Lekeler, Çiller İnsanların yüzüne bakamıyorum

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Güzellik merkezlerine danışın mutlaka ve fondotenin altından gri durmaması için correktor kullanmanız lazım yani şu yeşil turuncu mavi gibi renklerin bulunduğu paletler oluyor ya önce o rengi zıt rengiyle nötr leyip sonra fondöten uygulamalasınız, youtube dan vs araştırın sivilce için falan da aynı şekilde önce sivilce üstüne yeşil correktor sürüp sonra fondöten sürülür ki renk tamamen kaybolsun

Güzellik merkezlerine danışın mutlaka ve fondotenin altından gri durmaması için correktor kullanmanız lazım yani şu yeşil turuncu mavi gibi renklerin bulunduğu paletler oluyor ya önce o rengi zıt rengiyle nötr leyip sonra fondöten uygulamalasınız, youtube dan vs araştırın sivilce için falan da aynı şekilde önce sivilce üstüne yeşil correktor sürüp sonra fondöten sürülür ki renk tamamen kaybolsun
Ten rengim aşırı beyaz bıyık bölgeside kahverengi olduğu için rengi notrleyemiyorum o paletlerden aldım ama kahverengi notrlenmiyor. Çünkü açık renkli fondaten kullandığım için olmuyormuş.. ten rengin çok açık

Reklama girermi bilmiyorum amacım o değil tabikide.trans bi şarkıcı var S.C , beyszlatıcı krem tavsiye ediyor bıyık bölgesi kararması olanlardan geridönüş falan paylaşıyor bi bak istersen araştır.çok iddalı.

Reklama girermi bilmiyorum amacım o değil tabikide.trans bi şarkıcı var S.C , beyszlatıcı krem tavsiye ediyor bıyık bölgesi kararması olanlardan geridönüş falan paylaşıyor bi bak istersen araştır.çok iddalı.
Sinoz kremimi paylaşıyor ? Her fenomenin elindeo krem var bu aralar hiçte bi işe yaramıyor

Canım geçmiş olsun öncelikle seni çok iyi anlıyorum zor bir durum. Bir sivilcemiz bile çıksa anında özgüvenimiz azalıyor o yüzden üzülmeni anlayabiliyorum.
Ama bu dertten muzdarip bir çok insan var duyduğum, illaki bir çözümü vardır lütfen üzme kendini olur mu?
Benim başıma gelmedi ama gördüğüm kadarıyla bir tavsiyede bulunayım belki bakmak istersin: ben İnstagram da Selin ciğerciyi takip ediyorum onun beyazlatıcı bir ürünü var krem şeklinde. Kullanıp etiketleyenleri falan profilinde paylaşıyor. Videoların çoğu bıyık bölgesinin ve genital bölge kararmaları için kullandığını ve tamamen geçtiğini söylüyorlar teşekkür videoları atıyorlar. kadın sürekli paylaşıp duruyor bir göz gezdir profiline istersen. Hatta şimdi baktım senin için hikayelerine sabitlemiş bebeksi cilt diye git bi bak sonradan oluşan lekeler kararmalar için diye söylüyor bir incele. Bakarsın faydası olur belli mi olur :) sıkma canını geçecek inşallah

Kızlar merhaba, bıyık bölgemi bantla alırken fazlaca tahriş oldu. Sonra geçti zannedip önemsememiştim ama acı gerçek sonra çıktı bıyık bölgem resmenn karardı :KK43: normal bir kararmada değil.. bantların izi bıyık şeklinde çizgi halinde ... karşıdan baktığında bildiğin palabıyık gibi duruyorum... 3 aydan beri gitmediğim doktor kullanmadığım krem kalmadı... bazıları geçmez ömür boyu bununla yaşayacaksın diyorlar. Fondaten tam olarak kapatmıyor altında grimsi bir renk kalıyor. O kadar üzgünüm ki cümle kurmakta zorlanıyorum. Şunu anlamış değilim yüz nakli olan kaçıncı yüz yıldayız bıyık lekesini gidermek bu kadar mı zor ? Lütfen bunu yaşayan bilen birileri var mı aranızda ? Kk kızları yardım edin bana :KK43:
Bende zamanin bir vaktinde biyiklarimi sirle alip denize gitmistim.Gunes ayni senin anlattigin sekilde resmen biyik gibi kararmisti.Bir yil icinde gecti.Bantla aldigin icin degil o.Lazer yada yüz le ilgili yaoilan her işlemsen sonra gunese cikmak kararma yapar.Aklinuzda olsun gunes korutucu surun.

