Ishal ve kilo kaybı-------acil cvp lütfen

cicek11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
188
1
Arkadaşlar hamileyim ve 9.ayıma girdim.1 haftadır geçmeyen ishalim var.tahlil yapıldı mikrop vb. bişey çıkmadı.sinirsel olduğunu düşünüyorum.yemem gereken şeyleri tüketmeme rağmen fazla tuvalete çıktığım için 3 kilo verdim ve çok korkuyorum bebeğime bişey olacak diye.26 gün kaldı oğluma kavuşmama ama o kadar gerginim ki bebeğime bişey olacak diye.pzt.kontrole gidicem.umarım bebeği de zayıflatmamışımdır.
Lütfen biri bana kilo kaybının zararaları konusunda bilgi verebilir mi,cvplarınızı bekliyorum arkadaşlar,şimdiden tşkler!!!!!!!

canım seni korkutmak ıstemem ama hemen dr gıtmenı onerırım bır sıtede okumustum ıshal ve zayıflık ta dr gıdılmesı gerekır dıe sen bence bekletmeden gorun sanırım hap verıyorlar ve bagırsak enfeksıyonundan kaynaklanıyordur ınsallah canım bunlara baglı bısey deıl bazen yedıklerımız ve soguk aldıgımızdada ıshal olabılıyoruz fakat korkulacak bısey yok daha fazla zayıflama...

buarada atesın varmı?parazıtler genelde ıshalde yapabılıyor....

kaçhaftalıksın bilmıyorum ama ishal ve kılo kaybı doğum öncesi belirtiler arasında var,belkı de bebişin gelıyodur:)

ben 34 haftalığım 25 haftalığımdan beri ishalim.mikrop falan yok...bende senin gibi hergün tuvalte çokıyorum ve çok su meyve tüketiyorum bebeğim çok iyi ve bu ay hiç kilo almadım..korkma bişiy olmaz.ama doğumun yaklaştığı için hemen doltoruna görün..bebe anne karnında sıkıntıya girdiği zaman oluyomuş son aylda..sende son aya girmişin..doktorunu ara bence hiç bekleme....babrananın dediği gibi doğum belirtisindede bunları okumuştum bebişin geliyo heralde...bizede haber ver...geçmiş olsun tatlım..

X