Göz Makyajı Ipek Kirpik Ve Aninda Uzun Kirpikler!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Evet gerçekten çok kullanışlı bende ipek kirpik takdırtım çok memmunum artık rimel kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet gerçekten çok kullanışlı bende ipek kirpik takdırtım çok memmunum artık rimel kullanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada yazılanları okuyunca vazgeçtim resmen.. Oysa ki ne kadar da hevesliydim İşimiz kaliteli rimele kaldı galiba..

Ben 2 ay önce EDA güzellik salonu haznedar da taktırdım 1 . ay sonunda bakımını yaptırdım 2. ayın sonunda çıkarttırmak istedim ve sonu hüsran . Kendi kirpiklerim tamamen kısacık kaldı ve dokuldu ayrıca kullanmakta çok zor çok karışıyo ve karışınca doğallığı gidiyor.. dün internetten kirpiklerim için bakım serumu sipariş verdim 1 anlık heves bana 150 kirpik 250 serum 400 e mal oldu v ayrıca kirpiklerim eski halini alırmı bilmiyorum şu anda alt kirpiklerim üsttekilerden uzun ... bir anlık heves için yazık etmeyin kirpiklerinize...

Arkadaşlar öncelikle selam :) Aranıza yeni katıldım.Sürekli takip ettiğim bir siteydi üye olmak bugüneymiş Dün internetten şehir fırsatıyla protez kirpik kuponu aldım.Gelecek hafta gitmeyi planlıyorum.Bakalım nasıl bir sonuç çıkacak.Memnuniyetlerimi ve şikayetlerimi burada yine sizinle paylaşırım.

Merhaba,
Bende anadolu yakasindayim ve ipek kirpik konusunu yeni araştırıyorum.. 1-2 yer duydum ama cesaret edip gidemedim.. Sen bulabildinmi? Tavsiye edebileceğin bir yer varmı? Genel olarak cogu kisinin memnun kalmamış olması beni biraz soğuttu açıkcası..konuyla ilgili tecrübeni paylaşırsan sevinirim :)

Yahu kızlar Anadolu yakasında ipek kirpik yaptırıp memnun kalan, tavsiye edecek olan kimse yok mu aranızda acabaggg

Çalıştığım sektör gereği hergün makyajlı bi görüntü gerekiyor kat kat rimellerin birde temizlemesinden bıkmışlık ve zamandan tasarruf düşüncesiyle yaptırdığım ipek kirpik neticede bütün kendi güzelim kıvrık ve gür kirpiklerimden olmama sebep oldu uzun zaman bakımıyla beraber kullandım.Bakımı yaptırıldığı taktırde ınanılmaz güzel duran o kirpikler uc hafta sonra cadı gıbı bi görüntüye dönüşüyor.Bi müddet komple cıkarıp bekletıp tekrar taktırdım şuan anlıyorum kı tekrar taktırmakla da hata etmısım fakat cok azalmıs kırpık goruntusu benı cok mutsuz etti kimseye tavsiye etmem kirpiksiz kaldım resmen nasıl geriye çıkartırım diye arastırıyorum hint yağını denicem oda olmazsa kirpik ekimi varmıs enseden sac alınıp ekılen enazından kalıcı cozum onu denerım.

İpek kirpik uygulaması gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir.

İpek kirpik uygulaması gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. Kişinin göz yapısına göre takılacak ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. İpekten hazırlanmış olan bu takma kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel yapıştırıcı ile yapıştırılır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece hafif ve yumuşaktır. Uygulamadan sonra hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi oluşmaz. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur. Ayrıca banyo yaptığınızda veya makyajınızı temizlediğinizde ipek kirpikleriniz dökülmez, zarar görmezler. İpek kirpik uygulaması 1.5-2 saat sürer.

