba.. o sorun bendede vardi.
Igrenc bi görünüm oluyodu.. renkli seyler giyemiyordum.. Burda bi yabanci arkadasim bana bisey tavsiye etti onu kullanali hic bisey kalmadi..
Doktor yazmis ona gidip eczaneden özel yaptiriyorum.. 10 Euro falan..
haftada 1 kere sürmek yetiyo.. hic bisey olmuyo tüm hafta boyunca.. ne koku, ne o görüntü.. cok memnunum..

terkurla kurpsept'le terlemesini azaltabilene vallahi ne mutlu:)) koltuk altıda çok kötü ama artık orayıda geçtim el terlememi geçireyim yeter (( oda nasıl olcaksa ? tereson,terkur,kursept,no sweat soap hiçbiri işi yaramadı artık çıldırcam desem yeridir sanırım,sinirden ağlıyorum o derece. (((((

maxim kullanamanı tavsiye ederim. parana sonuna kadar değiyor.

merhaba,
bu da benim keşfim..
bir gün epilasyon sonrası tahriş olmuş koltuk altıma madecassol merhem sürdüm ve bütün gün koku olmadı..tavsiye ederim.kremin amacı farklı ama engelledi kokuyu..bir çok şey aldım denedim ama başka şey engelleyememişti ne yazık ki..bir de jolie fresh vücut deodorantı işe yaradı ama onun da uygulayışı sıkıcı..1dakika boyunca süreceksiniz..bu arada her ikisini de banyo sonrası yapın..

maxim kullanamanı tavsiye ederim. parana sonuna kadar değiyor.

canım görmedim msjını kusura bakma,teresonla maxim'in içindeki maddeler hemen hemen birbirine yakın diye biliyorum,o yüzden maximi almakta tereddüt ettim teresondan sonra :sinifsinif:

ben de yaptırmak istiyorum eczanede cnm tarifini verir misinkaydirigubbakcemile5

ter kokusuna karşı duştan cıktığınızda vücut nemliyken parmağınızı karbonata batırın ve koltukaltına sürün kurusun r ter kokusuna en ucuz çözüm :)

koku için kesinLikLe DEOTAK.....her duştan sonra sür koku asLa oLmaz.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…