İnsanlar bana bakıyormuş diye sözü attı şoktayım !

Ya bende gerçektennn te böyle kaldımmm
Herşey iyi giderken neden birden bire böyle değişsin we kıskançlık krizlerine girsinn kii??
Eğer siz ona bu şekilde dawransaydınız, atıyorum "sen o kıza baktın, şu kadın sana neden bakıyo demek ki
sende bakıyorsun" gibi dewamlı onun tarzı gibi ona böyle bir yaklaşımda bulunsaydınız, kesin sizden hemen ayrılırdı..
Siz onu da yapmamışsınız sabretmişsiniz, kendinizi ifade etmeye çalışmışsınız..
Ama buna rağmen ayrılmak isteyen gene kendisi..
Bence gerçekten iç dünyasında kendisininde çözemediği bir durumu war o insnın, problemli yanii !!!
Bence ewett size yok yere iftara atıpta we üstüne sizi istemediğini söyeyen bir adamla daha fazla ilerlememesi sizin geleceğiniz açısından daha iyi olmuşş..
Daha iyileri çıkar karşınıza üzülmeyin, o kaybetti bence siz değill..

Canım benim hiç üzülme sen. Gördüğüm kadarıyla çok güzel bir kızsın. Sözlün de kendini eksik görüyor anlaşılan. Seni kendine fazla görüyor, daha üstün görüyor. Bu yüzden de kompleks yapıyor. Ayrıca şizofreni belirtileri de var. Kafasından uydurup uydurup inanıyor. Bence Allah seni yol yakınken böyle bir beladan kurtardığı için şükretmelisin. Çok şanslıymışsın ki kurtulmuşsun. Sen hep mutlu ol. İnşallah o güzel yüzün gibi kaderin de güzel olur. Böyle hastalardan da aman uzak dur. :106:

Son düzenleme:
belki de farkında olmadan bakıyordun...görmek ile bakmak arasında fark vardır ya...

ben sanmıyorum ki özgüven eksikliği olsun veya hiç mi kendine güvenin yok lafını da hiç anlamam...

yahu ne alaka kendine olan güvenle eğer yanındakinin gözleri fel fecir (senin için demiyorum ha yanlış anlama)

demek istediğim ...bu adam bir şeyler görmüştür...amma yanlış amma doğru ve o yüzden net bir şekilde bitirdi....

seni anlattığın kadarıyla tanıyoruz kardeşim

birtek bu meseleden söz atılmaz

karşı tarafı da dinlemek lazım

çünkü adam başta böyle değilmiş sonradan olmuş

belki de size gösterilen aşırı ilgiden çok hoşnutsunuz adama bunu hissettiriyorsunuz

sözlünün tavrı yanlış ama kendi hareketlerini de bir değerlendir bakalım senin de yapmaman gereken şeyler vardır belki

Canım bnm bunlar hep boyle sonradan bozuluyolar nedense.... nedeni acık fazla değer veriyoruz... boyle bir nedenden bırakmaz ınsan sevdiğini bırakamaz seven insan bırakamaz bunu bılır bunu derim.... amacım seni uzmekd egıl buna benzer bişey yasamıstım bnde... ayrılıktan bahsetmeye cesaret edebilecek biri er ya da geç ayrılıyor terk ediyor... sana tavsiyem yoluna bak degmez boyleleriine ...demesi kolay da yapamsı zor bilirim... ama insan herseye alısıyor her yokluga...
Ayrıca sen de bir suç yok kendını suclama sakın b vijdanları rahat etsin diye karsısındaki kıza ıftırada atıyolar bahaneler sıralıyolar.Allah kurtarmış...

Son düzenleme:
bu Adamin ciddi bir tedaviye ihtiyacı var . Hastalık derecesinde sapitmis . Şizofren gibi davranıyo Belki de şizofrendir :18:

Bence altinda baska bir sebep var ve bunlari bahane ediyor ayrica sebep dedikleri bile olsa bu ne kiskanclik boyle kiskanc biriyle mutlu olmak çok zor olur bence butun omur mutsuz olacaginiza boylesi daha iyi
Ama kendilerine asiksaniz askinda gozu kordur yani

Cnm konunu okudum ve senın adına uzuldum,ailesi gelicek diyodun geldıler mi sözlün geldi mi?yanı kısacası son durum ne?ben çocugun pişman olacagını dusunuyorum acıkcası

neden bi terapiste gitmiyosunuz? üstelik evlilik öncesi aile danışmanlığı yapan ücretsiz kurumlar da var. bu şekilde devam etseydi bile evlilik zindan olurdu senin için çünkü bu paranoya duygusal ve hatta fiziksel şiddete dönüşebilir ileride muhtemelen.

ilk okudugum satirlarda esimin tavirlarina cok benzetim sozlunu..
benim esimin kirizleri evlenince sona erdi Allahdan, ama asla senin sozlun gibi gozu donmedi Allahdan.
o yuzden seni suan yinede cok iyi anliyorum,
ayni tartismalari bizde yaptik cok, hata midem bulanir, basim donerdi artik o dereceydi!

Senin sozlunun yasi cok kucuk olmali, beni iyi hatirla demesinden beli:) yada cok turk filimi izliyor...
ama asil o degil, sen iyi dusun! acaba evlenecegin erkek o erkekmi diye. Pek saglikli birine benzemiyor.
kesin 1 hafta sonra, hata icinde pisman olup gelecektir. o yuzden asil sen cok ama cok iyi dusun bu evliligi.

Arkadaslar esime dedim ki filanca kadın (akrabadan) ile aramda iki kilo var. (67 kiloyumً o kadın da 65) esim ne dese beğenirsiniz "hadi ya O o kadar kilolumu?" Bu ne demek ya sınır oldum. Zaten o kadına bakışlarını da yakalamıştım daha onceden beri kiskaniyordum. Ne düşünürüm
Ben sizce

hönkk
valla adam bildiğin hasta...!!! bunları diyecek cesareti nerden bulmuş yaaa
anasıda aynı zira sen ısrar et döndür onu ne demek...
akılları sıra size alttan almayı öğretmeye mi çalışıyorlar nedir
Allah bilir evlenseydiniz burnunuzu bile çıkaramazdınız dışarı heralde..
ayyy benim bile kurduğu cümleler beynimde dönüp duruyor zaten asabi bir günümdeyimm hey Allahım yaa...
kesinlikle barışmayın bıçak kesiği gibi atın gitsin numaranızıda değiştirin annenizide tembihleyin muhattap olmasın bundan sonra annesiyle bile... hayatınıza bakın..

Herkes sadaka ver falan yazmsta kızın içi yaniyo okadr düşkün bi insan bi anda bitti diyo allah kmseyi böle dangallaklarla karsilastirmasin sende bundan snra yoluna bakcan allah senide bu şekilde sinamistir hayat bu hersey olur sen üstesinden gelme yollarini bul

Zannımca sözlün bir haltlar yemiş ya da yemeyi düşünmüş ki zihinsel olarak suçu sana yansıtıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…