ıslak görünümlü allıklar??

anladım canım saolasın ben body shop krem olanını begenirim jel denemedim hiç..toz pudra zaten cildi sabitler ve krem yada jel olmaz....katılıyorum sana zatenn.

arkadaşlar tam aradığınız allığı söylüyorum çünkü ben de çok aradım :) smashbox tüpte allıklar.tüpte hali şeffaf ama yanağınıza sürünce pembeleşiyor parlak bir şekilde.yani dediğiniz gibi aynen sim değil ıslaklık . ama nerede satılıyor derseniz çok büyük problem çünkü eskiden sadece sevil deydi artık onlarda bu markayı getirmiyor.strawberry'de de allıkları yok bildiğim kadarıyla.bulursanız bana da haber verin :)

daisy bnde lorealin bahsettiin allığı war ben çok mmenun kamadım ama bnden de kaynaklanmış olabilir tabi. rengine gelirsek hakikaten güsel bi renk bırakıooo o konuda bişi diemem a.s.

max factor un aydınlatıcısıyla allığın üzerinden hafif geçilse ıslak görünüm elde edilebilir belki.

krem veya toz değil de jel veya likit allık kullanmak lazım sanırım

Ben shenin krem allığını aldım bi süre önce süper bişey o kadar doğal duruyorki hemde parlıyor yanaklar çok memnunum

arkadaşlar smasbox tekrar satılıyor gördüğüm kadarıyla sevillerde. ama bu tüpte allığın fiyatı 50 civarında yine de almaya değer diye düşünüyorum. gülşen falan da hep bundan kullanıyormuş sağlam bir marka yani

bu mu canım söylediğin allık

arkadaşlar yaşadığınız şehirde sevil varsa oradan alın.çünkü yanlış hatırlamıosam zaten orada da fiyatı 55 civarıydı. kargo parası vermeyin birde.

Body Shop'ta da var, kullanıyorum lip gloss şeklinde. Oldukça memnunum ama fazla renklendirme yapmıyor,günlük makyaj için ideal,çok doğal... ve ıslak. yerimseniben

be jel allığın ne renkleri var
yüzü geniş göstermezmi
benim yanak yapım hafif topluda
mat bana daha iyi olmazmı diye düşündüm

Bu ıslak görünümlü allığı bende çook uzun süre aramıştım ve sonunda buldum.Sizlerlede paylaşmak istedim.Victoria's Secretin so flushed rengi.Rengi kabında çok koyu duruyo ama yanağınıza sürünce şeffaf bi pembelik oluyo.Ayrıca çok ferahlatıcı içinde mentol gibi bişey var sanırım yüzünüze sürünce bi ferahlık hissediosunuz.Rengini göstermeye çalıştım fotolardan ilk 2 si flaşlı sonuncusu flaşsız çekildi parlaklığını görebilmeniz açısından.Ben internetten almıştım 20-25 liraya falan sanırım.Fiyatınıda fazlasıyla hakedio ayrıca nerdeyse 9 gr.Şiddetle tavsiye edilir.
Ben yepisyeni bi üyeyim umarım resim eklemeyi becerebilmişimdiralkisalkisalkis

Eklentiler

• $CIMG2275 (500 x 375).jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 146
  • $CIMG2278 (500 x 375).jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 135
  • $CIMG2281 (500 x 375).jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleme:
peki bu victorias secretin allığını nerede bulucazz bi de shenin krem allığını kullanan arkadşlar she nerede satılıyor cevaplayabilrseniz çok sevinirim.ben max factor krem allık kullanıyorum çok ta memnunum ama fiyatı brz pahalı olduu için yine krem tarzında açık şeftali tonlu bi allık ama farklı marka düşünüorum.saolun cvbınz içinn:)

bende bi şey mere kediyorum kızlar yetenek sizsiniz türkiye yarışmasında hülya avşarın allığı ne ren kızlar tonu ne oluyor çok hoşuma gitti bilgisi olan paylaşsın lütfennn:Saruboceq:

ben bugun mac ten aldım şeffaf allık ınanılmaz hosuma gıttı öğlen 12 gbı aldım orda bayan surdu suan saat 10 gıbı ve hala allık yuzumden cıkmadı ben cok sevdım fıyatı 49 mu neydı öpuyorum herkesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…