ıslak görünümlü allıklar??

Paula Dorf
Krem Allık - Arya 3g/0.1oz

Yarı şeffaf, doğal bir parlaklık verir.
Uzun süre kalıcıdır.
Ultra incedir ve cilt üzerinde pürüzsüzce kayarak uygulanır.
Yanaklara ve yüze sıcak renk verir.
Çok yönlüdür, gözlere veya dudaklara uygulanabilir.
Koku içermez ve hipoalerjeniktir.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

ben gg den almıştım yazın halende vardır victoria secretın jel allığı pembe tonda çok guzel suratınızda allık varmıs gıbı durmuyo kesınlıkle hafıf kızarmıs gıbı ve ıslak gıbı parlak duruyo sımlı de degıl ama parlak duruyo

işte bu harikaymış ya koydugunuz resımdekı böyle birşey satılmıyordur ama sanırım buralarda kozmatıkcılerede böyle bişey soruyorsun gidiyorlar abuk subuk şeyler gösterıyorlar toz olanları gösterip ama cok güzel dıyorlar satmak ıcın alakasız şeyler sunuyolar ayy sınır oluyorum yaa.. ama kızlar ben bazen normal allıgın üzerıne normal kırmızı lıp gloos fırcalı rujlarımız var ya fırcanın ucuyla degdırıp onu daagıtıyorum içinde parlatıcı oldgu ıcın ıslak gösterıyor hemde hafıf kırmızı yapıyor bulana kdr öylede yapabılırsınızz ben yapıyorum yaratıcılıkta üstüme yok ehhe

Bu gerçekten süpermiş!
Fiyatı da süper mi acaba?
aklinialirimsmile

http://images.gittigidiyor.com/1777/TOO-FACED-PRETTY-IN-PINK-STICK-ALLIK-SEKER-PEMBE__17774986_0.jpg

slm kızlar vücudu ıslak gösteren kremden istiyorum bildiğiniz bir marka varmı ben bulamadım teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…