İşin içinden çıkamama

TheSwan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2019
18
-21
37
Açtığım konulara bakarsınız, aldığım tepkilere, yorumlara. Ama sizinle şunu paylaşmak istiyorum gerçekten acı çekiyorum. Eşimi aldattığım kişi beynimden çıkmıyor onu özlüyorum. İçinde bulunduğum durum çok kötü çünkü boşanamıyorum. Diğer kişi profesyonel ol dedi çünkü açığa çıkınca herkes herşekilde zarar görür. Boşanmak istiyorum ama şuan o imkana sahip değilim. Bu durum devam etsin istemiyorum ama o kişi beynimden çıkmıyor. Ama gerçekten aldatma işine devam etmek istemiyorum. Ama onu unutamıyorum.

Merhaba..

sadece sunu düsünmeni istiyorum: ya Eşin seni aldatsaydi? Ya seni aptal yerine koysaydi? Eminim ki dünyan yıkılırdı.. Ne kendini kandir, nede karsindakini.. Bunun 1 cözümü var. Eşine bu olaylari anlat ve o senden boşansın. Er yada gec ortaya cikacak. Bu dünyada kimse hak etdigini yasamadan ölmez..

Her zaman her istediğiniz olmaz hayatta, ya bosanacaksınız ya da mantığınızın sözünü dinleyip unutacaksınız.Üçüncü bir şık olmasın lütfen, kendinize saygı duyun

Diğer konularınızda çoğu insan şu profesyonel lafına takılmıştı. Profesyonel derken bu adam sana ne demek istiyor gibisinden. Ve evet bu işi profesyonel olarak kimler yapar? açık olalım, fahişeler yapar.
Bencede adam bunu demek istemiş. Yada dediği laf oraya geliyor.
Fakat bence bu kesinlikle yanlış. Size asla bu sıfatı yakıştırmamalıydı, yada o profesyonel kelimesini kullanmamalıydı.
Neden mi? Şöyle ki; öncelikle bir gün fahişeliği savunacaksın deseler güler geçerdim. Ama şimdi savunuyorum. Çünkü çok muhterem konu sahibesi sizin aksinize fahişeler hiçkimseyi aldatmaz. Para karşılığı bir hizmet sunar. Alan alır, almayan almaz. Ama fahişeler sizin aksinize eşlerini aldatmazlar. Fahişeler en azından dürüsttürler. Bu benim, işine gelirse derler.
Sizin gibi hiçkimseyi aptal yerine koyup onuruyla şerefiyle namusuyla oynamazlar. Akşam eve gidip aldattığı kocasının, iyi günde kötü günde söz verdiği hayat arkadaşının suratına bakmazlar.
Tüm bunları yapıp boşanamıyorum diye rezaletlerine rezalet katmaya devam etmezler.
Bu yüzden fahişeler aldatanlar yanında pür'i pak kalır.
Aldatanlar insanlığın en alt en leş en iğrenç noktasındadırlar.
Bu yüzden lütfen fahişeleri bu konuya katmayın. Onlar bu konu yanında tertemiz kalıyorlar çünkü.

Dilerim Yüce Allah eşinize bir an önce gerçekleri gösterir ve onu sizin gibi bir şahıstan kurtarır.

Hem pastam dursun hem karnım doysun diyorsun ama ne yazık ki tercih etmek zorundasın

Her zaman her istediğiniz olmaz hayatta, ya bosanacaksınız ya da mantığınızın sözünü dinleyip unutacaksınız.Üçüncü bir şık olmasın lütfen, kendinize saygı duyun
İkinci bir şık da yok. tek şık var. Boşanmak.
Öyle unut geç git yok.
Ortada aldatılan bir insan var
Hiç bir canlı bir aldatan ile evli olmak zorunda bırakılmamalı.

P.s: Patrick Jane... Dizi tarihinin en müthiş karakteri, çık özlemişim ya :)

Bizne yapalım unutamıosan?Sana git adamla tekrar 3 gün geçir mi diyelım?Neden boşanamıosun?Silah mı dayıyo sana?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…