Gittiğim güzellik salonunda ipek kirpik uygulması yapılıyor, duyunca heves etmiştim. İyi ki tecrübeli arkadaşların yorumlarını okudum, kesinlikle yaptırmayı düşünmüyorum şuan. Zira memnun olanlar bir elin parmaklarını geçmiyor burada...

arkadaşlar ben yaklaşık 3 aydır lonumu buldum ve her gittiğim yerde söylüyorum .. işini iyi yapan kişileri övmeliyiz .. dilara hanım muhteşem bir kaıdn artık herşeyimi o yapıyor herşeyim o karar veriyor diyebilirim.. ipek kirpik uygulaması için beni ikna etti ve o kdar memnunum ki eşim bile dilara hanıma git diye sıkıştırıyor.. çok iyi ve becerikli bir güzellik uzmanı yaptıracaksanız mutlaka bilgi alın ve dilara hanımı tavsiye ediyorum...

ya arkadaşlar benimde kirpiğim dökülmüş halde olduğu için bende ipek kirpik yaptırmayı düşünenlerdenim fakat yazılanları okuduğum zaman korktum şöyleki benim dökülen kirpiğim in yerinde tüğlenmler var ve bunlara zarar verir mi çok kararsız kaldım

Kesinlikle tavsiye etmiyorum.kendi halinde dökülürken bile mahvediyor kirpikleri.çok pişmanim.tekrar eski haline gelir mi bilmem.kirpiksiz kaldım resmen. bundan muzdarip olup düzelen var mı acaba

arkadaşlar burda tavsiye edenlere doğrusu çok şaşırdım çünkü ben ve arkadaşım geçen sene özenip yaptırmıştık.. evet başta güzel oldu 1 2 gün sonra yapıştırıcı kurudu çok sert bi hale geldi inanılmaz can yakıyordu gözlerimizi ovuşturamıyorduk arkadaşım dayanamayıf acısına kirpiklerini kopardı çıkarmak için onları inanılmaz ağırlık veriyordu gözlere.. 6 ay kullandım diyen arkadaşa da çok şaşırdım ben de 1 ay gitti sonra 10 lu şelikde dökülüp yarısı kaldı yarısı gitti döküldü ortaya iğrenç bi görüntü çıktı ve bidaha yapmamak için tövbe ettik.. arkadaşlar ben başıma gelen kirpik olayını anlattım gerisi size kalmış var olan bikaç kirpiğinizide dövmek için buyrun gidin yaptırın arkadaşlar..

Kesinlikle tavsiye etmiyorum.kendi halinde dökülürken bile mahvediyor kirpikleri.çok pişmanim.tekrar eski haline gelir mi bilmem.kirpiksiz kaldım resmen. bundan muzdarip olup düzelen var mı acaba

mrb canım aynısı arkadaşımın başına geldi evet düzelir arkadaşım bi ilaç kullandı uzadı kısacık kalmıştı kirpiklerimiz

Hangi ilaç canım.bende kullanayım.uzadı ama az yani

mrb canım reklam olmasın diye yazmadım ama kaş ve kirpik serumu diye eczanede satılıyormuş arkadaşımla pek fazla görüşemiyoruz bu aralar sormadım ama bi ara reklamları falan dönüyordu televizyonda.. benimde kirpiklerim döküldü ama çok şükür kısacık kalmamıştı arkadaşımın kısacıktı yaa çok fenaydı ama zamanla toparlar bidaha asla böyle bişey yapmam önerenlerdede sorun var diye düşünüyorum çünkü çevrenden kimse memnun kalmadı.. insanları belli bi yere çekmeye çalışıyorlar kanmayın arkadaşlr

Sağolun bilgi için tahmin ettim ilacı :) bende yaptırmam aynada o kel göz kapağı görüntüsünü görmek okadar zordu ki.kaç gün resmen dışarı çıkamadım.bir ay oldu biraz toparlamaya başladı da rahat ettim.eski halini alması üç ayı buluyormus bakım serumları ve yağlarla idare edeceğiz artık

canım toparlar kendini merak etme bu da ders olsun bize böyle bişeyi yaptırmayalım artık:) bu arada ben geçen sene yaptrmıştım hemde ne hevesle 1 2 gün sonra batmaya başladı.. yaa bide 2 3 hafta bile dayanmadı 3 aylık süre diyorlar ama yok öyle bişey kendiliğinden ömrü 2 3 hafta seninki ne zman dökülmeye başkladı kaç hafta sonra canım

Benimde iki haftalıkken yamuk yumuk olmaya başladı sonrada döküldü.üç hafta ancak ömrü oldu olmadı. tek tük kaldı.çok çirkin gözüküyordu.bi iki tanesini de elimle çıkarayim derken yoldum iyice kirpikleri.zaten yapıldığından beri hafif hafif batıyordu.bide kirpik diplerinde yapıştırıcı beyaz beyaz gözüküyordu.tövbe valla.kirpik perması düşünüyordum ondanda vazgeçtim öyle olunca.hiç bişey yaptırmıcam kirpiklerime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…