Makyaj Ürünleri internetten kozmetik ürünleri satın alan arkadaşlar bakabilirmisiniz??

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

minik06

A Lot Like LOVE...
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
8.022
2
meraba arkadaşlara.s. bugün internette bi sitede makyaj malzemeleri gördüm kendi fiyatlarından oldukça düşüktü parfümler rujlar vb ürünler bu ürünler orjinalmidir yoksa sahtemidir arkadaşlar hiç böyle sitelerden alışveriş yapıp makyaj malzemesi ya da parfüm tarzı şeyler aldınız mı bilgilendirirseniz çok sevinirim ben emin olamadım ama bide sizin fikirlerinizi alıyım dedimopuyorumnanaktan

minişimm çoguu sahte diye biliyorum..geçen yıl alldıgım far setiiiii
orjinall degillldiiii....gg aldım...ama renkleri iyi çıktıı kullandım ben....ama en iyisiii parfümeriden all senn görerekk hemşombayanssulusmile

saol cnm benmopuyorumnanaktan yaaa fiyatlar çok uygun ama işte sahteyse değmez hiç:umursamaz:

haa ank...loya var biliyomusun orda fiyatlrda çok iyii..
bide pinoda amerikan pasajının içindeebayanssulusmile

yok bebeğim bilmiyorum benimki de gg ya beğenmezseniz iade edin diolar ama bilemedim

Alacağın site ile ilgili bir araştırma yapman gerekir; varsa alışveriş yapanların yorumları da belirleyici olabilir.

Misal ben bugün parfüm siparişi vermek üzereydim ki satış yapan kişinin profilinde ( ki en bilinen alışveriş sitesidir ve dükkan formatlı idi) o ürünün sahte olduğuna dair yorumlar okudum. Fiyatlara aldanıp araştırmadan almamak gerekir velhasıl.

Başka bir siteden ise alışveriş yapmıştım bir sorun yaşamadan.

Alacağın site ile ilgili bir araştırma yapman gerekir; varsa alışveriş yapanların yorumları da belirleyici olabilir.

Misal ben bugün parfüm siparişi vermek üzereydim ki satış yapan kişinin profilinde ( ki en bilinen alışveriş sitesidir ve dükkan formatlı idi) o ürünün sahte olduğuna dair yorumlar okudum. Fiyatlara aldanıp araştırmadan almamak gerekir velhasıl.

Başka bir siteden ise alışveriş yapmıştım bir sorun yaşamadan.[/QUOT

yorum için tşk ederim cnm olumlu yorum olduğu kadar olumsuz yorumlar da var sen hangi siteden aldın site adı vermek yasakmıydı:kahve:

Bilmiyorum bende kararsız kaldım site adı vermek yasak mı? Ben yeniyim henüz kuralları bilmiyorum=)))

Bilmiyorum bende kararsız kaldım site adı vermek yasak mı? Ben yeniyim henüz kuralları bilmiyorum=)))

dur cnm ben bi araştırıyım bakiim yasak değilse sölerim sana bana yazarsın senboshayallersmileolur mukaydirigubbakcemile2

sitenin adresini vermek yasak www . falan gibi ama ggden aldım ya da çilekten aldım gibi yazabilirsiniz sorun yok

başka alışveriş yapan yokmu internetten arkadaşlarbilmiyorumkismile

bebegim eger alırsan orjinal cıkmazsa geri iade edersin öyle bir hakkın var ben gene satıcı ile goruşmeni oneririm

tşk ederim cnm opuyorumnanaktan ama mesela rimel baktım onun için hijyen açısından iadesi olmaz diyo bilmiyorumkismile aynı rimel dışarrda 45 lira orda 9 lira artık bi denicem bakalım şansıma ne çıkıcak:sinifsinif:

tşk ederim cnm opuyorumnanaktan ama mesela rimel baktım onun için hijyen açısından iadesi olmaz diyo bilmiyorumkismile aynı rimel dışarrda 45 lira orda 9 lira artık bi denicem bakalım şansıma ne çıkıcak:sinifsinif:

hhhı öyle birsey diyorsun yani bende sandım kullanmadıgı ürünleri satısa koyanlardan bahsediyorsun oyleyse sorun yok ama diger türlüyse
o zaman uzak dur kesinlikle bir çoğu ünlü markaların çakmasını satıyor bariz belli .....
çilekte hersey çok ucuz alacaksan birsey mutlaka oradan al ...

X