internet bağlatmak istiyorum bakar mısınız

surmener

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
76
0
Arkadaşlar ben evime internet bağlatmak istiyorum ama ev telefonu kullanmak istemiyorum. Son zamanlarda bazı söylentiler var uydudan balanıyormussun yok kablosuz bağlanıyormussun. araştırdım bulamadım. bilgili arkadaşlar veya bunları kullananlar beni bu konuda aydınlatırsa cok sevinirim. tesekkurler şimdiden

bunu ben de düşünüyorum..ev tel.ini iptal ettirmek istiyorum...bilenler bilgilendirirse sevinirim...

aaaa inanmıyorum biri bişeyler yazmış :)
sahra 87 cim geçenlerde "ms office ile ilgili eğitim videosu olan varmı" yazdım kımse cvp yazmadı. ama ah kaynanamdan cok cekıyorum yazsaydım emınım dolar tasardı :) gercekten düşünüyorum biz bayanlar teknolojik konularda cok mu bilgisiziz yoksa sadece dert mi paylasıyoruz bu sitede. bunu bi konu acıp yazmak lazım bence...

selam, ev telefonu olmadan internet baglatamazsiniz, iyi bildigim icin yaziyorum, bilgisayar muhendisiyim

selam,ttnet adsl sinyalini sizin sabit telefonunuza göndererek internet bağlantısı sağlar...Dolayısıyla telefon olmadan internet bağlatamazsınız...iyi bildiğim için yazıyorum,bilgisayar teknikeriyim. :)))))

sahra 87 cim geçenlerde "ms office ile ilgili eğitim videosu olan varmı" yazdım kımse cvp yazmadı. ama ah kaynanamdan cok cekıyorum yazsaydım emınım dolar tasardı :) gercekten düşünüyorum biz bayanlar teknolojik konularda cok mu bilgisiziz yoksa sadece dert mi paylasıyoruz bu sitede. bunu bi konu acıp yazmak lazım bence...

ee bizler(ben dahil) insanların özel hayatlarını fazla merak ediyoruz ondandır canım:)))

aa sade kahvecim bu haberin hiç iyi olmadı ev telefonumun faturası çok gelio o yüzden iptal ettirmek istiorm ama internettende vazgeçemiyorum:))

Cep telefonu üzerinden bağlantı olduğunu duydum ama ev telefonundan daha pahalıya geliyormuş, bende eve bağlatcam ama daha ev telefonum yok, ev tel alsam birde net alsam 50 tl ödeyeceğim yok yere. Kararsızım.

office eğitim için aşağıdaki link faydalı olabilir...elime pdf formatında office 2003 kitabı da var isterseniz....

http://office.microsoft.com/tr-tr/default.aspx

uydu internet çözümü olabilir...link vermek yasak mı bilmiyorum..ama yine de verdim..

Uydu Internet

ayrıca neden ev telefonunuzu kullanmak istemiyor sunuz.?

cok tesekkurler. ev telefonumu kullanmak istemiyorum çünkü cep telefonum yetiyor. hem cebe kontor parası hem eve fatura odemektense birini kullanmak daha mantıklı e o d a tabii ki cep olacak... a.s

ben yurt disinda yasiyorum burda telefona gerek yok internet baglatmak icin ben türkiyeyede böyle saniyordum insallah en kisa zamanda bu sisteme gecer evinde teli olmayan internet baglatmayacak mi yani??peki söyle birsey olabilir mi mesela telefonu baglatip makinasini takmasini yani telefonu sadece net girisi icin kullanilsa olur mu?
bizimki mesela kampya vardi ev telefon hatti ve internet baglantiydi telefon istemiyorduk ama kampanya dahilinde oldugu icin illa bagladilar ama telefonu biz alacaktik istemedigimiz icin almadik smdi bir numaramiz var ve telefonun kendisi yok aylik para gelmiyor vergide gelmiyor kullanmadigimiz icin sadece sinirsiz internet aylik 19.90 euro ödüyorz böyle birsey yapamaz misiniz?

ee bizler(ben dahil) insanların özel hayatlarını fazla merak ediyoruz ondandır canım:)))

aa sade kahvecim bu haberin hiç iyi olmadı ev telefonumun faturası çok gelio o yüzden iptal ettirmek istiorm ama internettende vazgeçemiyorum:))

kesinlikle haklısın biz bayanlar meraklıyız bıraz bu konularda. :jeyyar: hele bide polemik varsa... allahhh tutmayın bizi delikafadulden
bazen okuyorum tartışıyoruz ama sonuc almak içinde dğil sırf polemik. hatta bazılarımız konuyu okumadan verip veriştiriyor. sonra diğerlerimiz neden okumadan yazıyosun diye bu kişiye verip veriştiriyor.. herkes elini vicdanına koysun. komik değil mi ama... :dilcikar: :1ninca: :kahve:

maalesef ülkemizde böyle bir uygulama yok...ttnet in bu yönde bazı açıklamaları oldu ama henüz bir mesafe kat edilmedi...adsl internet için ille de bir telefon numarası gerekli tabi bu da aylık telekom sabit ücreti demek.

ben yurt disinda yasiyorum burda telefona gerek yok internet baglatmak icin ben türkiyeyede böyle saniyordum insallah en kisa zamanda bu sisteme gecer evinde teli olmayan internet baglatmayacak mi yani??peki söyle birsey olabilir mi mesela telefonu baglatip makinasini takmasini yani telefonu sadece net girisi icin kullanilsa olur mu?
bizimki mesela kampya vardi ev telefon hatti ve internet baglantiydi telefon istemiyorduk ama kampanya dahilinde oldugu icin illa bagladilar ama telefonu biz alacaktik istemedigimiz icin almadik smdi bir numaramiz var ve telefonun kendisi yok aylik para gelmiyor vergide gelmiyor kullanmadigimiz icin sadece sinirsiz internet aylik 19.90 euro ödüyorz böyle birsey yapamaz misiniz?

hiç konusmasakta belli bir sabıt ucret odemek gerekıyor. ne kadar bılmıyorum ama eger telefonsuz bağlatabılıyorsak neden vereyım kı o parayı

eğer komşularından birinde kablosuz modem varsa onla görüş sende onun hattından kullan internet faturasını ortak ödeyebilirsiniz.Apartmanlarda bu şekilde kullanan çok kişiler var

ahh şu ev telefonundan vazgeçmek mümkün olsa...Net kullanmak için başka çare yok ki...Hiç kullanmıyoruz ama 10 YTL ücretini ödüyoruz...:1closedeyes:

X