İsim konusunda(anketli)yardımcı olursanız sevinirim

İsim konusunda yardımcı olursanız sevinirim

• Ankete Katılan
    294
  • Anket Kapalı .
Nil ipek var, sesi çok güzel bir şarkici
İkisi de listenizde var, böyle bir birleştirme yapmayı düşünür müsünüz?
Düşünemezseniz de Nil 'den yana oyum.
Ayrıca seçtiğiniz isimlere benzer Duru da olabilir, Pınar da

Bu forum konun güncel kalmasını istedikçe
"." Yazıp yukarıya çıkmasını sağlayacağın bir forum değil N nsl29
Konun guncel olmasını istiyorsan hiç yoktan bir cümle, "hala bulamadik' falan yazmalısınız
Her konu açan cevap gelsin istedikçe böyle nokta koysa KK çok saçma bir yer olurdu

Bu isimler arasında gidip geliyorsanız hala Nil yada İpek diyorum

Merhaba arkadaşlar doğumuma günler kaldı fakat isim konusunu netleştiremedik bu 4 isim arasında gidip geliyoruz sizin önerileriniz yorumlarınız ne olur bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tek isim koymayı düşünüyoruz
Nil i düşündük önce kısa mı olur derken Nehir de aynı anlamda neden olmasın diye olabilir dedik listeye ekledik Ela ve ipek de beğendiğim isimlerdendi ama anlamlarından dolayı aklıma takıldı bu sefer de (ela sadece göz rengi ipek de değerli bir kumaş )
Artık netleştirip kafamı rahatlatmak istiyorum kaç aydır düşünmekten yoruldum aslında kriterlerimiz netti ama sonucu netleştiremedik bir türlü tek seferde anlaşılsın anlamı nedir diye sorulmasın önüne arkasına ek gelmesin dalga geçilecek ya da yanlış anlama müsait bir isim olmasın vs gibi
Konu ile ilgili görüş ve yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler
Kızımı İpek kızım diye seviyorum çok güzel isim:KK200: sağlıkla kucağınıza alın inşallah

X