İŞ GÖRÜŞMESİNİ ERTELEMEK

Merhaba:) Maalesef olumsuz oldu. Pozisyonla alakalı bir eksikliğim yoktu ancak şu an calıstıgım yerden çıkmam problemli olabileceğinden dolayı karşı taraf olumsuz değerlendirdi sanıyorum.
Böyle durumlarda işten çıkışın sorun olacağını asla belli etmemek lazım. Keşke hiç hissettirmeseydiniz

Ben olsam giderim diğer işler bekleyebilir çok önemli değilse bide büyük şirketse boşver başkasına bakarız diyebilirler..

Merhaba:) Maalesef olumsuz oldu. Pozisyonla alakalı bir eksikliğim yoktu ancak şu an calıstıgım yerden çıkmam problemli olabileceğinden dolayı karşı taraf olumsuz değerlendirdi sanıyorum.
hakkınızda hayırlısı o sorun sonuçta sizi alakadar eden sorun işveren için ne alaka
torpilli biri alınmıştır

Böyle durumlarda işten çıkışın sorun olacağını asla belli etmemek lazım. Keşke hiç hissettirmeseydiniz
Aslında sorun olacak gibi bir şey belli etmedim pek ama biliyorsunuz küçük şirketlerde işten çıkmak çok zor. Patronun memnunsa asla çıkmanı istemez ya da kabul etse bile iş aktarım süreci uzun sürer vs vs. Görüştüğüm kişiler de profesyonel insanlardı bunu tahmin ettiler. Ben ihbar sürem dısında beni tutan bir şeyin olmayacagını söyledim ama olmadı maalesef

Şuanki işyerinizi bukadar düşünmeyin.
Allah korusun size birşey olsa ertesi gün başkasına bakarlar.
Duygusal olmaya gerek yok.
Diğer şirkete gelince, Sizin iş yükünüz onların umrunda olmaz.
O yüzden başkasına bakma ihtimalleri yüksek.
Ertelemezdim.

hakkınızda hayırlısı o sorun sonuçta sizi alakadar eden sorun işveren için ne alaka
torpilli biri alınmıştır
Aslında muhasebe müdürüyle görüşmem çok olumluydu. Beni uygun gördüğünü düşünüyorum ancak muhasebe müdürünün bağlı olduğu üst bir yöneticiyle görüşünce olumsuz oldu. Belki de dediğiniz gibi torpil vs vardır bilemeyeceğim ama şirket gerçekten her anlamda benim için çok çok iyiydi. Sağlık olsun

Ben olsam giderim diğer işler bekleyebilir çok önemli değilse bide büyük şirketse boşver başkasına bakarız diyebilirler..
Merhabalar, gittim görüşmeye mesajlarda yazmıstım ama görmediniz sanırım :) Olumsuz oldu.

Hiç belli etmedim diyorsanız sebep muhtemelen başka bir şeydir. Siz de çok işin peşine dusmeyin diye böyle farklı bir bahane bulmuşlar demek ki. Kurumsal bir yerse önceden kurumsal tecrübesi olan birini almış olabilirler. Ya da aynı maaşa atıyorum dil farkı olan ya da evi daha yakin olup uzun süre çalışacak biri gibi

Evet olabilir, birkaç durum daha vardı soru işareti olabilecek ama hepsi halledilebilecek şeylerdi aslında. Dediğim gibi pozisyonla alakalı hiçbir eksiğim yoktu, fazlam vardı hatta kendileri de belirtti; pozisyon seni tatmin etmeyecek gibi şeyler konuştuk. Bilemiyorum hayırlısı buymuş deyip geçeceğim. :)

üzüldüm siz arayışınıza devam edin.
her görüşme bir tecrübe aslında. ve bir sonraki görüşmede daha özgüvenli olmanızı sağlıyor

Orası öyle. Çok uzun zamandır çalışıyorum artık işveren-işçi ilişkisinden cıktı şirketi ikinci evim olarak görüyorum:) o yüzden de pat diye bırakıp gitmek de içime sinmiyor.
Uzun zamandır çalışıyorsanız pat diye zaten bırakamayacaksınız ki :) ihbar süreniz var. Belki de şans ayağınıza geldi, kaçırmayın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…