İSİM BULAMİYORUM

Ben bıtek kurt efeyi aşamıyorum
Kurt dıye ısım mı olur
Aslan ceylan oluyor ama diyenler olabılır
Yoo, onlarda çok arabesk gorunuyor zaten.
nesi varmış kiz kurt isminin? benim mustakbel kayinbabamin adi da kurt 🤣
1950lerde doğmuş
1000038000.jpg

Loya bana da luna yağ vardı onu anımsattı 😅 e bi de iç çamaşır markası değil mi djdjd
Gülçin bence de güzel, bence siz eşinizi ikna edin daha farklı bir alternatif üretsin, eğer onun da isme katkısı olsun istiyorsanız ☺️

Merhaba benim nasip olursa bi kızım olucak fakat isim konusunda eşimle kararşısız
Eşim Loya ismini istiyor ben Gülçin olmasını istiyorum ikisini bir koysak çok uyumsuz oluyor sizlerinde fikrini almak istedim
Loya deyince penti benzeri olan iç çamaşırı mağazası geldi aklıma

Hamileyken oğluma koyacağım ismi -ki ne yeni nesil bir isim, ne de çok klasik bir isim-insanlara açıklarken alacağım tepkilerden çok çekinir ve eğer tepki alırsam çok sinirlenirdim. Çünkü kafada zaten kararı anne baba olarak biz vermiştik. Ama henüz karar vermemişsiniz ve fikir danışıyorsunuz söyleyeyim; Loya'yı ilk kez duydum ve bence güzel değil. Ama Gülçin gayet güzel, olumlu duygular uyandırıyor duyunca. Bir keresinde 'miya' diye bir isim duyup şok geçirmiştim. İnsanlar sürekli çocuğa adının anlamını sorup duracak. Kızınız ilerde "neden başka isim koymadınız" diye size sorabilir, "adım çok farklı iyi ki bu ismi koymuşsunuz" da diyebilir.Tabii ki annesi babası sizsiniz karar verdiyseniz yine koyun.
İki isim koymakta karar aldık teşekkür ederim yorumunuz için

Hayatinda duydugu en guzel isim oldugunu dusunenler de var :)

Ilk etapta yeni nesil luna, lena gibi anlamsiz ses toplulugu isimleri andirdigi icin kotu geliyor bence insana. Bir dilde karsiligi, bir anlami oldugunu ogrenince bana makul geldi mesela.
Loyanin ulaşılmak istenilen en yüce amaç anlamina geliyor Moğolca isim

Merhaba benim nasip olursa bi kızım olucak fakat isim konusunda eşimle kararşısız
Eşim Loya ismini istiyor ben Gülçin olmasını istiyorum ikisini bir koysak çok uyumsuz oluyor sizlerinde fikrini almak istedim
Merhaba öncelikle tebrik ediyorum sağlıkla gelsin güzel kızınız 🌸madem bu güzel ismin sizin için özel bir anlamı var benimde minicik bir katkım olsun özelden bana mesaj atın lütfen ordan anlatayım 🧡

X