isim koyma silsilesi

Sen birşey demedin mi? Ne oldu senide gördük diyeydin.

Sevket mi:)))
Kucuvuk bebek heee simdi memleketteki sevket amcalar bebek olup sevilmedimi
Ama bu isim modadan kalkali 70.80 yil oldu diyeydin

3 cocugumun adini da ben koydum esim de onayladi.isim benim en buyuk takintim.hayatta koymam oyle istemedigim bi ismi.
Mahmut sevket nedir ya Allah askina.cocuklar omur boyu kufredecekler valla.

Ben de daha yeni evlendigim zamanlardi, kv bize gelmişti, daha ortada çocuk falan da yok. Durup dururken bir kızınız olursa adını kaynanamin adını koyun dedi, bende kusura bakma vallahi değil kaynananin senin adini bile koymam dedim. Sustu daha da ses etmedi sonra.. Ya huu çocuğu taşıyan ben doğuracak olan ben. Agrisiydi sancisiydi bilmm nesiydi çekecek olan ben. Ama isim hakkı onlar. Vallahi anlamıyorum şu insanlari

Nedir su isim koyma merakı insanların ya nedir bizim bu çektiğimiz ya anlamıyorum koymuyorum arkadaş içindeki canı 9 ay ben buyutup herşeyiyle benim olan bi canı ne hakla bu kadar sahiplenmek de o yaşlı yaşlı adlarınızı koymak nedir anlamıyorum seveceksen ismini koymadan sev .

"Valla babacım siz bir çocuk yapın madem annemle kendi isminizi dedenizin ismini hatta buyuk buyuk dedenizin ismini koyun tabii" derim.

Yapmayın Allah aşkına hatrı dahi olsa kp in ismi niye koyulsun? Ailede yeterince şevket var egosu tatmin olmamış mı? Bu erkek aileleri pek bi önemsiyorlar kendilerini bu nedir ya!

8 yılınızı zehir eden birine neden ağzının payını verip, şevket koyarsak da ben çok kılırım diyemiyorsunuz anlamadım.

Adam Şevketten başka isim bilmiyor mu yahu. Eltinin oğlu Şevket, görümcenin oğlı Şevket..
Milletin kızından kayınbabasının adını koymasını bekliyor. Keşke kendi kızına da kayınbabanın adını koy diyeydi. Bencil..
Gelin de koysun kız da.. Ne güzel dünya..
İnsanın koyası varsa da koymaz..

Biz de erkek evladımız olursa kayınpederin adını vereceğiz. Benim eşim doğulu. Onlarda 7_8 kuşaktır baba-oğul-baba-oğul diye gidiyor. Başta ben yok dedim. Kayınpederim belki modern bi isim koyarsınız ad koymakla saygı olmaz belki tek evladınız olacak hevesinizi alın istediğinizi koyun dedi bana sıcak gelmeye başladı. Kendi koyun dese kesin koymazdım ama.

Bence éşinize ağlayin 9 ay boyunca istemiyorun diye etkili oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…