Göz Makyajı Ipek Kirpik Ve Aninda Uzun Kirpikler!!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Benimde iki haftalıkken yamuk yumuk olmaya başladı sonrada döküldü.üç hafta ancak ömrü oldu olmadı. tek tük kaldı.çok çirkin gözüküyordu.bi iki tanesini de elimle çıkarayim derken yoldum iyice kirpikleri.zaten yapıldığından beri hafif hafif batıyordu.bide kirpik diplerinde yapıştırıcı beyaz beyaz gözüküyordu.tövbe valla.kirpik perması düşünüyordum ondanda vazgeçtim öyle olunca.hiç bişey yaptırmıcam kirpiklerime

aynen benim ki gibi olmuş yaa sen ne kadara yaptırdın.. bide kirpik poerması nasıl oluyor ben hiç duymadım daha önce:KK43:

150.Ye yaptırdım.perma kıvrık yapıyormuş.memnun olan da var olmayan da.ipek kirpik gibi yani

Ya o daha kötü.sürekli uzaması saç gibi.en iyisi köklü degisikliklerden uzak durmak.geri dönüşü olmayabilir

Arkadaşlar bugün ipek kirpik taktirali tam bir ay oldu.cok kötü bir uygulama. Sakın yaptirmayin.caddede iyi bir yere pahalıya yaptırdım. Biraz dokulecegini tahmin ediyordum ama bu kadarını değil.ilk hafta guzel sonra karışmalar başlıyor zaten sert arada yanma batma oluyor.bu hafta dökülmeler başladı kendi guzelim kirpiklerim gitti.yaparken sordum hic zarar vermez dediler.etrafimdaki herkes cok kızdı kirpiklerim gayet guzeldi simdi ne yapacağımı düşünüyorum

Bakım yağlarını şimdiden kullanın bence.birde eose iyi geldi bana.döküldüğünde yolunnuş tavuk gibi olmuştum :KK43:(

Merhabalar,

Ben uzun zamandır caddede ipek kirpik yaptırıyorum. Öncelikle şunu açıklamak istiyorum ipek kirpik yaptırdıktan sonra dökülmenize baglı olarak haftada 1 ya da 15 günde 1 bakım yaptırmak gerekiyor. Dökülenler tamamlanıyor. Bazı arkadaşlar dökülmemesini beklemiş ama kendi kirpiğiniz bile dökülüyor. Benim kirpiklerim hiç zarar görmedi. Gittiğim yerde kirpik taktıranlar ortalama 3-4 yıldır taktırıyor ve herkes çok memnun. Karışma konusuna gelince normal bir olay, tarayarak düzeliyor zaten.

Valla bana ne bir hafta ne iki hafta dendi.Bir aylikken bide üç aylıkken gelin dedi.çok da bilinen ve kaliteli bir yerde yaptırdım.bir aya kalmadan MahVolmustu zaten kirpiklerim.elbette kendi kirpiklerimiz dökülüyor ama böyle toplu halde değil.dökülmeden çıkarttıran arkadaşların da zarar gördü kirpikleri.ben kullanıpta memnun kalan bir sizi görüyorum umarım hiç bir sorun yaşamazsiniz

Kendi kirpiklerim zarar gormedi diyene asla inanmam eger bakim yapıp eksilenleri taktirirsaniz kendi kirpiginizin ne durumda oldugunu nereden bileceksiniz.daha once begenmedigim eoseye bile muhtac kaldım. İstanbul a gidince hem eoseye hem lumigan damlaya hem yaglara saldiracagim.

Arkadaşlar bugün ipek kirpik taktirali tam bir ay oldu.cok kötü bir uygulama. Sakın yaptirmayin.caddede iyi bir yere pahalıya yaptırdım. Biraz dokulecegini tahmin ediyordum ama bu kadarını değil.ilk hafta guzel sonra karışmalar başlıyor zaten sert arada yanma batma oluyor.bu hafta dökülmeler başladı kendi guzelim kirpiklerim gitti.yaparken sordum hic zarar vermez dediler.etrafimdaki herkes cok kızdı kirpiklerim gayet guzeldi simdi ne yapacağımı düşünüyorum

bende bugün konuştum güzellik salonuyla bende taktırmak istiyorum ama şimdi çoğu memnun kalmamış olduğunu duyunca korktum biraz :44:

Ayni fikirdeyim kirpiklerinize zararı yok diyene inanmayın kirpik yoksa yada sarı ise tabiki çözüm olur ama varsa asla yaptirmayin derim

takma kirpikle bari hevesimi geçireyim o zaman :KK53:korktum bayaa yaa bi de kirpiklerimden olmiyim :KK53:

Son düzenleme:
Merhabalar,

Ben uzun zamandır caddede ipek kirpik yaptırıyorum. Öncelikle şunu açıklamak istiyorum ipek kirpik yaptırdıktan sonra dökülmenize baglı olarak haftada 1 ya da 15 günde 1 bakım yaptırmak gerekiyor. Dökülenler tamamlanıyor. Bazı arkadaşlar dökülmemesini beklemiş ama kendi kirpiğiniz bile dökülüyor. Benim kirpiklerim hiç zarar görmedi. Gittiğim yerde kirpik taktıranlar ortalama 3-4 yıldır taktırıyor ve herkes çok memnun. Karışma konusuna gelince normal bir olay, tarayarak düzeliyor zaten.

bi siz memnun kalmışsınız çok şaşırdım.. ben kirpiksiz kaldım arkadaşımın kısacık kirpikle kaldı batma yanma ve düşmeside ayrı bi konu yanii..

ben de çok istiyodum ama yazılanları görünce, heralde günlük takılanlar daha mantıklı gelmeye başladı..onlarda hiç doğal durmuyo yaa :KK5:

Larisa eoseyi kullanmayı bi düşün bence.ben önyargıyla aldım hoş kirpiksiz kalmıştım ne gelirse kullanacaktım ama eose ve lumiga ile bir ayda iyi sonuçlar elde ettim

X