İşe alındım ama tatil?

Bana Diyor Nau Nau

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
13.182
48.314
Selam Hanımlar,
Biraz önce işe kabul mailim geldi. Sınavı kazanmışım. Çok mutluyum.
Müdür hemen işe başlamanızı istiyorum, IK aramadan siz arayın dedi.
Biz de erken rezervasyon ile geçen sene 15 Temmuz a tatil almıştık.
3 yaşındaki oğlum her sabah kalkıp tatil günü geldi mi diyor. Fotoğraflarını göstermiştik.

Not: Sınav öncesi söylemiştim 15 temmuz haftası yokum diye

Ben napayım sizce? Evrak tesliminde bir çıtlatayım mı? 15 Temmuz zaten tatil. 4 gün belki tolere ederler.

Son düzenleme:
Reactions: Gao

Yeni başladığınız bir işte önermem böyle bir şeyi

Hayırlı olsun,Allah utandırmasın.
Yerinizde olsam söylerdim,söylemişliğim var sorun etmediler. Hatta tatil dönüşü başlamayı teklif etmiştim kabul etmişlerdi ama görüşmede belirtmiştim yurtdışı tatil planım var,şu tarihten sonra başlayabilirim diye. Tatil dönüşü başlamıştım,en başında söylemediyseniz sorun olabilir tabi.

Başında kimler hemen başlayamaz dedi. Ben de ben 15 temmuz haftası yokum dedim

İlk aşamada bahsetmeniz güzel olmuş. Bence tekrar söyleyin X hanım/bey bahsetmiştim öncesinde şu tarihte tatil planimizin olduğunu. Nasıl yapalım ise başlayıp tatile gidip devam mı edeyim yoksa tatilden sonra mı başlayayım? gibi. Tatiliniz iptal olmaz inşallah çünkü çocukların nasıl heveslendigini o kadar iyi biliyorum ki daha geçen seneden basliyolar seneyede gidelim diye. Üzülmesin kuzucuk

15den sonra dedim

Tmamdır o zaman, İKyla görüş, ben bu tarihi demiştim de söyle tarihi o tarihte başla. Bu adamlar da bir acaip 15 gün önce veya sonra ne fark eder iş kaçıyor mu Çocuk olsun olmasın tatile gitmek gerek, tatil olmadan çalışmanı bekleyen manyak işverenlerden de uzak dur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…