İnstagram sorunu ???

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.040
26
Bugün arkadaşımla birinin storysine baktık butik gibi olan sahte bir hesaptan sonra görmesin diye o kişiyi engelledik , arkadaşım kendi hesabına girdi kendi hesabindan o kişiye baktığında story attığında ki kırmızı şey değil de izlenmiş gibi beyaz olan gözüküyor bu aynı telefondan giriş çıkış yaptığımız için mi acaba bende bilirse bunu kk bilir dedim tecrübeliler yazabilir mi:) tesekkurler

Her türlü fake hesaptan baktığınız story izlenme bilgilerinde görünecek. Diğer hesabı görmez.

Ama sadece butikse neden bu kadar problem olacak ki stalkınız?

siz o hesaptan da açmadığınıza eminseniz anlık bir sorundur. bende de olmuştu. hoşlaşma gafletinde bulunduğum birinin hesabına girdiğimde o çizgiyi görmemişim, artık ne kadar çok girdiysem kırmızı çizgi hata vermişti herhalde

Son düzenleme:

Hahahhh bizde de aynısı oldu galiba :) kırmızı çizgi yok hata verdi

Her türlü fake hesaptan baktığınız story izlenme bilgilerinde görünecek. Diğer hesabı görmez.

Ama sadece butikse neden bu kadar problem olacak ki stalkınız?

Izledikten sonra engel koyduk görmesin diye yinede gözükür mu

Bunlar hep stalk :) sahte hesabınızı engellediyseniz görmez. Denedim daha önce kırmızı çizgi olayını yaşamadım ama hiç.

Storyi ac izle istersen sonra engelle resmin cikmasada izlemis oldugun beyaz bi sekilde gorulur maalesef kacarin yok farketmeden izlemek istiyosan bunun icin google’a gizliden instagram hikaye izleme diye yaz chrome da eklenti var bunun icin orada instagram hesabini gir istedigin hikayeyi ac izle gorunmuyo hicbisekilde.. normalden instagrama girdigin zaman hikayeyi acmamissin gibi hala pembe sekilde durucak en basta.. instagram kullaniyoken sevmedigim kisilerin hikayesine oyle bakardim

Takibi bırakanları kontrol etmek için bi uygulama varsa telefonunda mesela ben kullanıyorum orada şu kişi sizi engelledi diye çıkıyor yalnız

Takibi bırakanları kontrol etmek için bi uygulama varsa telefonunda mesela ben kullanıyorum orada şu kişi sizi engelledi diye çıkıyor yalnız

Ayy hangi uygulama o yazabilir misiniz

Bulamadım eklentiyi ya

chrome uygulamalara 'ıg story' yazın çıkıyor zaten.
google yazınca da cıkıyor

bisey dicem fake hesap açarken kendi nonuzu mu kulllanıyorsunuz? eğer öyleyse karsı tarafın rehberinde kayıtlıysanız karşı tarafta cıkyor. ben staslk yaptığımın cocugun yanına gidemiyorum utancmdan

bisey dicem fake hesap açarken kendi nonuzu mu kulllanıyorsunuz? eğer öyleyse karsı tarafın rehberinde kayıtlıysanız karşı tarafta cıkyor. ben staslk yaptığımın cocugun yanına gidemiyorum utancmdan

Hayır mail hesabı ile üye oluyorum.sizde öyle yapın

Gir bak sonrada hesaptan çık tekrar kırmızı çizgi çıkıyor , bakmamışsın gibi yada engellediğinde çıkmıyor sanırsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…