Irenbe tüp bebek merkezi

irenbe cok cok eski biryer. Ortalama zaten her merkezin fiyati yakin 100 120 arası. Bende pcos var esimde birsey yok. 1.5.yildir olmuyir
Benimkide o civar tuttu canm bu tedavi zaten benim tuplerim tikaliydi ilki tutmadı bu kimyasal gbi bisey oldu benmde geriye embriyo kalmıyor demekki yumurtalarmda kalitesizlik var diye düşünüyorum. Bi sonrakine başlamadan Bi 3 ay takviye kullanmayı düşünüyorum

Siz nerde yaptrdnz acaba insallaj tutar.

Ben ümit hanımda tedavi oldum. Kesinlikle tavsiye ederim, bana iki embriyo transfer edildi ama doktorlar tek embriyoyu tercih ediyor çünkü çoğul gebelik kanama, erken doğum vb konularda tehlikeli ama yaş, sosyal durum gibi sebepler etken embriyo sayısına bence. Diğer merkezleri de söylemişsiniz, laboratuvar açısından kesinlikle İrenbe derim

SÜper ne zaman tedavi oldunuz peki

Bir de fiyati degisiyormu ordaki doktorların. Kime muayene olduysaniz o mu yapiyor tedaviyi. Ilk muayeneden sonra ucret veriliyor sonrakinden aliniyormu? Ne kadara mal oldu bilgi verirmsnz rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…