İş yerinde canım yanıyor

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Artık mutlu değilim sürekli ezikmişim gibi davranıp gülüyolarve mesai çok yoruyor sürekli kapanışım.avmde bilinen bir yerde yemek sektöründeyim 5 ay oldu istediğim an gidip çıkabiliyor muyum?

Ne gibi dalga geçme? Arkadaşlarınızla iletişiminiz iyi olmadığından dolayı kuruntu yapıyor olabilir misiniz? Yorucu işlerde çalışan insanların genelde birbirlerine laf söyleyecek zamanları olmuyor da

Artık mutlu değilim sürekli ezikmişim gibi davranıp gülüyolarve mesai çok yoruyor sürekli kapanışım.avmde bilinen bir yerde yemek sektöründeyim 5 ay oldu istediğim an gidip çıkabiliyor muyum?
İş kanununa göre 2 aydan sonra onlar seni çıkarmazsa istifa ederek ve ihbar süreni çalışarak çıkarsın.Tanıdığın bir dr varsa 10+10 gün raporla da bu işi çözersin. Orada çalışmak zorunda mısın? Başka iş? Eğitim durumu? Hala öğrenci? Vb detayları yazarsan belki bir yol gösteren çıkabilir.

İş kanununa göre 2 aydan sonra onlar seni çıkarmazsa istifa ederek ve ihbar süreni çalışarak çıkarsın.Tanıdığın bir dr varsa 10+10 gün raporla da bu işi çözersin. Orada çalışmak zorunda mısın? Başka iş? Eğitim durumu? Hala öğrenci? Vb detayları yazarsan belki bir yol gösteren çıkabilir.
Parası güzel ama daraldım artık

İş yerinde veya başka bir yerde kimse sana hakaret edemez. Kıçı kırık bi zincire müdür oldu diye bir halt olduğunu sanıyor herhalde. Yaşın küçük sanırım yada iş hayatında yenisin. Sen kendini korumazsan kimse korumaz.
Patatese fazla tuz attım diye agzıma etttiler

Videoya al. En azından tepki göster. Bama böyle davranamazsınız, çabalıyorum diye bağırdın mı misal böyle ağız dolusu!
Müdür yanınıza geldiğinde hemen ses kaydı ve video açın. Ondan sonra da sizi mahkemeye vereceğim deyin. Bir daha cesaret edemeyecektir.
Kızlar etik hakka müşteri gibi şikayet edeyimmi

X