İsim Vererek İstediğin Yorumu Yap

Dumadumadum

Verdiğim değer kadarsın..
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2010
5.342
38
Gayet açık ve net :KK24:
İsim vererek dilediğimiz yorumu yapıyoruz :KK31:
Başlayalım hadi bakalım :KK4:

tburcu: bana cimcime demesini çok seviyorum. Çok iyi biri çokda güzel bitanemm:KK16:
cgdm01: canımm benimmm dertlerimi dinleyen beni anlayan sevgili dostumm:KK16:
pufpuff: resmini görünce huzur doluyorum çok tatlısın:KK16:
ecmel1987: kısa sürede çok çabuk ısındım sana :):KK16:
elmayRa: çok merak ediyorum :KK34:

pufpuff

anlayışlı düşünceli kafa dengim birlikte geçirdiğimiz vakitlerde bol bol kahkaha attığımız canımın için dostum:KK34:

Okypete : Çok canayakın- hoş- alımlı -halden anlar

Elossa: çook becerikli kıskandığım biri

Nemesis : arkadaş canlısı- sıcak kanlı

tburcu

lazkızı

pufpuf

Avatarlarındaki kız kendileriyse eğer çok tatlılar.:KK23:
Bakan dönüp bir daha bakar :KK23:
İlaveten hoş sohbet birileri gibi bir izlenim aldım :KK31:

G-string_Giyen_Su_Aygiri : nickini görünce direk g-string giymiş su aygırı canlanıyo gözümde :) nasıl geldi bu nick aklına acaba merak ediyorum. bu arada konulara yaptığın yorumları çok beğeniyorum :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
lazkizi 34 : kısa süre önce tanımış olmama rağmen çok kanımın ısındığı biri... ayrıca çokta hoş bi hatun :KK34:

tburcu : uzun süredir tanıdığım,nerdeyse her gün konuştuğum ve bi gün konuşmasam sohbetini özlediğim biri... ayrıca müzik kanallarından birbirimize şarkı yollamamız, şurayı aç burayı aç dememiz çok hoş oluyo :KK1:

g-string_giyen_su_aygiri : herkes gibi ilk ilgimi çeken şey nick'i olmuştu... ama yorumlarını gördükçe,denk gelip okudukça anladım ki o da çok kafa bi hatun :KK34: ayrıca benim için az önce yaptığı yorumda çok hoşuma gitti :KK17:

tburcu

lazkızı

pufpuf

Avatarlarındaki kız kendileriyse eğer çok tatlılar.:KK23:
Bakan dönüp bir daha bakar :KK23:
İlaveten hoş sohbet birileri gibi bir izlenim aldım :KK31:

öncelikle yorumun icin tenk yu tatlim:KK70: ve evet hepimizin kendi resimleri:KK66: iltifatin icin tesekkür eder o güzelligin tatliligin sana ve nickine ait oldugunu belirtmek isterim:KK66:
bu arada senin icinde yorum yapmis oldum hihihi:KK70:

pupuff*m: nam-ı diğer sarışınııımm:KK23:
her zaman söyleyeceğimi biliyorsun 'sarı sana çoook yakışıyor yahuuu :KK14:'

Lakeoftears : Çok bilgili, akıllı ve dobra bir kişi olduğunu düşünüyorum. Yorumlarını çok beğeniyorum.

Julia, Medcezir, limon88, anzer_balı, glsmn : Çok seviyorum onları. İyiler, kaliteli ve karakterli insanlar. Hayatlarında çok mutlu olmalarını isterim. Güzel muhabbetimizin, arkadaşlığımızın hep sürmesini temenni ediyorum.

Ausencia : Yorumlarındaki sözcükleri google'dan seçip cümlelerini süslediğini düşünüyorum. Düşünce yapısı ve yorumları çok boş geliyor bana.

Hanımkeleşimigetir : Çok kaliteli biri olduğunu düşünüyorum. Yaşının da büyük olduğunu tahmin ediyorum.

Okypete, Meg : Çok tatlı ve naif ikisi de yönetimden. Meg'in avatarını çok beğeniyorum ayrıca :)

UI olan arkadaşım Hayyal : Karakteri sağlamlardan. Geri dönmeni bekliyorum :KK43:

Tburcu, Puffpuf, lazkızı, cgdm01 : Oyun bölümünde görüyorum onları. Avatarlarındaki resimler kendilerine aitse eğer çok güzeller. Ayrıca aralarındaki dostluk ta çok hoşuma gidiyor...

Beetlee canım iltifatın için teşekkür ederim..o senin güzelliğin..tatlım gel sende aramıza burda herkesi çok seviyorum herkese kapım sonuna kadar açık:KK34:
ayrıca sende çok şeker ve kibar birisin:KK34:

Son düzenleme:
X