iş hayatında ki karşılaştığım sorun

Ema34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
89
31
24
Merhaba arkadaşlar,

Ben 1 ay önce yeni bir yerde işe başladım. 26 yaşındayım. Daha öncesinde bu sektörde iki sene çalıştım. Tecrübem sebebi ile "tecrübeli eleman" olarak alındım bu işe (benimde istediğim buydu). Ilk ayımda yep yeni 2 dosya verdiler bana. Bu dosya'nın üzerinde 3 kişiydik : yönetici, benden 2-3 sene daha fazla tecrübesi olan biri (A kişi'si diyelim) ve ben. Yönetici izindeydi ama yinede sorulara cevap veriyordu. Diğer kişi'de tamamen izindeydi, çalışmıyordu (normal olanı bu zaten. Bu durum hakkında hiç bir şikayetim yok). İşin bazı kısımları için, yöneticinin fikrinin sordum. Geri kalanın kendim yaptım, eski iş yerimde öğrendiklerime göre. İş yerinde yeni geldim, ve bu yöneticinin çalışma şekli bilmiyorum. Her detayı soramazdım. İnsiyatif kullanmam gerekiyordu.
Fakat A kişisi bu hafta işe geri döndü ve yaptığım işi kontrol etti, işimin bir kısmına "bunu yapamana gerek yoktu" falan filan dedi. Ben işimi belgelemek için, bu yaptığımız dosyaya benzeyen bir dosya istedim, orda çalışan birinden. Fakat, A kişi bu şekil dokumanlamanın doğru olmadığını söyledi.

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Zaten yetersizlik duygusu var bende, kendim b*k gibi, işe yaramaz hissediyorum. Deneme sürecindeyim ve korkuyorum.

Bu konu hakkında fikirlerinize ihtiyacim var lütfeen

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…