Göz Makyajı İpek kirpik

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

_sushico_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
1.712
1.192
38
Kizlarrrr b.duzu taraflarinda bildiginiz iyi ipek kirpik yapan yer varmiiiii ??? Bircok yer var ama onemli olan iyi yaplmasi

merhaba

eğer ipek kirpik uygualamsı yaptırmak istiyorsanız size yardımcı olabilirin.kendim 1,5 yıldır uzman olarak ipek kirpik takımı yapaktayım.komple sık döşenmiş şekilde ipek kirpik uygulamasını aylık bakımlar dahil 150 tl ye takmayım ilgilenirseniz özelden ulaşabilirsiniz

ipek kirpik ne kadar süre dayanıyor ?

ipek kirpikler aylık bakımlarıyla beraber 2,5-3 aylıktır fakat çıkartmak istemeyip devamlı bakım dahilinde kullanmak isterseniz istediğiniz süre kadar kullanabiliyorsunuz.ayrıca ipek kirpik uygulamasından sonra kendinizinde dikkat etmesi gerekiyor.sıcak su,rimel vs....gibi.

rimel sürmemek mi gerek? birde benim kirpiklerim kıvrımlı ipek kirpik kendi kirpiğimizin sekline uyum sağlayabiliyor mu?

ipek kirpik kalıcı makyaj... herşey var dilara hanımda tavsiye ediyorum arkadaşalr internetetn girip bakın bence dilara özdil güzellik salonu ... çok deneyimli ve başarılı bir güzellik uzmanı..

hangı şehirdesiniz.................

slm. ben çapadan b.düzüne ipek kirpik için geldim. çokta memnun ayrıldım.Ama ne kadar iyi, yer olursa olsun 1 ay türkan şoray gibi geziyorsun sonrası yalan

Kizlarrrr b.duzu taraflarinda bildiginiz iyi ipek kirpik yapan yer varmiiiii ??? Bircok yer var ama onemli olan iyi yaplmasi

slm. ben çapadan b.düzüne ipek kirpik için geldim. çokta memnun ayrıldım.Ama ne kadar iyi, yer olursa olsun 1 ay türkan şoray gibi geziyorsun sonrası yalan

merhaba kızlar,

uzun süredir ipek kirpik yaptırmak istiyordum fakat bir türlü cesaret edemiyordum. geçen hafta profesyonel olduğunu düşündüğüm birini buldum ve yaptırdım. başlarda yaptırmam konusunda karşı çıkan arkadaşlarım yüzümde yarattığı farktan etkilenerek yaptırmaya karar verdiler. yapan bayan oldukça titiz ve özenli davranınca ortaya çıkan sonuçta etkileyici oluyor. kullandığı malzeme gerçekten çok kaliteli. bu işi yapan kuaför yada fırsat sitelerinden aman aman uzak durun. çünkü fırsat ve ucuz olduğu için hem kalitesi malzeme kullanıyorlar hemde ipek kirpik die tek bir göze maximum 20 kıl takıp yolluyorlar ve haliyle orantısız asimetrik kirpiklerle dolanıyosunuz. üstelik bi çok yer kıl başına 2 TL hesapla sağlıksız şartlarda bu işi yapıyor. ben kampanya olduğu için 70 TL gibi bir rakama yaptırdım. kesinlikle tavsiye ediyorum.

Arkadaşlar,
İpek kirpik ve kirpik perması uygulamaları kimyasal bileşenler içerdiği için kirpiklere ve kirpik köklerine zarar vermektedir. Avrupa'da (isveç kökenli ) hayata geçirilmiş ve Fransa'da malzemeleri üretilen bir prosedür çıktı ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu prosedür artık Türkiye'de! Detaylı bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…