ıslak görünümlü allıklar??

Lina

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
72
1
kızlarrr hani ıslak görünümlü parlak duran allıklar war ama terracota değil bunlar jel şeklinde oluyo internette araştrdım terte die bi markanın war kulüptende alanlar olmuş.bu tür allıklar başka markalarda warmı daha uygun bi fiyata kullanan yada bilen warmı??

Benimde hoşuma gidiyor onlar tanınmış markaların bile araştırdım ama bulamadım önüme içinde simler olan kuru allık çıkarıyorlar ama bende bu bahsettiğiniz gibi jel gibi olanlardan istiyorum.

:) ii fikir ama mutlaka olmalı ya bakmadığım yer kalmadı sanırım bir tek tarte war o da yurt dışında giitti gidiyordan bakıcaz heralde bu gdidşle?

Bende onu görmüştüm ama dediğim gibi onlar sanki simli yani ben öyle sim içinde parlasın istemem yanaklarım fisfisfis ama o bahsettiğiniz ıslak görünümlü olanlar hani yazın güneşin ilk yanığı olur ya o görüntü oluyor hafif nemli benim hoşuma giden o görüntü.

ewet bide bronz ten üstüne süper dururinş.bulurs

kızlar slm..valla bende mesure dediği gbii doğal görunumle sankı koşmuş komuş terlemişsinde sıcaktan yanaklarım pembeleşmiş gibi doğal bir görunum veren bişey istiyorum...benım bildiğim LOREAL BLUSH DELİCUEX'ün c vitamınlı şeffaf allığı var..o da öyle çok tatlı bi renk bırakıyomuş...ama kullanmadımm.kullanan varsa memnun mu acaba?birde o bahsettğiniz TARTE nin fıyatı nedir:)

işte bn bi tek gitti gidiyorda buldum 39 ciwarı değişiyo fazla geldi bana başka markada belki wardr die sorduma ama .... ama ben tarte değil başka bi markanın istıyorum.

avonun kopuk allıkları var bırde parfumerılerde cokd egısk allıklar var ben bır ker gordum 15 ytl cıvarı amam mınık bısey cok tatlı bısey renklerı super ama marka hatırlamıom hanımlar hanı eskıden allık yerıne ruj surerlermıs ya kırmız suruju bıraz yanaklarınızda dagıtıosunuz aynı allık o senın dedgın seyle aynı ozelıkle kırmız parlak sımlı veya penbe sımlı bır rujunuz varsa aynı seyı oluo benden soylemesı

aradığınız alıık geçen senelerde oriflame 'de mevcut hatta ben pembesini almıştım tüpte jel şeklinde....

allık yerine ruju tavsiye etmem erken yaşlanmaya sebepmiş..ruj yanaga sürülmemeli

maybelline köpük allık tavsiye ederim kızlar bahsettğinize yakın bi görüntü elde edersiniz

Oriflamede mi avonda mı jel allık vardı 10 ml küçük bi tüpte,benim arkadaşlarım kullanmıştı hepsi bayılmıştı ama tekrardan bulamamışlardı,bodyshop te var fiatını bilmiyorum ama o da küçük bi tüpte krem allık mı jel mi tam bilmiyorum,ama bu jel allık ben kullanamıyorum çünkü ben pudra kullanıyorum pudra üstüne jel allık sürülmez dimi

ben de sürülmez diye biliyordum tekin acarda satan kadın neden sürülmesin sürülür felan tarzı konuştu bilmiyorum artık satmak içinmi söledii:1closedeyes:ama fondoten üstüne daha rahat sürülür tozların üstüne güzel durmaz gibi gelio bana..

Jel ıslak gibi duruo sanırım krem öle durmaz,yani ben de kullanmadım bilemiyorum tam olarak ama oriflamede olanı şeffaf koyu pembe jel şeklindeydi krem deildi arkadaşlarım almıştı,ama patakrem gibi olanlarını da görmüştüm kozmetik mağazalarında ya da stick gibi allıklar,sanırım işte onlar jel allık gibi ıslak görünüm vermiodur,hem bence pudra üstüne ıslak bisi sürülmez pudra bozulur dağılır yani yüzüne su değmiş gibi olmaz mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…