Makyaj Ürünleri internetten kozmetik ürünleri satın alan arkadaşlar bakabilirmisiniz??

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hhhı öyle birsey diyorsun yani bende sandım kullanmadıgı ürünleri satısa koyanlardan bahsediyorsun oyleyse sorun yok ama diger türlüyse
o zaman uzak dur kesinlikle bir çoğu ünlü markaların çakmasını satıyor bariz belli .....
çilekte hersey çok ucuz alacaksan birsey mutlaka oradan al ...

saol bebeğim orayı bilmiyodum bide o dediğin yere bakiiimolumunekankayizsmileŞeniz

Bence normalde ürünün fiyatı 45 tl ve sen ggde 9 tlye bulduysan kesinlikle alma fiyatı bağırıyor zaten orjinal değilim diye uygun fiyatlı yerli markaları dene bence yada strawberyden bak orası orjinal ben bir iki şey aldım fakat önce araştır sonra al :) gg ve ebayı önermiyorum orjinalliği tartıışılır elbette orjinalleri vardır ama onuda arayıp bulmak gerek :)

Bence normalde ürünün fiyatı 45 tl ve sen ggde 9 tlye bulduysan kesinlikle alma fiyatı bağırıyor zaten orjinal değilim diye uygun fiyatlı yerli markaları dene bence yada strawberyden bak orası orjinal ben bir iki şey aldım fakat önce araştır sonra al :) gg ve ebayı önermiyorum orjinalliği tartıışılır elbette orjinalleri vardır ama onuda arayıp bulmak gerek :)

tşk ederim canım ya bencede bariz fark var ama o kadar iddalılar ki orjinalliği konusundakaydirigubbakcemile3bende dün çileğe baktım parfümelrde indirim vardı delikafadulden

neler aldinn bakimmmaklinialirimsmilekaç günde geliyomuş cnmbilmiyorumkismile

bourjois'in şu rimel parlatıcı allık ve makyaj cantası oaln ürününü sipariş ettim
şuan indirimde düşünürsen 22tl
sositososito
4-10 gün arasında yazıyor ama kızlar 1haftada geldiğini söylüyor miniş

bourjois'in şu rimel parlatıcı allık ve makyaj cantası oaln ürününü sipariş ettim
şuan indirimde düşünürsen 22tl
sositososito
4-10 gün arasında yazıyor ama kızlar 1haftada geldiğini söylüyor miniş

tşk ederim cnmmopuyorumnanaktan

X