İnternetteki tuhaf kullanıcı adımız

K

Kivircik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Kivircik
Arkadaşlar eşim eve internet bağlattı...Herkes kullanıcı adı olarak isim soyisim seçer değil mi?ama bizim kullanıcı adı her ne hikmetse Yalnız Kalp:KK43:Eşim kızıl saça bayılır bana da hep baskı yapar kızıla boyatsak filan die...Telekomda çalışan kız da kızıl.Üstelik hergün bizim evin önünden yürüyüş yapar:KK43:dikkatimi çekmişti.Bugün aradım neden eşime böyle bir kullanıcı adı verildi kendi mi seçti siz mi verdiniz diye...Biz verdik dedi ve güldü:KK43:Ya kızlaar var mıdır bişey ya:KK43:çıldırıcam

• Konu Sahibi Kivircik
yalnız kalp kullanıcı adı
kızıl saç ne şifresimi

• Konu Sahibi Kivircik
anladım galiba
kızın saçları kızıl o sebepten sizin eve net bağlandı
valla bişey var mıdır yok mudur eldeki verilerle bunu bilmek imkansız
ama sen şüphelendiysen bi süre kontrol altında tut eşini

• Konu Sahibi Kivircik
anladım galiba
kızın saçları kızıl o sebepten sizin eve net bağlandı
valla bişey var mıdır yok mudur eldeki verilerle bunu bilmek imkansız
ama sen şüphelendiysen bi süre kontrol altında tut eşini

:KK43:((bilmiyorum ama içim içimi yemekle kalmıyo yakında eşimi yemeye başlıyacam....:1no2:

• Konu Sahibi Kivircik
aaa gerzek ona mı kalmış milletin kocasına yalnız kalp lakabını takmak! eşinin ona karşı tavrı ne peki canım? bi değişmeler seziyor musun? git sen de boyat kızıla, varsa bile değişmeler eşinde unutturursun, ben de sinir olurdum cnm haklısın... ayy bu tip kadınlara sinir oluyorum... kusura bakmayın kelimelerim ağır mı oldu :KK43:

• Konu Sahibi Kivircik
aaa gerzek ona mı kalmış milletin kocasına yalnız kalp lakabını takmak! eşinin ona karşı tavrı ne peki canım? bi değişmeler seziyor musun? git sen de boyat kızıla, varsa bile değişmeler eşinde unutturursun, ben de sinir olurdum cnm haklısın... ayy bu tip kadınlara sinir oluyorum... kusura bakmayın kelimelerim ağır mı oldu :KK43:

Y canım var tabi değişiklik faturayı birlikte ödeyelim ben de geleyim dedim kıyamet koptu...Ne şizofrenliğim kaldı ne paronayaklığım ya....kadından çok kötü elektrik aldım dedim ya evin önünden geçiyor her akşam...allahım mübarek gün sabır ver bana:KK43::1no2:

• Konu Sahibi Kivircik
eşine sordunmu peki amacı neymiş.evli bir insan neden yanlız kalp nikini kullansınki?peşini bırakma derim ben.

• Konu Sahibi Kivircik
cnm bence de, ne biliyim onlar öyle saçma bi isim verdiyse bile eşin deseydi keşke bu ne kardeşim evli barklı adamım bana yakışmaz, doğru düzgün bişey verin diye.. hoşuna mı gitmiş napmış onun da Allah Allah... erkekler hep böyle işte ya.. sen takip et, o kadını da özellikle.. sen eşinden habersiz gidip ödesen faturayı fln tek başına? belki anlar eşi olduğunu fln, adam hem yalnız kalp hem yalnız gidiyo telekoma.. olmaz öölee

benim bildiğim ve doğru olan telekom şifre verir ken rakam sal şifreler verir ....
ne o öle yanlız kalp falan... dikkatli ol derim....

bence saçlarını kızıla falan boyama sakın...onada bi kulp bulur takarlar alenice kıskandığını düşünürler...

Tedbiri elden bırakma derim....

yalnız kalp he nie bizlere sadece numaralardan oluşan bir şifre verdi,ler acep cnm kesin altında bir pislik çıkar dikkatli ol baktınki var bişi yol saçlarını eline ver kocanda görsün kızıl saçlar ne hale gelebiliyomuş çokl ayıp ya sinir oldum şimdi

dikkatli ol derim canım ne yanlız kalp falan filan arkasını ara bence

yalnız kalp mi?
telekom da görevli bayan bu nicki uygun bulmuş olmalı,muhtemelen flört ederken..
şimdi düşündüm de bizimkinin kullanıcı adı babamın adı soyadı,tanıdığım diğer insanların da öyle..
yani aslında ad soyad olsun diye teşvik ediyorlar,unutmasınlar falan diye galiba..
ne yapabilirsin??
şu an da bişey varsa yakalayayım modundasın ondan vazgeç,bu kızıl arkadaşla internet üzerinden iletişim kuracaktır bence..
ortalığı sakinleştir ki ne varsa görebilesin..
bence ihanet yoksa bile bir flört var..
bazı erkekler flört seviyor..

bencede ortada bir gariplik var. gözünü üzerlerinden ayırma

Sen bunu eşine sordunmu yalnız kalp ne demek diye
valla o bilgisayarı kafasında kırarım
evli barklı adam kendini bekarm mı hissediyor...
sen eşini izlemeye devam et hatta internette
fazla uğraşmasına izin verme
allah kolaylık versin

evli degilim ama bi bayanın sezgileri çok kuvetlidir takip et ama bunları kavgaya dökmeyin eşinizede yansıtmayın sezerse olmasa bile aralarında bişey eşinizin ilgisini ceker olmayan şey gerçek olur kusura bakmayın ama bazen biz bayanlarda sokabiliyoruz erkegin kafasına

sen evdemisin hala arkadaşımm ben o yalnız kalbi cız bız yaparımm yolarrııımmmmkaydirigubbakcemile

Bu erkekler adamı katil eder :nazar:

Canım inş birşey yoktur dicem ama 'yalnız kalp' de çok garip... Ve bence çok çirkin :bbo:

X