Makyaj Ürünleri İnternetten yurtdışı alışverişlerine sınırlama

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sitesinde yazılanı kopyalıyorum
Sayın müşterimiz,

Türkiye ye gönderimlerimizin sınırlı sayıda ürün ile başlamış olduğunu müjdelemek istiyoruz. Şimdilik gönderim yapılan ürün çeşidi sınırlı olmasına rağmen, ürün yelpazemiz her geçen gün yeni eklenenlerle artacak ve 600 den fazla marka, 30,000 çeşit ürün kataloğumuzun tamamını size sunuyor olacağız.

Yeniliklerimiz neler?

Hiç bir zaman gümrükle işiniz olmayacak. Tüm vergiler tarafımızdan ödenip, ürünler özel kurye ile adresinize teslim edilecek.
150 Euro sınırı yok, tüm ürünlerinizin ithalatı yapılıp vergisi ödenmiş olarak teslimi yapılacak. Bundan sonra istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.
Tüm vergilerin tarafımızdan ödenmesine ve fiyatlarımızda olacak küçük artışa rağmen, Türkiye'nin en ucuz kozmetik mağazası olmaya devam edeceğiz.

Neler aynı kalacak?

ÜCRETSİZ GÖNDERİM. Tüm siparişler ÜCRETSİZ gönderilecek*
Bağlılık indirimlerimiz eskiden olduğu gibi devam edecek. %10’a varan bağlılık indirimimizden faydalanmaya devam edeceksiniz.
Daha fazla al, daha fazla kazan olanağımızla 6 ürüne kadar aynı anda sipariş vermeniz halinde ekstra %5 indirim almaya devam edeceksiniz.

Siz değerli müşterilerimize tekrar hizmet vermekten dolayı mutluyuz.

*Sadece parfüm içeren siparişlerde küçük bir miktar gönderi ücreti uygulanacaktır.

o kadar sevindim ki bu habere,yeter yaaaa bu ne boyle yasak yasak,alma,oturma,yeme,içme!teşekkürler paylaşım için canım :)

ama hala türkiyeye gönderim geçici olarak durdurulmuştur yazıyor. hanımlar ben kasım ayında bir far seti getirttim ebay' den. hiç de sorun yaşamadım. gümrüğe falan çağırılmadım. ama başka ürün almaya korkuyorum bu defa bu kadar şanslı olamam belki diye. şu sıralar içinizde kozmetik alışverişi yapan olmadı mı?

üstünde koca harflerle "cosmetic" yazan paketim bugün sorunsuz bir şekilde geldi. belki bilmek isteyenler olur. gümrük sorunu yaşamadım.

kızlar cheapsmell den alışveriş yapan var mı bu aralar? gümrük sorunu yaşayan oldu mu? adresinize kadar geldi mi? cevap alırsam ben de alacağım birşeyler

bize doğduğumuzdan beri seyahat özgürlüğü falan diye demokrasi masalları anlatıyorlardı di mi?... yurtdışı bize gelemiyorsa biz ona gideriz :)
amerikadaki birine ürün alıp yollayıp sonra getirtmek istiyorum amazon mu ebay mi kullansam bilemedim :s nyx elf marka düşünüyorum fırça ve uygun fiyatlı far falan gibi küçük kozmetikler alıcam ne tavsiye edersiniz?

kızlar yasak hala devam ediyormu ? elf'e bakınca için cız ediyor.. kazıklanıyoruz düpedüz...

Son düzenleme:
kızlar yasak hala devam ediyormu ? elf'e bakınca için cız ediyor.. kazıklanıyoruz düpedüz...

bir iki şey getirtenleri gördüm bloglarda tamamen şans işi ama riske atmaya değmez..
yasal olarak da açılan davalar olumsuz sonuçlanmıştı son olarak yine dilekçe ret kararı verilmiş, facebookta grup var takip edebilirsiniz

Cheapsmells den dun sipariş verdim sorun çıkmaz inşallah olmadı parayı iade ediyorlar da ben o müthiş ucuz parfümlerden istiyoruummm

Strawberry'den alışveriş yapan oldu mu?? Aldıklarınız elinize ulaştı mı? Yasak kalktı mı? Ay çok soru sordum ama hiçbir şey anlamadım bir kalktı diyor bir kalkmadı kafam karıştı..:26:
Yalnız şuan strawberry'nin sitesine biraz baktımda gönderim durmuştur diyor. Ayrıca fiyatlara baktım the balm falan türkiye'den satıldığı fiyattan daha pahalı.. Nerde kaldı o zaman eski strawberry...ohoo

Son düzenleme:
Sırf bu sebeple büyük kozmetik şirketlerine para kazandırmayacağım. Bu yasak sayesinde resmen onlara kazıklanıyoruz. Amerika'da ucuz ürün olarak satılan rujlar, burada fiyatlarının 5 katına satılıyor bize. Sevil, Tekin Acar gibi işletmeler sebebiyle yurtdışında 10 tl'ye satılan ruju Türkiye'de 100 tl'ye alıyoruz. Zira bu firmalar zamanında "Türk kadınları yurtdışından ucuza kozmetik getirmeyi keşfettiğinden beri bu hatunları kazıklayamıyoruz, kar edemiyoruz, nütfen nütfen yurtdışından kozmetik getirilmesi yasaklansın" diye reca ettiler bir dönemin(!) hükümetine ve bu hükümet de "piki cnms, yasakladım yurtdışı kozmetik alışverişini" dedi. Ne yazık ki artık yurtdışından kozmetik ürünü getirtemiyorsunuz.

Bu sebeple bu tür kazıkçı şirketlere girip oradan "Ay indirime girmiş, 70 te le'ye aldım bu ruju, ihih." diyerek bu firmalara para kazandıran hatunlara sinir oluyorum. Çünkü bu paragöz firmalar o rujun üzerine 100 lira da yazsa, 1000 lira da alsa sorgulamadan alıyorsunuz, sömürüldüğünüzü umursamadan. Almayın işte, kazandırmayın, o fiyatlar insani seviyelere insin. Ayıptır. Bu ülkede 50-60 lira verdiğiniz L'oreal, Maybelline ıvırları Avrupa'da, Amerika'da drugstore olarak geçiyor (ucuz ürün) ve en fazla 15 tl'ya satılıyorlar.

Güzellik adına kazıklanmayı reddediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…