İşite Bahar Geldi Arkadaşlar Duygularınız..........

arzuca9432

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
4.030
8
55
Bugün Mart ayına girdik.Havalar soğuk ama nihayet bahar geldi.

Duygularımızı anlatalım ve paylaşalım arkadaşlar.Baharda aşklar ne güzel değilmi?

Anlatın bakalım güzel kadınlar neler yaşayacaksınız bu bahar?

baharın gelmesine en çok sevinenlerdenim
kışda güzel ama evden dışarı çıkamamak
havaın hep kapalı olması hoşuma gitmiyordu.

bahar gelsin şöyle açayım pencerelerimi serin serin oturayım evimde
balkonuma çıkayım
yürüyüşlere gideyim.
üşümeden uyuyayım üşümeden uyanayım

çok mutlu oluyorum havaların ısınmasına
içim içime sığmıyor.

konunuzu hiçbir başlığa uymayan yazılar bölümüne taşıyorum...
lütfen o bölümden devam edelim...
sevgiler...

çok mutluyum çooookk bahar geldi ya çok sevinçliyim :asigim:
bahar deyince aşk geliyor aklıma ilk, bahar gelsin sonra yaz gelcek :asigim:

baharın gelişine en çok sevinenlerden biride benim...
kışı hiç sevmem...
baharın gelişiyle çiçeklerin açması çimenlerin yeşermesi kuşların cıvıltı seslerini duymak bana çok büyük bi keyif verir...
sabah erkenden kapıları penceleri açmam o temiz havanın içeri girmesi beni çok mutlu eder...
havanın ısınmasıyla şöyle tiril tiril giyinip dışarda gezmek yokmu ...
daha ne isteyebilirim ki...

Bahar sadece isimle geldi bence hala kış gibi devam ediyor havalar nefret ediyorum kış ayından bir gün hayalimdir çook zengin olursam bir tane ev ülkemden bir tanede bahama yada karaiplerden ev alıcam çok seviyorum sıcak havayı asla ısınamayanlardanım zaten bahar güzel ama ben yinede yazı tercih edenlerdenim

a.s.

cok sevınıyorum martın gelmesıne kızlar cunku benım ve oglumun dogum gunu var bu ay.ayrıca baharıda cok severım ay havalar bır ısınsada rahat rahat gezsek oglusumla.

Bahar en sevdiğim mevsimdir benim.. zira mart ayı doğum ayımdır benim. Bahar kızıyım ben kaydirigubbakcemile3
yine bu ay, baharın ilk pırıltılarını gösterdiği mart ayında sevdiceğimle aşkımız adına en önemli adımlardan bir tanesini atıcaz inşallah :asigim: Değişen mevsim içime de sevinç getirdi.. nefes almak bile başka oluyor baharda hihoyyytAllah'ım içimizdeki bu tatlı heyecanların ardını kesmesin..:Saruboceq:

Bahar geldi,gelmedi ,havalar daha
soğuk derken ağaçlar çiçek açmış bile..............
Bahar gelmiş arkadaşlar.............
Güneşin sıcak ışınlarını görür gibi oluyorum.
Hayat güzel...............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…