Canım geçmiş olsun öncelikle seni çok iyi anlıyorum zor bir durum. Bir sivilcemiz bile çıksa anında özgüvenimiz azalıyor o yüzden üzülmeni anlayabiliyorum.
Ama bu dertten muzdarip bir çok insan var duyduğum, illaki bir çözümü vardır lütfen üzme kendini olur mu?
Benim başıma gelmedi ama gördüğüm kadarıyla bir tavsiyede bulunayım belki bakmak istersin: ben İnstagram da Selin ciğerciyi takip ediyorum onun beyazlatıcı bir ürünü var krem şeklinde. Kullanıp etiketleyenleri falan profilinde paylaşıyor. Videoların çoğu bıyık bölgesinin ve genital bölge kararmaları için kullandığını ve tamamen geçtiğini söylüyorlar teşekkür videoları atıyorlar. kadın sürekli paylaşıp duruyor bir göz gezdir profiline istersen. Hatta şimdi baktım senin için hikayelerine sabitlemiş bebeksi cilt diye git bi bak sonradan oluşan lekeler kararmalar için diye söylüyor bir incele. Bakarsın faydası olur belli mi olur :) sıkma canını geçecek inşallah
Wlab diye bir kremmiş inan bende heveslendim şimdi inşlh bukrem işe yarar .. çok teşekkürler önerin için allah razı olsun

Bende zamanin bir vaktinde biyiklarimi sirle alip denize gitmistim.Gunes ayni senin anlattigin sekilde resmen biyik gibi kararmisti.Bir yil icinde gecti.Bantla aldigin icin degil o.Lazer yada yüz le ilgili yaoilan her işlemsen sonra gunese cikmak kararma yapar.Aklinuzda olsun gunes korutucu surun.
1yılda kendi kendine mi geçtti birşey mi kullandınız ?

Wlab diye bir kremmiş inan bende heveslendim şimdi inşlh bukrem işe yarar .. çok teşekkürler önerin için allah razı olsun
Ne demek rica ederim hepimizin başına gelebilir umarım faydası olur da geçer lekelerin, kullanırsan sonuçlarını paylaş bizimle olur mu :)

Aniden geçmeyebilir ama yavaş yavaş geçer tca pealing uygulayabilirsin veya evde yapabileceğin en basit leke açıcı yoğurt içine limon sık sür kurumasını bekle kuruyunca parmağın ile ovalayarak çıkar sonra yıka bu yardımcı olabilir ben bunu denizde yandığımda yüzümde oluşan hafif leke için yapmıştım çok işe yaradı hatta o kısım diğer taraflara göre daha fazla beyazlaşmıştı üst üste fazla gün yapmıştım sonra oda kendiliğinden düzelmişti birde kantaron yağı alıp sür

üzülme kim dediyse olmaz diye yanılmış hiç birşey çözümsüz değil bant izi azıcık tahriş olmuş

Son düzenleme:
Himalaya herbals beyazlatıcı krem cok guzel ya bende koltukaltıma suruyorum memnunum dene ıstersen

Benim de başıma geldi. 2 hafta hitler gibi dolaştım :) ama çok garip ben vazelin sürdüm geceleri gündüz de nemlendirici krem. Benim geçmişti, iz falan da kalmadı. Senin neden böyle kaldı ki acaba..

X